[SZUKAM] Mod na stworzenie postaci.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mod na stworzenie postaci.

Postprzez Paczex w 03 Lip 2017, 11:41

Szukam jakiegoś modu typu Call of Chernobyl, tylko że do Cienia Czarnobyla. W skrócie chodzi mi o to, że trochę mi się znudził Naznaczony, wiem, mógłbym po prostu grać na Call of chernobyl, ale nie mam Zewu Prypeci.
Zna ktoś jakieś mody na stworzenie własnej postaci?
Awatar użytkownika
Paczex
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Lip 2017, 21:58
Ostatnio był: 03 Lip 2017, 14:22
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Mod na stworzenie postaci.

Postprzez Akinaro w 20 Lip 2017, 21:17

CoC to gra standalone poza jednym wpisem w rejestrze jaki robi CoP gra nie wymaga nic więcej.
By minąć sprawdzanie rejstru przez grę w poszukiwaniu tego wpisu możesz w skrócie gry dopisać -skipreg
albo ręcznie zmodyfikować rejestr(to trochę ciężkie więc podam tylko w ostateczności)
Również możesz spróbować ściągnąć repacki na bazie CoC, które zazwyczaj nie wymagają żadnych wpisów w rejestrze.
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [SZUKAM] Mod na stworzenie postaci.

Postprzez Mito w 21 Lip 2017, 01:05

https://www.regfiles.net/registry/stalker-call-of-pripyat-registry
W tym wypadku nie musisz nic wpisywać, tylko klikasz w niebieskie "Download registry" po lewej, zmieniasz rozszerzenie pliku na .reg (po prostu usuwasz z nazwy pliku frazę .txt z samego końca - może być konieczne wyłączenie w opcjach folderów ustawienia "Ukryj rozszerzenia znanych typów plików"), po czym odpalasz go i pozwalasz mu na wprowadzenie zmian. Ta-da! Masz piękny wpis w rejestrze, że masz zainstalowany Zew Prypeci.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości