[SZUKAM] Stalker Cień Czarnobyla: mod Zew Monolitu

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Stalker Cień Czarnobyla: mod Zew Monolitu

Postprzez paolo_15 w 08 Wrz 2016, 21:25

Witam, bardzo proszę o wyrozumiałość, jest to mój pierwszy post na forum, zatem skąd mogę pobrać dodatek "Zew Monolitu" ? Nie chodzi mi o dodatek "ukryte ścieżki", przeszukałem forum i linki podane na nim są nie aktywne.. z tego, co orientuję, pozostali forumowicze także szukali linków do w/w dodatku. Z góry dziękuję za pomoc.
paolo_15
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 08 Wrz 2016, 20:56
Ostatnio był: 14 Lis 2016, 13:05
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: link Stalker Cień Czarnobyla: mod Zew Monolitu

Postprzez tom3kb w 08 Wrz 2016, 22:01

Ale Tajne ścieżki 2 update final to ostateczna wersja tego moda, która zawiera to co było w zewie monolitu plus dużo więcej no i jest upatchowana, naprawiono błędy itp

Ale jak się uprzesz na pierwowzór to łap.
Tu masz linki do rosyjskiej strony:
http://www.amk-team.ru/forum/topic/1798 ... siuzhet-5/
Spolszczenie sobie znajdziesz, linków nie wklejam żeby nie płacić za reklamę ;)
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: link Stalker Cień Czarnobyla: mod Zew Monolitu

Postprzez Mito w 08 Wrz 2016, 22:08

Pobierz to. Tajne Ścieżki 2 z dodaną nakładką graficzną. Do tego ponaprawiane błędy i nieporozumienia.

Jak zaczniesz grać i zobaczysz, że nie zaczynasz jak w Zewie Monolitu - spokojnie, bez nerwów. Tajne Ścieżki dodają na samym początku gry jeszcze kawałek fabuły, po którym rozpoczyna się akcja znana z Zewu Monolitu.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive paolo_15.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [SZUKAM] Stalker Cień Czarnobyla: mod Zew Monolitu

Postprzez paolo_15 w 09 Wrz 2016, 20:53

Dziękuję bardzo za pomoc :)
paolo_15
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 08 Wrz 2016, 20:56
Ostatnio był: 14 Lis 2016, 13:05
Kozaki: 0

Re: [SZUKAM] Stalker Cień Czarnobyla: mod Zew Monolitu

Postprzez apg2312 w 10 Wrz 2016, 12:45

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości