Celowanie w PKM

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Celowanie w PKM

Postprzez Pangia w 29 Kwi 2014, 11:41

Nie tyle jak to zrobić, a jak to powinno wyglądać. Wpisanie tego w Google dało mi tematy z Battlefielda :/
A więc: to tak ma się składać?
Image

Bo zająłem się mergowaniem animacji KingFriday'a z TFW, trochę poprawiam pozycję broni na ekranie i to wymaga później ponownego dostrojenia celowania. No, tylko że trzeba jeszcze wiedzieć, jak to powinno być poprawnie ustawione.

I jak już piszę, to czy jest jakiś sposób na zmianę koloru celownika w grze? Jakby nie patrząc, jest to najpoprawniejszy odnośnik, a taki w kolorze białym jest trochę słabo widoczny.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Celowanie w PKM

Postprzez lehoslav w 29 Kwi 2014, 11:58

Muszka na wysokości szczerbinki, na środku. Jest tak, jak powinno być. To dotyczy każdej broni z takimi mechanicznymi przyrządami celowniczymi.
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Celowanie w PKM

Postprzez Darth ReX w 29 Kwi 2014, 12:04

Tylko czemu ten PKM jest odwrócony? Taśma powinna być z prawej, a uchwyt z lewej, jak w np. w Zewie.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Celowanie w PKM

Postprzez Pangia w 29 Kwi 2014, 12:38

Spytaj się Friday'a, czemu tak to zrobił. Szczerze? Gdybyś tego nie powiedział, to bym tego nie zauważył. :D
Ale w sumie nie tylko to spieprzył; w Grozie przy przełączaniu na granatnik przy animacji nie rozkłada tej „drabinki” do celowania :/ W F2000 wydaje mi się, że jest to samo, ale nie mam jak się upewnić, bo Władca Zony do TFW nie ma opcji wrzucenia tej broni do ekwipunku.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Celowanie w PKM

Postprzez Asaimp w 02 Maj 2014, 11:08

W TFW nie ma przecież FT200. Jest nawet w faq, że jej nie ma. Po za tym ten odwrócony PKM nie bardzo różni się od zwykłego i tylko fanboy broni rozpozna to ;)
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: Celowanie w PKM

Postprzez Pangia w 02 Maj 2014, 12:15

Asaimp napisał(a):W TFW nie ma przecież FT200.

Między „nie ma” a „nie jest dostępny” jest ogromna różnica. Można go dopisać do handlarza i będzie działał, ulepszenia się pokrywają, tylko config ma trochę wymieszany (nowe wartości dopisane, ale celność i odrzut po staremu). Ale i tak nic mi to nie dało, bo „drabinka” granatnika się nie rozkłada przy animacji i ch♥j z ustawienia celowania, jak nie ma do czego ustawić.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości