[Pytanie]Rękawice w pancerzach

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[Pytanie]Rękawice w pancerzach

Postprzez Blooder w 20 Gru 2015, 16:16

Witam. Od pewnego czasu tworzę pancerze do Czystego Nieba, i tu pojawia się problem. Chcę by mój Egzoszkielet miał swoje własne rękawice ale nie wiem jak przypisać je do pancerza. Jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć :wódka: leci
Blooder
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2014, 17:12
Ostatnio był: 27 Lut 2019, 16:14
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: [Pytanie]Rękawice w pancerzach

Postprzez Pangia w 20 Gru 2015, 16:35

W sekcji kombinezonu w outfit.ltx:
Kod: Zaznacz wszystko
player_hud_section = actor_hud_01 /// tu akurat będą rękawy ze skórzanej kurtki

actor_hud_01 również jest sekcją, którą można znaleźć w actor.ltx:
Kod: Zaznacz wszystko
[actor_hud_01]:actor_hud /// sekcja [actor_hud] jest tuż nad [actor_hud_01]
visual = dynamics\weapons\wpn_hand\wpn_hand_01


Także wiesz, co gdzie wrzucić (nie wspomniałeś, czy chodzi ci o jakieś własne rękawy, czy po prostu chcesz wziąć te z innego kombinezonu). Sam nigdy tego nie robiłem, ale jak się okaże, że jeszcze coś trzeba, to zapewne X-Ray ci o tym wspomni w logu z fatal errorem. :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Blooder.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Pytanie]Rękawice w pancerzach

Postprzez Blooder w 20 Gru 2015, 16:59

Dzięki wielkie. Powiem czy jest OK
Blooder
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 01 Sty 2014, 17:12
Ostatnio był: 27 Lut 2019, 16:14
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 11


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości