[Problem] Mam problem z modem do gry!

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

[Problem] Mam problem z modem do gry!

Postprzez Freeza w 24 Lis 2015, 00:55

Po zainstalowaniu moda gra się crashuje gdy próbuje wczytac save z gry. Normalnie mogę wystartować nową grę ale ilekroć zapisz i ponownie wczytam save gra wywala do pulpitu. Z podstawka tego problemu nie było zawsze jak wgrywałem jakiego kolwiek moda. Stalker oryginalni wersja z steam (v1.0006) a mod który chciałem zainstalować to Zew Monolitu Ukryty Ścieżki Rozszerzona PL . Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu :). Jeśli pomyliłem działy na forum to przepraszam. Rozwiązania szukałem wszędzie jedni mówili że trzeba zmienić coś w pliku localization.ltx ale i to nie pomogło i tak w pliku gamedata.cfg zmienilem z false|true na true|true :D
Freeza
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 21 Gru 2013, 16:30
Ostatnio był: 24 Lis 2015, 01:14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Problem] Mam problem z modem do gry!

Postprzez doomer77 w 24 Lis 2015, 01:47

Ten mod działą na wersji 1.0004, więc Ostatni post albo poczytaj tutaj.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: [Problem] Mam problem z modem do gry!

Postprzez Strażnik Salem w 13 Sty 2016, 18:50

Tak jak kolega mówi musisz mieć wersje gry 1.0004 :!:
Awatar użytkownika
Strażnik Salem
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 12 Sty 2016, 20:34
Ostatnio był: 09 Lut 2016, 10:53
Miejscowość: Przemków
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości