S.T.A.L.K.E.R. z CD-Action - zbiorczy

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: S.T.A.L.K.E.R. z CD-Action - zbiorczy

Postprzez TeHaiX w 08 Cze 2014, 21:12

Gizbarus napisał(a):Wrzuć loga błędu - lokalizację masz podaną w pomarańczowej ramce u góry. Bez tego to tylko Wróżbita Maciej da radę zgadnąć co się zepsuło :suchar:


Nie podawałem tylko dlatego że jest napisane że: "problemem dotyczącym modyfikacji", a co do samego loga to nic tam nie ma. Mam tylko plik tekstowy "xray_masta" który jest pusty.

@edit
Dobra dziękuję bardzo za profesjonalną pomoc. Rozwiązanie znalazłem na jakimś forum o nokii. Wystarczyło zainstalować DirectX 9.
A i ten warn czy co to jest który daje -2 jeśli chodzi o to że nie wstawiłem loga to proszę o usunięcie ponieważ tam jest wyraźnie napisane że "przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji"
TeHaiX
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Kwi 2013, 14:55
Ostatnio był: 24 Lip 2014, 23:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -2

Reklamy Google

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości