[SZUKAM] Mod na TOZ34, większy asortyment u handlarza

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mod na TOZ34, większy asortyment u handlarza

Postprzez Monsun w 20 Cze 2016, 16:05

Witam Wszystkich, jestem nowy na forum. Jeśli zadaje pytanie w niewłaściwym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie. Szukam modu umożliwjąjącego zakup strzelby TOZ34 w Cieniu Czarnobyla albo poszerzajacego oferte u handlarza. Nie instalowałem żadnych patchów do gry, więc chyba mam podstawową wersje. Kiedyś już miałem trader moda, ale po formacie wszystko straciłem i teraz nie mogę go znaleźć...pomoże ktoś? Generalnie chodzi mi tylko o zakup strzelby TOZ34 :)
Monsun
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Cze 2016, 15:59
Ostatnio był: 20 Cze 2016, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mod na strzelbe TOZ34 lub większy asortyment u handlarza

Postprzez caleb59 w 20 Cze 2016, 16:23

                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości