[Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 02 Maj 2017, 17:11

Już ponad rok po :pogarda:
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Reklamy Google

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez czynnywulkan w 14 Maj 2017, 21:42

Zagrałem jakieś 30 minut. Modyfikacja jest wyborna, śmieszna, prosta, dla odstresowania, miłe odstępstwo od powasznyh (sic!) modyfikacji...ale gdy ginąłem na hita...trochę to pozmieniałem w configach, bo było to irytujące, gdy bandyta zabija cię 10 raz pod rząd :P poza tym:
- świetne nazwy (Wypierd 5 xD)
- wreszcie działające medykamenty, chleb i odpromieniacze inne niż wódka są zabójcze...bo tylko wódka jest w stanie zaspokoić nasze pragnienie :wódka: , nie testowałem jeszcze ,,Uniwersalnego Crashera" ale podejrzewam, że działa...
- ta muzyka xD

I takie pytanie, jak się nazywa nutka w bunkrze sidora, to zmiksowane ,,cheeki breeki" ?
Kto z AK wojuje,od AK ginie.
Awatar użytkownika
czynnywulkan
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 08 Lut 2015, 13:09
Ostatnio był: 25 Kwi 2018, 21:14
Miejscowość: Na pewno nie tam gdzie myślisz...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 04 Wrz 2017, 17:06

No to ten tego. Ja tu tylko post pisze, żeby hype zrobić, że modeł za kilka dni do pobrania wstawie. No to wiec ten, to wszystko co napisać chciałem.

Link do najnowszej wersji:
https://www.mediafire.com/file/ze3kh2sq ... mplete.rar

(Powinna być stabilna, mi wywaliło tylko dwa razy, ale jak wiemy - stalker to stalker, wiec jak są jakieś problemy to pisać :v)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.

Za ten post PainChiller otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo, Akinaro.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez trolololo w 04 Wrz 2017, 18:44

Świetny mod, polecam, niektóre zmiany sam proponowałem XP
Pijawki i miecz świetlny, oraz bandyci niszczą system. Nie mogę się doczekać X-16 i pierwszego spotkania z Monolitem.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

Za ten post trolololo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PainChiller.
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez Akinaro w 05 Wrz 2017, 19:22

Wiem że niektórych to zaskoczy, ale naprawdę serio da się w to przyjemnie grać :D
Większość tego typu modów, nie tylko dla Stalkera, jest tak psychodeliczna/oczojebna że po godzinie twój mózg przestaje reagować i ktoś z rodziny musi chodzić z tobą na terapie przez resztę twojego życia.

A tu sobie spokojnie gram, bez przeklinania, bez oczopląsu. Tu się zaśmieję tu prychnę z podziwu, balans dźwięków jest idealny, nic nie huczy ci decybelami po uszach. Grafiki też nie są zbyt dokuczliwe, modyfikacje broni/GUI/Misji są naprawdę fajne, aż chce się napisać listę co by się chciało tam widzieć jeszcze.

Jak dla mnie 110% komunizmu. Właśnie wlazłem na Rostok i szczerze jutro z samego rana mam zamiar grać dalej :D


Druga sprawa to to serio wrzuć to na moddb. Ludzie serio lubią takie perełki. Szkoda by było by taki mod kisił się na forum, zamiast iść w świat. Na dodatek ustaw by inni mogli dodawać addony do niego, będzie świetna platforma na dziwactwa jakie ludzie chowają po folderach :D

Za ten post Akinaro otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PainChiller.
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez trolololo w 05 Wrz 2017, 19:38

Proponowałem mu, ale nie chce aby to działo dostało się na beton. :V
Cóż jeszcze chciałbyś zobaczyć? W modzie przewinęło się tyle pomysłów podczas tworzenia, że pewnie wszystko co napiszesz już było brane pod uwagę.
Niektóre pomysły wpadały od tak - pomysł z Idle Kwasu jako "papryka" i artefakt "piersi" powstały pod wpływem chwili, po usłyszeniu przezabawnego kawałka nadesłanego przeze mnie Painchillerowi.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 05 Wrz 2017, 20:56

Myśle że jak tylko "Ustabilnie platforme" (Po wszystkich modyfikacjach stalker stał się bardzo niestabilny... każda najmniejsza zmiana może powodować crashe na ekranie ładowania) i uzbieram więcej weny, to zabiore się za kontynuacje...

Co do Mod.db - musiałbym zrobić angielską wersje, a przyznam że zaje*iście mi się nie chce :pogarda:
Ale pomysł dobry. W przyszłości pomyślę :3
...na samą myśl że mógłbym to wysłać do Life of Boris.... Jezu xD


EDIT: Jak chcecie pisać liste rzeczy które jeszcze byście chcieli zobaczyć - Proszę bardzo, z chęcią ją przeczytam i postaram się coś wykombinować... w końcu trzeba jeszcze zepsuć czyste niebo.

EDIT2: @trolololo - Nie ja nie chce tego na Betonteam, ale oni nie chcą... Gdy tylko wstawiłem moda spotkałem się z falą hejtu i spowodowałem największą gównoburze jaką to forum widziało :E
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez Akinaro w 05 Wrz 2017, 21:11

Nie trzeba angielskiej wersji. Polacy jacy by nie byli na moddb zaglądają. A zagraniczna zgraja rosysjkiego nie zna a mimo to ściąga i gra :] A na dodatek zawsze można dać notkę że tłumaczenie potrzebne, nawet maszynowe.

Poza tym dzisiaj grałem non stop przez prawie 4 godziny zero wylotów, działa płynnie jak ta lala. W porównaniu z innymi modami to jest idealnie.


Edit:

Mam nadzieje że te forum nie jest jak betonteam.pl i mnie nie zbanuje za to(dzisiał dostałem właśnie bana za to, drugiego... -_-)
Kilka tygodni temu zrobiłem moda który zmienia wszystkich zombie na Antoniego Macierewicza :]
Może się przyda: https://goo.gl/dGBv7c

screeny:
:

Image
Image
Ostatnio edytowany przez Akinaro, 05 Wrz 2017, 21:22, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez trolololo w 05 Wrz 2017, 21:17

To ja mam pomysł na patcha.
Snorki psują klimat. Są zbyt Vanilliowe. Pamiętasz jak proponowałem żeby jak skaczą to wydały odgłos sprężyny? Podgłośniłbym paprykę i teksty pijawki. X-18 aż prosi się o lepsze zagospodarowanie. Dalej jest tam koszmarkowo. Filmiki ze wspomnień dalej są Vanilliowe. I gdzie obiecano NPC w Agropromie? No i za mało opisów przedmiotów.
BTW, mod ma zintegrowany Atlas Spawn menu.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez PainChiller w 05 Wrz 2017, 23:08

Nie ma żadnych własnych NPC. Jak ci już pisałem - Wszelkie grzebanie w spawnie = crash na wczytywaniu save/nowej grze.

A filmiki vaniliowe, bo to co sam robiłem crashuje... nie umiem przekonwertować wideo na OGG, tak aby stalker zaakceptował :/
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez Akinaro w 06 Wrz 2017, 09:27

Pamiętam że ta metoda dla mnie działała:
http://sdk.stalker-game.com/en/index.ph ... _and_menus

Jedynie zamiast VirtualDub użyłem Sony Vegas 11 by usunąć ścieżkę dźwiękowa.


A co do modeli to np tylko przy zamianie modeli nie ma crashy? To może chociaż podmienić modele np kruków na coś innego, np z dźwiękiem: bombowce
Albo podmienić modele pijawki na np sidorowicza ale zostawiając animacje pijawki.

Czasami nawet same tekstury twarzy można zmienić, tak jak podałem wcześniej te tekstury z Macierewiczem.

Również mona by było podmienić modele i animacje broni(w plikach ltx) by np AK zachowywał się jak spas.
Można by było również bardziej pozmieniać właściwości broni: śrutówki z gigantyczym odrzutem, pistolety które przy celowaniu mają FOV np 5-10 zamiast 55...
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [Get out of here stalker] The Great Communism and Stalin

Postprzez trolololo w 06 Wrz 2017, 15:26

Animacje pijawki na 99,99% nie będą pasowały do modelu Sidora.
Jak już przy pijawkach to podgłośnić teksty magazyniera, bo prawie ich nie słychać. Tak samo paprykę.
Idle innej anomalii zmieniłbym na to

Na przykład elektro.
Zrobił coś ze snorkami bo to chyba jedyny dalej koszmarkowy mutant.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości