[ABC Inferno] Piekło na ziemi

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Junx w 15 Sty 2012, 01:21

Oba te mody się gryzą "nałożone" na siebie. Jeżeli będziesz łączyć to łącz miejszy :arrow: większy (tak jest łatwiej dla mnie) i przy pomocy tego: http://mod.stalker.pl/index.php?title=WinMerge można połączyć oba mody w całość. Gnomus to na pewno pliki .ltx od broni i tekstury, dodałem go z CN do ZP i wymagało trochę własnej "pracy" w połącznie.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Reklamy Google

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez ShedEnd w 15 Sty 2012, 15:23

Eh, bliżej mi do rozszerzonej chemii lub fizyki niż łączenia modów. Ale musi być tak jak mówicie, że trzeba połączyć, innego wyjaśnienia nie ma i wcale mnie to nie dziwi..

Dobra jakoś sobie poradzę. THX


EDIT:::::::::

Działa, wystarczyło przerzucić SAM FLODER TEXTURES a config nie ruszać. Dzięki Scigacz1975 <- pomógł mi po raz setny jak nie lepiej.

Ok, problem rozwiązany.
ShedEnd


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez szkieletegzo w 16 Sty 2012, 14:14

Witam,

mod jest super. Tylko jakis mam maly problem z nim. Znalazlem w kryjowce strieloka szybkostrzelny ak. Patrze noje sztuka no to super. Zalozylem go i spadla mu wytrzymalosc o 1/3 i tak mam z kazdym ak i nie tylko. Wy tez tak macie?
szkieletegzo
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 03 Sty 2012, 19:17
Ostatnio był: 12 Maj 2012, 14:19
Kozaki: -3

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 16 Sty 2012, 14:28

To w tym modzie normalne, stan broni zależy od twojej rangi.
O ile dobrze pamiętam to nie ma sposobu na obejście tego bez ingerencji w pliki moda.
Jeżeli chcesz utrzymywać sprzęt w najlepszym możliwym dla twojej rangi stanie, musisz kupić zestaw naprawczy, który chyba był sprzedawany przez wszystkich "większych" handlarzy.
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez szkieletegzo w 16 Sty 2012, 15:49

Acha rozumiem. Takie buty. Dzieki. Skoro juz mi fajnie pomogles to mozesz mi powiedziec jak zdobyc lepsza range? Chodzi o ta range kot, doswiadczony itp czy jakas inna jest ? :D

druga sprawa jak naprawie zestawem to spowrotem mi sie nie zepsuje?? :)

A i jeszcze taka uwaga.
rozumiem zeby naprawic i nosic bron dobra to musze meic dobra range. A jak znajde lepsza bron jesli chodzi o wytrzymalosc od tej co mam tro czemu mimo wszystko ona spada? Tez chodzi o ta range? Bo to troche dziwne jak dla nmie
szkieletegzo
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 03 Sty 2012, 19:17
Ostatnio był: 12 Maj 2012, 14:19
Kozaki: -3

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 16 Sty 2012, 17:52

Rangi zdobywasz jak w normalnym stalku, czyli wykonując misje, zabijając stalkerów i mutanty.
Będzie się psuć, ale zestaw ma nieskończoną liczbę użyć.
Naprawiać możesz zawsze pod warunkiem że masz zestaw, wytrzymałość broni dostosowuje się do rangi, czyli zakładając że coś będzie w stanie 90% przy znalezieniu, przy randze "kot" spadnie do 20% i będzie spadać dalej wraz z używaniem.
Broń nigdy nie będzie sprawna w 100%, z tego co pamiętam to przy randze "mistrz" można broń naprawić do około 90%.
Please respond.

Za ten post S.T.A.L.K.E.R. 12 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive szkieletegzo.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez szkieletegzo w 16 Sty 2012, 18:55

OOooooooo takie jajca. Super dzięki. Dam ci za to flaszke :D
szkieletegzo
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 03 Sty 2012, 19:17
Ostatnio był: 12 Maj 2012, 14:19
Kozaki: -3

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Soma w 17 Sty 2012, 11:17

Jakieś wiadomości o Inferno 1.2? Bo ja nic nie wiem.
"Forget the past, carry the future."

Soma
Wygnany z Zony

Posty: 58
Dołączenie: 20 Maj 2011, 09:09
Ostatnio był: 07 Maj 2012, 19:51
Miejscowość: Baza FOXHOUND / Alaska
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 17 Sty 2012, 15:48

Kontynuacja ABC Inferno upadła już dawno temu, o ile się nie mylę to paru twórców zaginęło i projekt padł.
Znalazłem gdzieś beta patcha, ale poza naprawieniem paru rzeczy nie robił nic.
Teoretycznie jest jakieś forum o Inferno II, ale jest, czy raczej było tam 7 userów i parę pustych tematów.
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Soma w 17 Sty 2012, 16:25

Szkoda. Mod świetny a przepadł. Można mu dać znicz i poświęcić minute ciszy.
"Forget the past, carry the future."

Soma
Wygnany z Zony

Posty: 58
Dołączenie: 20 Maj 2011, 09:09
Ostatnio był: 07 Maj 2012, 19:51
Miejscowość: Baza FOXHOUND / Alaska
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez smok61 w 17 Sty 2012, 16:37

O Inferno 2 na rus. forum piszą, że prace trwają, ale ile w tym prawdy, nie wiadomo. Powstało natomiast kilka modów z nazwą Inferno, niestety po rus. i nie wiem ile mają wspólnego z ABC Inferno.

Inferno 4.0 - http://ap-pro.ru/forum/35-498-1
Inferno: Путь к мечте BY ALEX - http://ap-pro.ru/forum/35-824-1
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez ShedEnd w 17 Sty 2012, 21:45

Hmm, ABC Inferno to świetny mod, bardzo dobry pomysł aczkolwiek oszpecony wykonaniem. Ja rozumiem, że to horror mod ale totalny brak realizmu, kompletny brak zbalansowania i multum BUGów skutecznie psują rozgrywkę. Do tego mogę dodać, że pancerze bandytów, ogólne przerobienie tej frakcji to niewypał, a horror time'y to poprostu amatorszczyzna gdyż pojawiają się mutki zaraz za plecami gracza i to cały batalion. Zero zabawy. Niesmak taki mam po tym modzie. Czegoś tu brakuje.

Ale ogólnie to innowacje zawarte w tym modzie robią wrażenie, jest wiele naprawdę dobrych rozwiązań. Hud, gameplay, widok z maski, klimat. To robi wrażenie ale ten mod będzie stał dalece za innymi modami w mojej hierarchii ulubionych modów.

Z tym, że ja stawiam na realizm, na bitewny i klimatyczny aspekt gry. O ile to drugie znalazłem w tym modzie, to z tym pierwszym były wielkie kłopoty.
ShedEnd


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości