Brak możliwości zmiany ustawień gry

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Brak możliwości zmiany ustawień gry

Postprzez kaczor_1991 w 24 Sty 2016, 18:06

Od razu proszę o wybaczenia za brak loga, ale... cóż, crashu jako takiego nie ma.

Stęskniłem się za pierwszym stalkiem i zachciało mi się odświeżyć historię Strieloka. Bez problemu się zainstalowało, odpaliło... No i dobra, spacerek do opcji.

Rozdziałka w okolicach 1280xileśtam i inne opcje w okolicach "średnie" to nie to o czym marzę tyle lat po wydaniu gry. Poustawiałem wszystko na max, zatwierdzam... i zawiecha gry na czarnym ekranie. Po kilku próbach okazało się, że nawet zmniejszanie ustawień powoduje taki zawias. Jakieś pomysły jak to obejść?

System Win 10 x64, procek i5-3210m, GF 650M, 12 Gb ramu

Pewnie wina systemu, bo na starszych systemach na tym samym sprzecie śmigał. No ale nie uśmiecha mi się reinstal na starszy system dla jednej gry albo granie na średnich ustawieniach w i tak już nie najpiękniejszej grze... :(

EDIT: na średnich ustawieniach się też nie pogra - próba "nowej gry" również zakończona zawiasem...
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Reklamy Google

Re: Brak możliwości zmiany ustawień gry

Postprzez Magister w 05 Maj 2016, 21:10

Może spróbuj zaktualizować grę do najnowszej wersji, albo przeinstalować ze wcześniejszym usunięciem User.ltx ?
Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
Awatar użytkownika
Magister
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 16 Mar 2014, 00:27
Ostatnio był: 12 Lip 2020, 11:39
Miejscowość: Nowosybirsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 4

Re: Brak możliwości zmiany ustawień gry

Postprzez Koniak w 05 Maj 2016, 22:01

Albo wrzuć cracka, na dziesiątce oryginał różne rzeczy wyczynia :mad:
http://www31.zippyshare.com/v/4b559TjV/file.html Spokojnie żadnego wira nie ma, z mojego kompa ;)

Uwagi moderatora:

Prawie almost. - Wheeljack
OS: W7 HomePremium 64bit CPU:Amd fx-4130 3.8GHz;GPU:Gigabyte Radeon r7 260x 2gb; MOTHERBOARD:MSI 760g-p43; RAM:2x4GB GoodRam1333MHz;HDD:500GB WB; PSU:Thermaltake LP500W

Koniak
Wygnany z Zony

Posty: 135
Dołączenie: 11 Mar 2014, 18:42
Ostatnio był: 09 Maj 2016, 22:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości