[Arsenal Mod RC1] Dodatkowe bronie

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Arsenal Mod RC1] Dodatkowe bronie

Postprzez Józio w 11 Lis 2015, 12:49

A pobierz sobie tego moda który jest komplikacją między innymi Oblivion Losta i Arsenala viewtopic.php?f=49&t=6451
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Reklamy Google

Re: [Arsenal Mod RC1] Dodatkowe bronie

Postprzez stayFrosty w 31 Gru 2015, 00:04

Czy mógłby ktoś wstawić linka ze spolszczeniem oraz z ten z NPC'kami mającymi bardziej urozmaicone uzbrojenie? Jakoś nie mogę nigdzie tego znaleźć, a podane linki dawno wygasły... :(
Awatar użytkownika
stayFrosty
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 16 Mar 2015, 19:07
Ostatnio był: 04 Sty 2016, 22:57
Miejscowość: Susz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: [Arsenal Mod RC1] Dodatkowe bronie

Postprzez StalkerMichaszek w 27 Gru 2016, 16:56

Witam,przepraszam za odkopanie tematu ale mam do was prośbę by ktoś odświeżył link do "gołego" Arsenal moda i do fixa ponieważ żaden link nie działa.
Nawet jeśli wszyscy są przeciwko tobie-nie znaczy to,że nie masz racji.
StalkerMichaszek
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Gru 2016, 19:47
Ostatnio był: 30 Paź 2017, 22:57
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [Arsenal Mod RC1] Dodatkowe bronie

Postprzez caleb59 w 27 Gru 2016, 17:21

Stronę wcześniej masz linki...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości