[Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez trolololo w 28 Sie 2016, 13:09

Ale mam rozumieć że do Cienia nie wrócisz? Niesamowity potencjał on ma :yodamistrz:.
Łedit:
(jeśli wybrałeś tą odpowiedź to pewnie jesteś jednym z tych przydupasów które jechały po mnie na stalkerteam że mój mod jest niczym bo niszczy klimat stalkera i mam z tym won na forum, którego poziom jest równy temu modowi)

Mogę link do tematu na Betonteam? Nie znalazłem, a po czytałbym co ci Chazarzy tam piszo :poziomWielkiejLechii:
Łedit2: Oj, coś się popsuło :stonoga:, i opcja edytuj dała nowy post, a forum twierdzi że nie mogę usuwać postów na tym forum. Proszę o usunięcie posta nad tym postem. Forum chyba nie ogarnia technologii komórkowej.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Reklamy Google

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 28 Sie 2016, 13:36

Mój temat, zatwierdzam double post buhahaha :caleb:

Co do tematu na stalkerteam - chyba pojawił się tu mój stary kolega :ati:

Tematu na Stalkerteam nigdy nie było, dostałem prywatną wiadomość gdy wstawiłem swój mod(mod oczywiście usunąłem gdyż go nie chcieli), bo mocium pan nie miał odwagi powiedzieć mi tego na forum :caleb: (no bo w końcu jest tam WIELKIM ważniakiem :caleb)

Oczywiście ja do reszty Stalkerteam nic nie mam, a ta wojna które forum lepsze to dla mnie żenada... znam tam wiele fajnych osób, ale niestety znam też takich których nie znosze (z czego większość to ważne osobistości którym nie wolno pyskować bo ban :caleb: )

PS: szkoda że nie da się sprawdzić kto głosował na co :P
Ostatnio edytowany przez PainChiller, 29 Kwi 2017, 19:45, edytowano w sumie 1 raz
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez tom3kb w 28 Sie 2016, 14:06

Był temat na st.pl pamiętam bo nawet plusika dałem za wstawkę ;) za to, że chce ci się coś robić.
Chociaż totalnie nie moje klimaty bo ja za takimi "beka modami" nie przepadam do żadnej gry jak napisałem, nie moje klimaty.
Co prawda temat długo nie pobył na forum.

@trolololo
Nic ciekawego w temacie nie było, kilka opinii w stylu, że "po co takie coś w ogóle robić" itd
Jakiś dramtycznych tekstów nie było o ile pamiętam. Chyba, że w pw potem ale to tylko zainteresowani wiedzą.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 28 Sie 2016, 15:46

No, źle sie wysłowiłem, temat był ale nikt mi nie w nim odpisał, tylko dał PW (bo po co psuć sobie autorytet :caleb: )

z tym PW to tylko ja i mocium pan wie (kto to był to nie wiem czy chce mi sie mówić, bo jeszcze jakieś przydupasy podeślo, dostane bana i gzie znajde pomoc odnośnie OP-2, swoją drogą... co do OP-2 była wielka gównoburza bo "Zaawansowane wiedzące wszystko modery" mówiły że to że Gra się kraszuje, NPC się bugują i zabijają wszystkich w bazie bandytów w dolinie mroku itd, to wina tego że edytowałe tekstury i maksymalnt udźwig gracza :?: ... w sumie, dobra robota z tym spolszczeniem że moda nie da się ukończyć tylko dlatego że zrobiłem własny skin dla ACR i uleczyłem bandyte zanim pomogłem powinności (luj że nie chciało mi sie im pomagać i ze tego nie zrobiłem :caleb:
normalnie Programistyka Lv St.pl :caleb: )

(PS: co do wojny - jest żenująca bo wiadome że s.pl lepsze)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez tom3kb w 28 Sie 2016, 20:30

Ale to chyba powinieneś mieć "ale" do gości co robili solianke, a nie, że programistyka lv st.pl ;)
Co ma ma piernik do wiatraka czyli spolszczenie do tego jak jest zrobiona fabuła w Dolinie Mroku.
Sam bym tam umoczył bo bym normalnie wybił Bandytów zamiast zostać ich kumplem. To samo z pomaganiem tam Powinności.
Ale gdzieś przeczytałem jak tam grać.
A jak się bawisz w edycję moda, udźwigu itp to się musisz liczyć z tym, że coś odwalisz choć nie wiem czy akurat tu miało to miejsce. :)
Niektóre mody nie lubią np "cheaterki".
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 28 Sie 2016, 20:54

Ale panie, wiem o co ci chodzi, ale problem w tym że tam wmawiali mi że to że gra sie kraszuje czy że NPC robia jakieś głupoty to NA PEWNO wina tego że zwiększyłem udźwig moda... nie trzeba się nawet znać na tym, żeby wiedzieć że to ile GG może unieść nie ma nic wspólnego z Skryptami sztucznej inteligencji... najbardziej niszczyły mnie ich tlumaczenia że powinienem używać jakiś magicznych artefaktów które dostaniemy w połowie gry (nie byłem nawet na poziomie 5% ukończenia moda)

Najbardziej mnie denerwuje że tam ICH zdanie jest święte i to że mam inne znaczy że jestem nikim i że na niczym się nie znam... Ludzie nie rozumieją że u każdego mod działa inaczej, pamiętam jak kiedyś miałem problem - miałem obronić kogoś przed atakiem wojska, ale zadanie mi się nie zaliczało... pewien kolega "pomógł mi" nazywając mnie kłamcą i nażekając na to że on biedny musi sprawdzać moje sejvy (zwłaszcza że sam chciał abym je dał) bo u niego zadanie zalicza się normalnie, po czym stwierdził ze "koniec z pomocą" puki nie naucze się grać... no, bo jak u niego mod działa, a u mnie coś jest źle to na pewno nie przypadek (bo wszytkie gry i mody u każdego działają tak samo, dlatego jeden ma jakiś bug a inny nie) tylko moja fantazja... z taką pomocą to wiedzie - w dupe można sobie wsadzić


Inny przypadek? miałem problem z Monoliciarnią którza zbyt często używali granatów( w sumie używali tylko ich) - grzecznie zapytałem jak ustawić im limit tejże broni - Powiedzieli że nie umiem grać w stalkera i powinienem pobawić się w medal of honor, lub stwiedzili żebym zdobył karabin snajperskim, który dostajemy po powrocie z Czej (czy oni w ogóle czytają to co piszę? ) zamiast najnormalniej w świecie powiedzieć jak to zrobić, bądź stwierdzić że się nie da...

Mógłbym wymieniać więcej, ale szczerze to mi się nie chce... prawdą jest to że żeby dostać pomoc na st.pl musicie uzbroić się w stalowe nerwy (choć i tak czasami trudno wytrzymać te masowe hejty, w stylu "Myślisz inaczej więc mam na ciebie focham wypie*dalaj z naszego wspaniałego forum")

PS: Post odnosi się tylko do specyficznego grona st.pl, nie mówie o wszystkich tamtejszych użytkownikach ;)

PS2: czy tylko mi ostatnio forum ładuje się tak długu? po dodaniu posta itd oczekiwanie na forum stalker.pl trwa nawet 30 sekund :P

PS3: Myśle że pora zakończyć offtop :P (chyba że ktoś ma coś sensownego do dodania lub chce skomentować moją wypowiedź :P )
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez vandr w 07 Wrz 2016, 22:13

spuszczę zasłonę milczenia na obecny skład,moderację itp "konkurencyjnego forum" (jak to niektórzy mawiają, co jest dla mnie bezsensu bo żadnej tu konkurencji nie widzę) - które nijak ma się do tego co było grubych parę lat temu. więc czego ty się spodziewasz? wszyscy normalni ludzie odeszli stamtąd i chwała Bogu
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez Walet_wrzos w 08 Wrz 2016, 21:15

Ze swojej strony jako propozycje dodałbym np:

-niech w Magazaynach leci utwór "Jurij Shatunov - Bielyje rozy" ;D
-jesli chodzi o "Cien..." to mam propozycje (nie znam sie wiec nie wiem na ile to jest wykonalne) żeby do helikoptera przelatującego nad Kordonem dodać lenina na linach:
(kadr z filmu "Good bye Lenin")
Image
-w telewizorku niech leci jakis odcinek "Jeden z dziesięciu", "Teleexpresu"(koniecznie z Orłosiem xd) albo teledysk "Blenders - Ciągnik",
-podmienić tekst Sidrowicza "powodzenia stalkerze" na "wypier****ć" z "Psów",
- na ścianie zakładu w Agropromie lub w Dolinie Śmierci zrobić mural "Solidarność" lub "22 postulaty'" :P ,
Image
Awatar użytkownika
Walet_wrzos
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 15 Sie 2015, 21:22
Ostatnio był: 20 Lis 2020, 19:42
Miejscowość: Usraniec
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 08 Wrz 2016, 22:10

Aktualnie zaprzestałem modowania cienia, i tworzę wersje pod CS, ale twoje pomysły da sie zrealizować :)

Jurij Shatunov - Bielyje rozy u wolności - da się zrobić ;)

Lenin na śmigłowcu - SDK odmawia mi współpracy, próbowałem z glebogryzarką, ale z jakiegoś powodu SDK postanowił że nie chce brać udziału w tym szajsie który tworze :caleb:

Jeden z dziesięciu w telewizorze się nie pojawi, bo A - nie da się dać dźwięku. Można by co prawda napisać skrypt, albo dodać obok radio, ale pozostaje sprawa wagi takowego pliku. Cały odcinek ważyłby około 1Gb, więc wrzucanie go do moda który ma 300mb, jest całkowiecie nieekonomiczne :/ kiedyś miałem pomysł że do Outro "the great communism and stalin wstawić "Pradadę zwycięstwa" z 2016 która odbył się na placu czerwonym (gracz musiałby przez 1 godzine oglądać paradę, bo wpisałbym skrypt który natychmiastowo przełącza na proces stalkera, przywołanie menedzera zadań wymagałoby nie lada refleksu ;), ale niestety - pomysł nie wypalił ze względu na wagę filmy z parady :/)

Plakat mogę wstawić, ale sidorowicz ma już swoją kwestie (DZIĘKUJEMY CI O MONOLICIE ZA WYJAWIENIE NAM PLANÓW NASZYCH WROGÓW. ŚWIEĆ NAD DUSZAMI DZIELNYCH ŻOŁNIERZY, KTÓRZY ODDALI ŻYCIE W SŁUŻBIE TWOJEJ WOLI. NAPRZÓD WOJOWNICY MONOLITU. POMŚCIJCIE POLEGŁYCH BRACI KTÓRZY ZASIADAJĄ TERAZ W OBECNOŚCI MONOLITU. NIEŚCIE ŚMIERĆ TYM KTÓRZY ODRZUCILI BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MONOLITU )

PS: Tak, znam to już na pamięć. Zgadnijcie kto mnie nauczył :sidor:
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez trolololo w 08 Wrz 2016, 22:13

Co do ostatniego, trzebaby było grzebać w mapie, a to na ogół za dobrze się nie kończy. Podmienienie obrazów z telewizora też raczej tródne nie jest, ale tylko kilka klatek. Co do Lenina - miałem taką koncepcje, żeby zmienić helikopter na bardziej LGBT, bądź na latającego Stalina, ale za to drugie sam bym nie potrafił się zabrać, więc nie wiem. A sidor ma jeden jedyny tekst, który może śmieszyć, lub wkurzać. Ja się śmiałem. W sumie, to jak powstanie Zimny Edyszyn, to chciałbym aby PainChiller powrócił do tego moda. Jest najlepszy, i mocno ryje beret, ale mógłby bardziej. Szczególnie że obiecał mi kiedyś zająć się sprawą labo, i zrobić atak ludzkiej fali na elektrownię. A możeby tak podmienić teksty Wolności, na :stonoga:? Przecież chcą wolnego chandlu między Zoną, a światem zewnętrznym, a :stonoga: popiera wolny rynek.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 08 Wrz 2016, 22:18

jak skończe wersje pod CS to może wrócę do cienia, albo zrobię wersje pod lost alphe

Jedno jest pewne - seria długo się nie skończy ;) nikt nie mówił że może być tylko jeden mod pod jednego stalkera... może zrobie kiedyś od nowa, całkiem innego GOOHS pod cienia, który będzie całkiem inny od tego... (ale https://drive.google.com/file/d/0BzlIYU ... JJY3M/view u sidora zostaje)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez Walet_wrzos w 09 Wrz 2016, 15:39

PainChiller napisał(a):jak skończe wersje pod CS to może wrócę do cienia, albo zrobię wersje pod lost alphe

Jedno jest pewne - seria długo się nie skończy ;) nikt nie mówił że może być tylko jeden mod pod jednego stalkera... może zrobie kiedyś od nowa, całkiem innego GOOHS pod cienia, który będzie całkiem inny od tego... (ale https://drive.google.com/file/d/0BzlIYU ... JJY3M/view u sidora zostaje)

Z tym tekstem u Sidora - racja nie doceniłem iwony i fakt, to pasuje tu idealnie. Co do telewizorka, może by tak wstawić:

Bez dzwięku się obejdzie,samo wideo już dostatecznie ryje banie. ;)
Awatar użytkownika
Walet_wrzos
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 15 Sie 2015, 21:22
Ostatnio był: 20 Lis 2020, 19:42
Miejscowość: Usraniec
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości