Dodawanie lokacji

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Dodawanie lokacji

Postprzez komaro1 w 18 Lut 2017, 14:31

Witam szanownych graczy i moderów. Po dłuższej przerwie wracam do Stalkera i próbuję zrobić coś dla mnie nowego. Mianowicie dodałem w pliku all.spawn nowy smart terrain ( a właściwie jedyny) na mapie pod tylułem Radar. Korzystam z prostego moda w którym są dodane mapy z SOC . Mapy są całkowicie wyludnione i nie ma nic "żywego". Pytanie jest takie: do jakich plików muszę dodać tą mape i smart terraina, żeby korzystali z nich stalkerzy czy mutanty ?. Poradniki mówią jak to zrobić do SOC ale czy tak samo się dodaje do CS? Zaznaczam, że jest to nowa mapa. Pomijam tutaj kwestie prawidłowego opisu samych smart terrainów i ich właściwej konfiguracji bo z tym to sobie poradzę. Może jest to temat stary, ale nie widzę klarownych podpowiedzi. Wiem, że są na tym forum osoby dla Których jest to banalnie proste i to właśnie Ich proszę o info. Z góry dzięki.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Witam, temat nieaktualny, ruscy pomogli.
komaro1
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 17 Lut 2017, 14:15
Ostatnio był: 27 Lut 2017, 08:45
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość