Pliki wyposażenia frakcji

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Pliki wyposażenia frakcji

Postprzez mozgwfiolce w 18 Lis 2014, 21:32

Bez zbędnych ceregieli: już pół godziny szukam plików,które odpowiadają za wyposażenie poszczególnych członków frakcji (expert,veteran itd.),ale nie mogę ich znaleźć (Pewnie ze względu na dosyć długą przerwę w modyfikowaniu gry). Chcę trochę w nich pogrzebać, aby odpowiednio wyposażyć (wg.mnie odpowiednio) frakcje - tak,aby znalezienie dobrego karabinu na początku gry było cudem, zaś na końcu problem będzie stwarzać jego zabranie. Jeśli macie pojęcie,gdzie mogę znaleźć te pliki,to byłbym naprawdę wdzięczny za podzielenie się tymi informacjami ze mną.

P.S.
Za błędy przepraszam. Zgonię na klawiaturę.
mozgwfiolce
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 07 Lip 2014, 06:59
Ostatnio był: 20 Kwi 2016, 21:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Pliki wyposażenia frakcji

Postprzez Pangia w 18 Lis 2014, 22:37

gamedata/configs/gameplay/character_desc_[nazwa_kodowa_frakcji].xml
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mozgwfiolce.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Pliki wyposażenia frakcji

Postprzez mozgwfiolce w 20 Lis 2014, 01:21

Wielkie dzięki,właśnie tego potrzebowałem. Chociaż muszę przyznać,że ni espodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.
mozgwfiolce
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 07 Lip 2014, 06:59
Ostatnio był: 20 Kwi 2016, 21:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości