[STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" - BETA

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 24 Gru 2016, 22:02

Mi ona też długo wisiala w pda zanim znalazłem 3 trupa, ja ją akurat robiłem po kolei i wydaje mi się, że u mnie gość na wysypisku też leżał, jako ranny albo zabity.
To raczej nie jest taka główna nić fabularna, jak masz tą poprawkę na nieśmiertelnych npców to tam była też gdzieś ich lista, a ten w tym zadaniu to raczej zwykła płotka :)
Ja bym się nie przejmował. Ja wyszedłem z założenia, że w tym modzie jest tyle questów, że nawet jak czegoś nie zaliczę to ok.
Dużo jest też zadań, że zaczynają się praktycznie na starcie moda, potem długo długo nic i nagle gdzieś tam rusza zadanie dalej po iluś questach innych. Trzeba by cały czas grać z poradnikiem ale to bez sensu.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Reklamy Google

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 25 Gru 2016, 17:36

tyle że poradniki albo są w całości ale za to po rusku albo po polsku ale rozwalony na setki osobnych tematów
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 25 Gru 2016, 18:55

No kurde jak mod wielki to i poradnik musi być duży.
A, że większość poradników po rusku to chyba cię nie dziwi? Gra ruska, 99.99999% modów robią rosjanie, tak samo większość graczy to wschód.

Możesz poszukać na yt filmików ze zwykłej solianki albo z op 2 z dopiskiem english lub coś w tym stylu ale nie wiem czy coś znajdziesz.
Szczerze nawet nie szukałem ale skoro na moddb była wersja angielska moda, jest też wersja angielska co się nazywa SOUP (solianka z dodatkiem schowki kolekcjonera) to może ktoś z tego kręcił filmiki.
Nie wiem czy nie było też wersji niemieckiej moda ale może pomyliło mi się z SGM to może być coś po niemiecku :)
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 25 Gru 2016, 20:02

I tak gra na nieśmiertelności odkąd na bagnach wyskoczyło na mnie dokładnie 67 stworów na raz i wszystkie nieśmiertelne xD Skoro gra postanowiła oszukiwać to ja też będę :D
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 25 Gru 2016, 21:43

A misję na Brzytwę dla Wilka na Kordonie robiłeś? ;)
Ja miałem 80-90 zombie i 13 połamańców. Kilka tych takich "wodnych" przezroczystych zombie, co są ciężkie do ubicia, no chyba,że granacikami to wtedy szybko.

Na nieśmiertelne mutanty nie natrafiłem nigdy ale niektóre są bardzo wytrzymałe. Do walki strzelba i ta amunicja "gruby śrut" czy "kartacze" już nie pamiętam, ta specjalna to ona kładzie je szybko. Z jakimiś karabinami maszynowymi to na mutanty nie ma co chodzić.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 25 Gru 2016, 22:10

Robiłem robiłem :D Wlazłem na wysoki punkt i rzuciłem im granaty :D. Na Bagnach niestety nic nie pomagało. Może nie do końca nieśmiertelność wybrałem a stanowczo zmniejszyłem statystyki w pliku actor na 0.03-0.08
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Mito w 26 Gru 2016, 22:17

Heh. Pograłem sobie niegdyś w OP-2, powiem tak: ze względu na ilość kłestów, ich rozległość i interesujące wątki, stwierdzam, że dzięki ruskim modderom w tym wypadku Zona po prostu dostaje nowe życie, ale wykonanie... Gdyby jakiś porządny team modderski dorwał się do Soljanki i ją "wyprostował", jak jakiś czas temu stało się z Tajnymi Ścieżkami, to by było na prawdę... piękne.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

System walki z narodowej solijanki

Postprzez koziel84 w 15 Sty 2017, 14:10

WItam.
Szukam modyfikacji w której występuje system walki jak w narodowej solijance. Niedawno sciagnąlemm i zagrałem w tego moda ale ilość bugow skutecznie mnie zniechęciła. Mimo tego walka była tam jak dla mnie wyśmienita.
Chodzi mi dokładnie o duże obrażenia zadawane prze zemnie i przez wrogów, efekt gdy dostaniemy kula i na chwile cały ekran się rusza albo gdy celujemy to cały ekran tak powoli się rusza.
Z góry dzięki za pomoc.
koziel84
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 15 Sty 2017, 13:59
Ostatnio był: 15 Sty 2017, 19:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 27 Sty 2017, 17:08

Mam małe pytanko odnośnie wersji OP 2. Obecnie mam już dekoder do drzwi z hotelu w Prypeci i zmierzam do elektrowni by otworzyć te zablokowane drzwi. Czyli zbliżam sie wielkimi krokami do finału wątku głównego podstawki. Czy w OP 2 również jest to koniec gry czy potem spokojnie fabuła idzie dalej? Bo nie byłem nawet w wiekszości nowych lokacji (tylko ATP, Bagna i Zapomniany Las). Spokojnie iść na elektrownie bez strachu że to koniec czy to jednak koniec?
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez PainChiller w 27 Sty 2017, 17:14

W OP-2 koniec cieniowej lini fabularnej to gdzieś z 10% całego moda. Nawet do połowy nie doszedłeś ;)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.

Za ten post PainChiller otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Necrontyr.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 27 Sty 2017, 22:21

Ok przelazłem przez tą elektrownie i teleporty i w przeciwieństwie do podstawki nie wrzuciło mnie do tego pomieszczenia z śpiącymi ludźmi tylko koło Diabelskiego Młyna. Nie dało mi jednak żadnej nowej misji do wątku głównego. Co mam teraz robić? Normalnie cofnąć sie na poprzednie mapy i robić zadania poboczne czy będzie jeszcze jakiś wątek główny?
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 28 Sty 2017, 00:54

W Soliance masz kilkanaście/kilkadziesiąt różnych linii fabularnych (mniejszych/większych) i jedzie się je, że tak powiem równocześnie, niektóre się przeplatają, questy się odblokowują itd O takich zwykłych questach pobocznych nie wspominam, a zapchaj dziury zbierackie nawet pomijam.

Kurcze wziąłeś chyba moda z największą liczbą zadań a robiłeś fabułę z podstawki to co już widziałeś pewnie nie raz :E
Nie kusiło cię robić inne nowe zadania najpierw. :)
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości