[ABC Inferno] Piekło na ziemi

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez smok61 w 18 Sty 2012, 15:37

Uważam, że zbyt surowo oceniasz tego moda. To już klasyka, powstał w 2007 roku i swojego czasu był jednym z lepszych modów do Stalkera SoC. Jak widać przetrwał też próbę czasu, po tylu latach ludzie ciągle w niego grają.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Reklamy Google

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez szkieletegzo w 19 Sty 2012, 18:35

Skończyłem tego moda i niedawno i muszę powiedzieć że są niedociągnięcia jak 2 post napisał :(
Chociaż jak dla mnie nie było tam za bardzo wielkiej rzeźni. Od czasu do czasu były jakieś hordy, ale to rzadko. Za rzadko jak na tytuł "Inferno" Fakt potwory były już na samym początku silne jak himery czy nibyolbrzymy wtedy był problem :) Ale później jak się człowiek dorwał do tego kombinezonu NOVA to gra przestała mieć sens. Ja byłem w nic praktycznie nieśmiertelny. Nie można było mnie zranić z żadnej broni palnej więc mogłem sobie z noża zabić wszystko dookoła mimo że lalo mnie z 10 typa jednocześnie. Dla mnie to przesada :( Artefakty tak samo te u profesorka. Duża przesada jeśli chodzi o ich możliwości ;/
No chociaż były plusy. Jak atakowała horda to było super. Rzeźnia jak nic a latwo czasem nie było :D
( nie liczac jak sie ma ta NOVE ) czy tez możliwość kupna wszystkiego na miejscu bez potrzeby biegania do konkretnych npc.

Jeśli mam wyrazić o tym modzie to jest na łatwy nawet od podstawowej wersji gry mimo że nazwa brzmi zachęcająco "Inferno" to nie odczułem takich wrażeń. Jednak spędzony czas nie poszedł na marne. Zabawa była ale nie taka jakieś oczekowałem :D
szkieletegzo
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 03 Sty 2012, 19:17
Ostatnio był: 12 Maj 2012, 14:19
Kozaki: -3

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Kudłaty w 20 Sty 2012, 19:52

Nowa gra. Po wybraniu "Potraktuj mnie jak kota" lub po przyjęciu zadania ze znalezieniem Żwawego, wala mnie do pulpitu, a w logu nic nie ma. Mam patch 1.0005.
Awatar użytkownika
Kudłaty
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 01 Kwi 2011, 21:26
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 07:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez r_populik w 20 Sty 2012, 20:07

Fred napisał(a):
Do działania moda potrzebny jest patch v1.0004.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BAKARDI w 27 Sty 2012, 02:01

Witam ukończyłem 3ci raz S soc. i postanowiłem coś zmienić więc podniosłem grę do wersji 1.4 z wersji 1.0
Oryginalnie miałem wersje WW więc wersję paczki 1.4 też dałem WW . Następnie wrzuciłem do katalogu gry abc inferno. Gdy to zrobiłem gra upominała się o płyte więc zrobilem kraka ale po tym dostaje taki error :
XR_3DA.exe - Nie znaleziono punktu wejścia

Nie znaleziono punktu wejścia procedury ??0scope@luabind@@QAE@V? $auto_ptr@Uregistration@detail@laubind@@@std@@@Z w bibliotece xrLUA.dll.

Czy można to jakoś naprawić aby ten mod działał lub jakiś inny ? .

BAKARDI
Wygnany z Zony

Posty: 2
Dołączenie: 27 Sty 2012, 01:47
Ostatnio był: 27 Sty 2012, 02:02
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez ShedEnd w 27 Sty 2012, 08:03

No tak, sądząc po przymusie zgrywania 'kraka' musisz mieć jakąś SPECJALNĄ Edycję Stalkera:D Ciekawe jaką;>

Spróbuj pobrać innego cracka, przeinstaluj DirectX'a, kupić oryginała(:
ShedEnd


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez jaro16 w 27 Sty 2012, 10:50

Najłatwiej będzie usunąć CRACKA i grać z płytą...
Awatar użytkownika
jaro16
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 28 Lut 2011, 17:28
Ostatnio był: 01 Kwi 2020, 19:59
Miejscowość: Ciechanów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 12

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BAKARDI w 27 Sty 2012, 11:43

To nic będe przechodził może 4ty raz "gołego" ssoc'a :)

BAKARDI
Wygnany z Zony

Posty: 2
Dołączenie: 27 Sty 2012, 01:47
Ostatnio był: 27 Sty 2012, 02:02
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez PłynęPodPrąd w 07 Mar 2012, 04:09

Witam. Interesują mnie trzy kwestie. Jak pozbyć się "czerwonego ekranu" gdy dostaniemy kulkę, jak usunąć mgłę, oraz jak usunąć z "kombinezonów" zawężenie pola widzenia. Pozdrawiam.
PłynęPodPrąd
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 06 Lut 2012, 19:27
Ostatnio był: 05 Kwi 2012, 14:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez r_populik w 07 Mar 2012, 09:11

O mgle czytaj tu: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=51&t=15728&p=186953&hilit=fog_density#p186953. Ja mgłę usuwałem, wprawdzie w w COPie, w ten sposób, że w odpowiednich plikach ustawiałem wysoką wartość fog_distance.
Co do czerwonego ekranu to spróbuj zrobić kopię zapasową folderu textures\abc, następnie otwórz w programie paint.net pliki z blood w nazwie, zaznaczaj w każdym całość i skasuj, po czym zapisz zgodnie z tym tutorialem: http://mod.stalker.pl/index.php?title=Edycja_tekstur.
W kwestii ograniczenia pola widzenia przez kombinezon, to chyba chodzi ci o dynamiczny hud, czyli widok z wnętrza maski ? Jeżeli chcesz to usunąć, to spróbuj zrobić tak samo jak w przypadku czerwonego ekranu, tylko z plikami z hud w nazwie.

Za ten post r_populik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PłynęPodPrąd.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez PłynęPodPrąd w 09 Mar 2012, 21:08

r_populik napisał(a):O mgle czytaj tu: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=51&t=15728&p=186953&hilit=fog_density#p186953. Ja mgłę usuwałem, wprawdzie w w COPie, w ten sposób, że w odpowiednich plikach ustawiałem wysoką wartość fog_distance.
Co do czerwonego ekranu to spróbuj zrobić kopię zapasową folderu textures\abc, następnie otwórz w programie paint.net pliki z blood w nazwie, zaznaczaj w każdym całość i skasuj, po czym zapisz zgodnie z tym tutorialem: http://mod.stalker.pl/index.php?title=Edycja_tekstur.
W kwestii ograniczenia pola widzenia przez kombinezon, to chyba chodzi ci o dynamiczny hud, czyli widok z wnętrza maski ? Jeżeli chcesz to usunąć, to spróbuj zrobić tak samo jak w przypadku czerwonego ekranu, tylko z plikami z hud w nazwie.



Dziękuję bardzo :) Wszystko dostosowałem sobie wedle własnych upodobań. Pozdrawiam.

Ps. Pole widzenia z kombinezonów można ustawić w db.script ;)

Uwagi moderatora:

Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości. - Wheeljack
PłynęPodPrąd
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 06 Lut 2012, 19:27
Ostatnio był: 05 Kwi 2012, 14:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Soma w 14 Kwi 2012, 10:59

Ktoś miał problem ogółem z odpalaniem gry?

Instaluje 1.004 PL, ABC INFERNO PL, Ustawiam -nointro, Nowa Gra i pulpit wita.
"Forget the past, carry the future."

Soma
Wygnany z Zony

Posty: 58
Dołączenie: 20 Maj 2011, 09:09
Ostatnio był: 07 Maj 2012, 19:51
Miejscowość: Baza FOXHOUND / Alaska
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości