Pytanie o zmiany przy etapie gry dla zaawansowanych

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pytanie o zmiany przy etapie gry dla zaawansowanych

Postprzez Sztakler w 31 Maj 2017, 03:11

Gram w Cień Czarnobyla na zasadzie wolnej gry rpg, czyli zbieram sobie artefakty, robię misje poboczne itd. Wiadomo, w fabule zatrzymuje się w miejscu, którego przekroczenie oznacza brak możliwości cofnięcia się. W Cieniu Czarnobyla jest tym momentem przejście z Prypeci na stadion. Przechodzenie etapów fabuły odblokowuje w grze różne rzeczy, np. nowy sprzęt u handlarzy. I tutaj jest moje pytanie. Czy wykonanie misji w Prypeci, BEZ ostatniego punktu, czyli wejścia na stadion, dodaje coś do rozgrywki? Np jakiś sprzęt u handlarzy itd?


Pozdrawiam.
Sztakler
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 09 Maj 2017, 15:22
Ostatnio był: 07 Maj 2018, 02:49
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pytanie o zmiany przy etapie gry dla zaawansowanych

Postprzez Grzesiu10 w 31 Maj 2017, 05:14

Raczej nie. Generalnie w niemodowanej grze oferta handlarzy jest dość biedna. Najważniejszą rzecz, czyli Sevę odblokowuje po wyjściu z X16 u Sakharova, potem już nic znaczącego u handlarzy się nie pojawia za misje. Nie pamiętam tylko, jak to jest z frakcjami, gdyż zawsze olewałem ten aspekt.
Grzesiu10
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 05 Wrz 2010, 15:39
Ostatnio był: 16 Sie 2019, 20:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości