[Oblivion Lost Remake]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez Johnlock w 19 Wrz 2014, 12:47

Coś więcej słychać na temat wersji ENG ,a może i nawet PL ??
Johnlock
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 01 Cze 2014, 15:02
Ostatnio był: 11 Kwi 2015, 10:07
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez tt44 w 23 Wrz 2014, 14:00

Johnlock napisał(a):Coś więcej słychać na temat wersji ENG ,a może i nawet PL ??

Tłumaczenie na angielski zrobione przeze mnie oraz pewnego użytkownika moddb, jest gotowe w około 95%, ale ze względu na brak czasu, nie wiem kiedy zostanie dokończone.

Dla zainteresowanych, mod wciąż się rozwija:
Nowy model karła:
Image
Nowy model pasożyta:
Image
A tutaj screen z prac nad nowym levelem, który był w dokumentach projektowych, ale nigdy nie powstał:
Image

Za ten post tt44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Trikster, smok61.
tt44
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 12 Lut 2013, 19:02
Ostatnio był: 24 Cze 2017, 19:07
Kozaki: 60

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez smok61 w 04 Paź 2014, 04:36

Spolszczenie OLR 2.5 pojawi się dzisiaj, najdalej jutro na stalkerteam. Dodam, że spolszczenie zrobiliśmy do wersji repack, ponieważ nie udało nam się uruchomić wersji 2.5 na polskiej podstawce.

Przeszedłem moda do końca, a właściwie do końców, bo jest kilka zakończeń. Mod z pewnością nie dla wszystkich, doświadczeni gracze dadzą sobie radę, a mocni tylko w gębie będą narzekać i wybrzydzać. Warto zagrać choćby po to, by zobaczyć lokacje jakie usunięto z końcowej wersji.

Uwagi moderatora:

Widzę, że kryptoreklama weszła Ci w nawyk. - Wheeljack
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Za ten post smok61 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tt44, kondotierfred, Kałach, Trikster.
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez tt44 w 19 Paź 2014, 16:00


Za ten post tt44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smok61.
tt44
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 12 Lut 2013, 19:02
Ostatnio był: 24 Cze 2017, 19:07
Kozaki: 60

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez Adik w 29 Paź 2014, 23:04

Myślę że jeśli posiadasz oryginalny Cień Czarnobyla to możesz ściągać uważam że, wtedy wszystko jest legalne.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 18 Kwi 2024, 08:50
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez tom3kb w 29 Paź 2014, 23:22

Co ma mod w wersji standalone do posiadania gry.
Jeśli taka wersja moda zrobiona by była na "piracie" to i tak to, że masz oryginał nic nie zmienia. Nie znam się na szczegółach ale GSC chyba na dużo pozwala moderom. Skoro powstała Lost Alfa standalone, teraz też Historia Striełoka Prolog, czy też ten Remake to widocznie można tworzyć i wydawać w ten sposób mody. Chętnie bym zobaczył odpowiedź jakiegoś starego wyjadacza z forum, najlepiej modera, który by może wyjaśnił sprawę czy z takimi Repackami/Standalone jest wszystko legalnie, za zgodą GSC.

Ps. Widziałem i grałem już w kilka modów standalone opartych na różnych grach i nigdzie nie było tak, że możesz to pobrac jeśli masz jakąś grę, to by było bez sensu.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez Canzah w 30 Paź 2014, 22:23

Nie wiem czy tutaj wiecie, ale wyszły juz dwa patche.
Oficjalny 0.1 i nieoficjalny zrobiony przez jednego z członków teamu OLR, Patch 3.
Z tego co wiem to Patch 3 nie zawiera w sobie 0.1 więc polecam ściągnąc oba, aczkolwiek na tą chwile polskie tłumaczenie nie jest kompatybilne z tym patchem 3 z tego co wiem.

tt44 napisał(a):Tłumaczenie na angielski zrobione przeze mnie oraz pewnego użytkownika moddb, jest gotowe w około 95%, ale ze względu na brak czasu, nie wiem kiedy zostanie dokończone.

Jakieś ETA na date wydania angielskiego tłumaczenia? Na moddb widziałem koment, że miało być gotowe tydzień temu ale coś przycichło. Jak wam czegoś brakuje to chętnie mogę pomóc dokończyć, jako że angielski znam dość dobrze. To tłumaczenie w ogóle aktualizujecie pod patcha 3 albo 0.1 z ciekawości?
Canzah
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 30 Paź 2014, 22:18
Ostatnio był: 10 Lis 2014, 03:06
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez tt44 w 08 Lis 2014, 15:10

Canzah napisał(a):Jakieś ETA na date wydania angielskiego tłumaczenia? Na moddb widziałem koment, że miało być gotowe tydzień temu ale coś przycichło. Jak wam czegoś brakuje to chętnie mogę pomóc dokończyć, jako że angielski znam dość dobrze. To tłumaczenie w ogóle aktualizujecie pod patcha 3 albo 0.1 z ciekawości?

Tłumaczenie na Angielski, będzie dopiero do nowej wersji, ponieważ nie ma sensu wydawać go pod 2.5, kiedy niedługo pojawi się 3.0 i będzie trzeba je aktualizować. Jako że pracuje nad tłumaczeniem samotnie, a w OLR jest bardzo dialogów i opisów prace trwają powoli. Tym którzy chcą zagrać polecam polskie tłumaczenie ze stalkerteam.

Nowy screen, Jantar:
Image
tt44
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 12 Lut 2013, 19:02
Ostatnio był: 24 Cze 2017, 19:07
Kozaki: 60

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez Canzah w 10 Lis 2014, 03:00

Z tego co ja widziałem to OLR 3.0 owszem ma być, ale prace nad nim mają potrwać sporo i póki co nie mają nawet przybliżonej planowanej daty wydania go. Chcą w pełni dopracować moda, dodać jeszcze jedną mapę i nowego mutanta.
Tak więc jak nie chcesz dokańczać tłumaczenia sam, to ja z chęcią pomogę w ukończeniu go, jako że ludzie na OLR 3.0 mogą sobie jeszcze sporo poczekać, a wielu by chciało pograć już teraz.
Canzah
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 30 Paź 2014, 22:18
Ostatnio był: 10 Lis 2014, 03:06
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez Zero_cool w 27 Lis 2014, 21:33

Powiem tak dziś pobrałem grę w v2.5 ze spolszczeniem i muszę powiedzieć że jestem bardzo zaskoczony przedewszystkim gra nie jest tak przekombinowana jak Lost Alpha chodzi mi tu głównie to tę część renderującą nie ma żadnych upiększaczy graficznych typu dx10 i innych dupereli przez co gra działa płynnie i nie kraszuje umówmy się one nie są potrzebne wystarczy spojrzeć na LA wieczne problemy z pogodą i jej cyklem co jeszcze jest fajne zona jest wyludniona co rusz nie atakowały mnie watahy mutantów ani stalkerów bardziej ginołem od anomalii które są nie widoczne trzeba się przyjrzeć zeby je ominąć za kródko grałem zeby wypowiadać sie o fabule ale jest ciekawa wykonałem pare questów i naprawde były fajne co mi sie jeszcze podoba pożywienie w grze żeby znaleść kawałek kiełbasy to musiałem kupic ją od innego stalkera który przypadkiem ja miał bardzo miłe zaskoczenie ze nie niema łatwo ze ten brak pożywienia nas powoli dobija nie wiem czy są emisje bo jeszcze żadnej nie uświadczyłem mod sciągnołem z ciekawości bardzo miłe zaskoczenie czekam na kolejne updejty i fixy które napewno będą.
Zero_cool
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 08 Wrz 2009, 13:50
Ostatnio był: 19 Sie 2021, 11:54
Miejscowość: Wielgie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez Johnlock w 31 Sty 2015, 20:20

No to ładnie ładnie :D Coś więcej słychać na temat 3.0 może? Bo LA już umarło jak widzę, a w OLR bym z chęcią pyknął sobie :wódka:
Johnlock
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 01 Cze 2014, 15:02
Ostatnio był: 11 Kwi 2015, 10:07
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Oblivion Lost Remake]

Postprzez vandr w 31 Sty 2015, 21:09

Johnlock napisał(a):Bo LA już umarło jak widzę


me? Więcej konkretów poproszę, bo chyba pomroczności jasnej dostałem.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości