[STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" - BETA

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez MOS w 21 Gru 2016, 15:20

Idź kup maść na ból dupy, zapewniam że ten "mod" więcej ci go przysporzy.
.
Awatar użytkownika
MOS
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 15 Paź 2009, 10:54
Ostatnio był: 15 Mar 2020, 20:45
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 21 Gru 2016, 15:23

MOS napisał(a):Idź kup maść na ból dupy, zapewniam że ten "mod" więcej ci go przysporzy.
.

Mam coś lepszego, taniej wyjdzie mi grać pod wpływem alkoholu :D Pewnie jak ją skończę będę alkoholikiem ale co tam :D
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 21 Gru 2016, 15:59

Painchiller pitolisz.

Dział o Soliance to nie tylko OP2.
Zajrzeć do poradnika do Solianki i do questów Kostii i macie wszystko po polsku do Solianki, no fakt nie jest to poradnik 1:1 od OP 2 tu mnie możecie opierdzielać, taki skrót myślowy. Ale macie większość questów i to spokojnie wystarczy.
Wrzucę wam po świętach jak wrócę do domu :p jak nie potraficie znaleźć.

@Nocrontyr
Ten quest chyba można było załatwić na dwa sposoby walka lub pokojowo.
A przypadkiem ten pda nie dostaniesz od wojskowego handlarza, który stoi pod słupem wysokiego napięcia na Agropromie niedaleko bazy wojskowej, na południowy wschód od niej, pewnie też będzie trzeba coś zrobić.
Nie mówili kto miał oddać pda czasem.

I MOS dobrze napisał, jak mod cię wkurza to po co się męczyć jest wiele innych bezproblemowych i nie takich kobył jak Solianka/Op2.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 21 Gru 2016, 16:30

Nie wkurza mnie, lubie takie rzeczy :D Nie znalazłem tego chorążego ale poszukam bardziej.
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 21 Gru 2016, 16:55

On jest też niby jako wróg/czerwony bo to wojskowy to uważaj żeby go np nie ubić przypadkowo podczas chodzenia po lokacji albo podczas kradzieży dokumentów z bazy wojskowej. Chociaż jest od niej dość daleko to raczej nie powinno być z tym problemu.

Tak samo w Soliance w Dolinie Mroku z bandytami nie walczysz tylko robisz questy to tak na przyszłość żebyś sobie nie popsuł fabuły. No i rób sporo saveów żeby w razie było do czego wracać jakby coś się skopało.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 21 Gru 2016, 17:38

Już sobie przypomniałem. W starej Soljance kupiłem od niego RKMa. Niestety koleś sie zbiesił bo chce skrzynke wódki i 5 tysiaków. Mam 30 tysięcy i 15 flaszek a mimo to mam jedynie opcje że nie mam wódki i kasy. Nie wiem ile dla twórców moda to skrzynka wódki i 5 tysięcy xD
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 21 Gru 2016, 17:47

A skrzynka wódki to nie 20 sztuk ;) Albo taki item questowy ale obstawiam to pierwsze.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 21 Gru 2016, 18:11

tom3kb napisał(a):A skrzynka wódki to nie 20 sztuk ;) Albo taki item questowy ale obstawiam to pierwsze.

A gdzie ja do cholery znajde tyle wódki, Ledwo te 15 zebrałem bo chciałem wymienić na coś porządnego. Handlarze tego nie mają a NPC sprzedają po 3 tysiaki xD
A i jeszcze jedno, jak zwiększyć udźwig postaci? Najlepiej z tą opcją żeby sie nie męczył po przekroczeniu 80 kg. Bo co mi po udźwigu 160 skoro po przekroczeniu 80 kg ledwo co idzie. No jeśli sie nie da tej bariery 80 kg przekroczyć to podpowiedz chociaż jak tą drugą zwiększyć. Znalazłem pare linków ale one nieaktywne :(
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 21 Gru 2016, 18:30

Wódką handluje jeden z bandytów (ksywy nie pamiętam Żyła? może), jest w bazie Bandytów w Dolinie Mroku, w przedpokoju prowadzącym do ich szefa.
Tylko nie pamiętam co wymienia na wódę.

Tematów odnośnie zmiany udźwigu w stalkerze było nawet tu kilka, googel it ;) bo mi się nie chce.
@edit
Nie zauważyłem, że szukałeś już.

Tylko nie jestem pewien czy w Soljance moźna, bo było trochę modów z antycheatem więc lepiej poczytać czy można takie rzeczy robić, tak samo jeśli chodzi o spawnowanie itemów. Także uważaj z takim grzebaniem i lepiej doczytaj.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 24 Gru 2016, 21:31

Witam, mam pytanie. Czy zadanie ze znalezieniem PDA martwego żołnierza które ukradł bandyta było ważne fabularnie czy to tylko nieważny wątek poboczny? Otóż jestem na początku tego zadania i znalazłem tego bandziora na Kordonie w miejscu gdzie była pierwsza misja ta z odzyskaniem fleszki. Zabrałem to PDA z jego parującego ciała i misja nie przeskoczyła dalej i nadal każe mi go odszukać. Da sie to jakoś przeskoczyć? Czy mam sie nie przejmować i olać tą misje? Dodam że to nie ja go zabiłem bo jak dotarłem to już był martwy
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez tom3kb w 24 Gru 2016, 21:46

Ta misja zaczynała się na Kordonie, trup żołnierza, potem trup bandyty na wysypisku, i tu mi się zdaje, że kolejne pda będzie miał jeden z bandytów, który się zrespi w podziemiach Agropromu ale mogę się mylić bo nie mam poradnika do Solianki przed oczami.

To jest jedna z linii fabularnych, a solianka ma to do siebie, że często one się między sobą przenikają, no ale kto powiedział, że trzeba w modzie wykonać wszystkie zadania. ;)
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaja Soljanka" -

Postprzez Necrontyr w 24 Gru 2016, 21:50

Na początku był na Wysypisku jak dostałem te zadanie ale nie było mi po drodze bo był za daleko. Teraz znacznik przeniósł go na Kordon i niestety po zabraniu PDA misja nadal tkwi w miejscu. Nie wiem nawet czy miał żyć. Może sie zawiesiła dlatego że nie padł z mojej ręki. Ale gdyby to była ważna misja to zadziałała by ta poprawka że ważni NPCe nie giną no chyba że z mojej ręki bo tego wymaga fabuła


EDIT: Wystarczyło zmienić lokacje i zadanie sie odwiesiło, moge kontynuować
Necrontyr
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lip 2013, 13:41
Ostatnio był: 12 Sty 2018, 23:03
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości