Brak lektora w modzie Complete 2009 (2012)

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Brak lektora w modzie Complete 2009 (2012)

Postprzez E50M w 22 Maj 2016, 15:08

Witam, zainstalowałem sobie najnowszą wersję Complete po instalacji gry. Następnie wgrałem "gamedata" z patcha "SC International Patch". Sprawdziłem nawet plik "localization.ltx" i wszystko teoretycznie jest w porządku. Odpalam nową grę i niestety słyszę, że Sidorowicz mówi po angielsku. Co zrobiłem nie tak, że gra nie posiada polskiego lektora?
E50M
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 21 Maj 2016, 22:09
Ostatnio był: 24 Maj 2016, 05:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Brak lektora w modzie Complete 2009 (2012)

Postprzez MajorDiegtiarov w 23 Maj 2016, 23:50

E50M napisał(a):Witam, zainstalowałem sobie najnowszą wersję Complete po instalacji gry. Następnie wgrałem "gamedata" z patcha "SC International Patch". Sprawdziłem nawet plik "localization.ltx" i wszystko teoretycznie jest w porządku. Odpalam nową grę i niestety słyszę, że Sidorowicz mówi po angielsku. Co zrobiłem nie tak, że gra nie posiada polskiego lektora?
z tego co pamiętam na stronie moda na modb masz podane jakie pliki językowe z folderu gamedata usunąć żeby wrócił polski dubbing
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości