[S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez yarpen w 18 Gru 2009, 10:48

Też mnie to zniechęciło. Ja zrobiłem tak. Spawnowałem się tuż przed jednym monoliciarzem. Za mna i przede mną było ich kilku. I tak. Temu najbliższemu seria w czerep jednocześnie wycofka za betonową ścianę po lewej (jak stoisz plecami do bramy prowadzącej do Prypeci). Za ścianą od razu wyciągam granaty i rzucam w stronę bramy drugi w stronę ciężarówek, ale bez wychylania się , na ślepo ponad ścianą. Znowu giwera i gonię do stróżówki przed bramą. Jak juz dobiegniesz do tej budki to juz spoko. Wychylasz się zza winkla i każdemu kto się wychyli po kulce z wintara..

Trzeba kilka razy nażreć sie ołowiu zanim się uda, ale skoro mi się udało to każdy da radę.. :)
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez Monte Christo w 19 Gru 2009, 14:14

Dzięki, yarpen - zrobiłem tak jak kazałeś i udało się. Przebiłem się za pierwszym razem. Jestem teraz w Barze, gdzie dokonuję pilnych zakupów. Jak pomyśle, że mam się wracać aż do Elektrowni to ogarnia mnie lekkie zniechęcenie. Chyba wezmę jakieś auto :D
Nikt nie tańczy na trzeźwo - chyba, że oszalał...
Awatar użytkownika
Monte Christo
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 20 Sie 2008, 19:37
Ostatnio był: 30 Wrz 2013, 17:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez majdanek w 19 Gru 2009, 15:04

podobna sytucje beziesz mial prawdopodobnie przy wejsciu do prypeci (przynajmnije ja tak mialem) ze pojawialem sie w srodku calej grupy,
Image
Awatar użytkownika
majdanek
Stalker

Posty: 91
Dołączenie: 23 Maj 2009, 12:57
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 09:05
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez Monte Christo w 19 Gru 2009, 16:04

Taaaaaa - "wspierajcie" mnie tak dalej :wink:

Mniejsza o to. Dotarłem do x18. Uaktywnił się wirus i rozpoczęło odliczanie. Dotarłem do pomieszczenia z lodówką - stała tam niebieska skrzynka, w której powinno się znajdować antidotum. Niestety, prócz kiełbasy, gorzały i dwóch granatów, lekarstwa nie znalazłem. W pomieszczeniu znajdują się jeszcze trzy inne skrzynki, w żadnej jednak nie ma specyfiku zatrzymującego odliczanie zegara. Czas dobiega końca i Priboy Slipczenko wyciąga kopyta. Co robić?

Poradnik radzi dobrze się porozglądać, gdyż wtedy znajdę jeszcze jeden anty-wir. Rozglądam się widocznie za słabo, bo raz za razem wita mnie koniec gry. Też tak mieliście :?:
Nikt nie tańczy na trzeźwo - chyba, że oszalał...
Awatar użytkownika
Monte Christo
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 20 Sie 2008, 19:37
Ostatnio był: 30 Wrz 2013, 17:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez punisher3456 w 19 Gru 2009, 21:55

Jak masz wcześniejszy sejw, to idź do bazy bandytów. U nich w zbrojowni znajdziesz jedną sztukę Antidotum. Pozdrawiam. Punisher
punisher3456
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 21 Paź 2008, 20:43
Ostatnio był: 23 Mar 2014, 21:27
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez Monte Christo w 20 Gru 2009, 09:24

Sęk w tym, iż tamto antidotum już wykorzystałem. Użyłem go w Wiosce Pijawek w Magazynach. W piwnicy jednej z chat leżał sobie bez ducha stary Sidorowicz. Żeby wydobyć z niego potrzebne papiery musiałem tknąć zarażonego trupa, który zaraził rzecz jasna mnie - dlatego anti-wir poszedł w użycie. Teraz klops. W skrzyni miał być - ale nie ma. Jakieś inne pomysły?
Nikt nie tańczy na trzeźwo - chyba, że oszalał...
Awatar użytkownika
Monte Christo
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 20 Sie 2008, 19:37
Ostatnio był: 30 Wrz 2013, 17:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez jaras76 w 20 Gru 2009, 12:18

Widzę robi się gorąco, jeszcze tak daleko w priboju nie doszedłem ale warto jest obserwować forum bo człowiek się dowiaduję ciekawych rzeczy. Nikt nie mówi że jest łatwo i przyjemnie. Na wysypisku też miałem ciężko z bandziorami ale dobra broń a najlepsza to kałach z celownikiem i po sprawie. Jest jeden mały problem-muszę zabrać dokumenty od sztywniaka w tunelu a z moim standartowym kombinezonem stalkera sam staję się sztywny w ciągu kilku sekund. Muszę polatać jeszcze po zonie i zdobyć dobry kombinezon.Teraz jestem w Agapromie i załatwiam bandziorów, ale to może potrwać trochę dłużej bo gram z przerwami. Dla mnie priboi jest świetny, lubię łamigłówki i połźić po zonie a kilometry biją ale o to chodzi. :)
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez majdanek w 20 Gru 2009, 20:05

antyvira mozesz kupic nad jantarem w bunkrze
Image
Awatar użytkownika
majdanek
Stalker

Posty: 91
Dołączenie: 23 Maj 2009, 12:57
Ostatnio był: 22 Wrz 2011, 09:05
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez yarpen w 21 Gru 2009, 10:39

antidotum musi gdzieś być w tym pomieszczeniu z lodówką. Albo w samej lodówce. Przynajmniej u mnie było.
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez kasownik w 22 Gru 2009, 13:44

Małe pytanko powie mi ktoś gdzie jest komendant z Kordonu ten co chciał żebym mu przyniósł napitek ?.Ponieważ za chiny ludowe go nie mogę znaleźć.W bazie/wiosce/posterunek pod mostem nie ma.Nie mam pomysłu gdzie jest ten wredny pijak może mnie nie lubi :( Edit Tak gram na ostatniej wersji po 30min szukania znalazł się na patrolu koło wykolejonego wagonu.
Ostatnio edytowany przez kasownik 22 Gru 2009, 14:32, edytowano w sumie 3 razy
Pfk...
Awatar użytkownika
kasownik
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Gru 2009, 06:20
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 11:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez yarpen w 22 Gru 2009, 14:13

u mnie był przy gospodarstwie przed zawalonym wiaduktem w kordonie. Mam na myśli budynki po lewej stronie jak idziesz od wioski stalkerów w stronę wiaduktu.. Ale pamiętam, że był problem z tym kolesiem, bo lubił z mapy wyjśc i dopiero łaty to naprawiły. Sprawdź czy grasz na ostatniej wersji Priboia. Poszukaj w tym temacie, gdzieś wcześniej o tym jest..
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Postprzez punisher3456 w 22 Gru 2009, 16:37

Ja go spotkałem przy wyjściu z baru do magazynów wojskowych. Był akurat na granicy :D.
punisher3456
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 21 Paź 2008, 20:43
Ostatnio był: 23 Mar 2014, 21:27
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości