Zbugowana misja

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Zbugowana misja

Postprzez Freelance w 24 Gru 2016, 15:57

Witam. Zbugowała mi sie misja i chyba troche gra... Postaram sie opisac problem najlepiej jak umiem ale jestem w te gre noobem i nieogarniam.

Od Generała z Powinnosci otrzymałem misje zaałatwienia granatnikow BULLDOG 6. Po wejsciu na mape tam gdzie jest ta baza tej całej wolnosci spotkałem oddział powinnosci ktory zabil 3 ludzi z Wolnosci jeden z nich dał mi misje na zabicie ich snajpera tam w tej stodole gdzie Czacha jest ale ja poleciałem do wolnosci i dałem im info o tym oddziale... W chwili gdy ide z tym oddziałem npc Maks i juz wybije tych z powinnosci misja jest NIEZALICZONA a jak pojde gdziekolwiek za stodołe Czachy ci z WOLNOSCI staja sie wrodzy wobec mnie... Nawet nie wiem za co strzelalem tylko pestkami praktycznie w same głowy nikogo z nich nie zraniłem... Dodam ze jak przyszedłem na miejsce Czacha i jakis ich zolnierz juz nie zyl... Czyzby ten snajper ich posciagal i dlatego misji niezalicza?
Freelance
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Gru 2016, 15:10
Ostatnio był: 19 Mar 2020, 15:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zbugowana misja

Postprzez caleb59 w 24 Gru 2016, 21:29

Charakter misji dla Powinności lub Wolności właśnie taki jest - albo dla jednych będziesz wrogiem albo dla drugich, nic się nie zbugowało...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Zbugowana misja

Postprzez Freelance w 24 Gru 2016, 21:34

Właśnie jest bo po tym jak zabijam członków powinnosci i oni mnie nienawidza to ci z wolnosci powinni mnie lubic a chociaz do mnie nie strzelac... Tymczasem ci z wolnosci tez po zabiciu przeze mnie członka powinnosci zaczynaja do mnie strzelać... OBIE STRONY MNIE NIENAWIDZA....
Freelance
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Gru 2016, 15:10
Ostatnio był: 19 Mar 2020, 15:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Zbugowana misja

Postprzez doomer77 w 24 Gru 2016, 23:51

A Czachę zabijasz z Wolnością czy samopas?
Misję możesz przejść na trzy sposoby:
- zabijasz snajpera i wchodzisz do magazynów z Czachą;
- zawiadamiasz Wolność i z nimi wybijasz Powinność w stodole;
- olewasz Czachę, wchodzisz do magazynów, odnajdujesz kucharza, upijasz go i dowiadujesz się, gdzie znajdziesz Buldoga.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Zbugowana misja

Postprzez Freelance w 24 Gru 2016, 23:56

Wczytałem sobie save i zrobie tak:
-Mam bulldoga nie mam zamiaru go nikomu oddawać zostawie sobie ci z powinnosci Suck my dick.
-Przeniosłem się do bazy wolnosci z nimi tam gadam i wybieram sie właśnie powiadomic o oddziale powinnosci.

Mysle ze zbugowałem przez tego snajpera ktory zaczal strzelac do tych z powinnosci paru zginelo i niezalicza mi misji a ci z Wolnosci uznaja to za dezerterke czy cos takiego ... Bo mi sie juz naprawde teorie koncza.
Freelance
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Gru 2016, 15:10
Ostatnio był: 19 Mar 2020, 15:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Zbugowana misja

Postprzez tom3kb w 25 Gru 2016, 12:27

@Freelance
Miałem kiedyś podobną sytuację.
Mi się też robiła Wolność wroga podczas ataku na grupę Czachy ale było to podczas grania z jednym modem.
I działo to się wtedy gdy ostro wyrywałem do przodu podczas ataku i zaczynałem okradać zwłoki Powinnościowców.
Jak pozwoliłem Wolności przejąć inicjatywę i odpuściłem sobie obszukiwanie ciał wszystko wróciło do normy.

A Buldogi czasem nie były dwa, jeden w bazie Wolności, a drugi w piwnicy w wiosce? To questa byś też sobie mógł zaliczyć.

No i nie jestem pewien czy Wolność nie robiła się wroga jak wzieliśmy zadanie na zabicie snajpera i podchodziliśmy pod płot w rejon gdzie miał być on wysadzany i przez wypwę atakowała powinność.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Zbugowana misja

Postprzez Freelance w 25 Gru 2016, 20:52

Naprawiłem. Wczytałem save wzialem buldoga nie brałem misji na snajpera i poleciałem z ziomkami dojechac powinnosc i bug zniknal :D
Freelance
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Gru 2016, 15:10
Ostatnio był: 19 Mar 2020, 15:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 8 gości