[SZUKAM] realistyczny mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] realistyczny mod

Postprzez Hgeen w 23 Paź 2016, 21:00

Witam, poszukuję wymagającego dla kompa i realistycznego moda coś jak op-2 tylko relaistyczne :D, wypróbowałem już realistic mod by wokolak ale jest tyle bógów że do laboratorium nie wszedłem. Proszę o pomoc
Hgeen
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 04 Kwi 2015, 18:10
Ostatnio był: 26 Paź 2016, 16:05
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] realistyczny mod

Postprzez Mito w 23 Paź 2016, 22:24

Jakiekolwiek mody spod flagi Soljanki są tak bardzo nierealistyczne, że to aż boli. Po prostu taka plaga, ruskie mody.

Do czystego Cienia polecam Autumn Aurora 2.1, nie zmienia fabuły, ale jest ogólnie fajnie. Jest ładność graficzna, jest realistyczność, jest parę dodatkowych "funkcji".
Jeżeli chodzi o mody modyfikujące fabułę, to Tajne Ścieżki 2 + Autumn Aurora 2.1 też jest bardzo ciekawym modem. Nowa, obszerna fabuła, sporo dodanych przedmiotów, multum zadań. I to wszystko ubrane w piękną Autumn Aurorę.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Hgeen.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [SZUKAM] realistyczny mod

Postprzez Hgeen w 24 Paź 2016, 21:31

O coś takiego chodziło, wielkie dzięki
Hgeen
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 04 Kwi 2015, 18:10
Ostatnio był: 26 Paź 2016, 16:05
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości