Poprawione Celowniki [WIP]

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Poprawione Celowniki [WIP]

Postprzez Zer0Frost w 28 Lut 2016, 19:26

Witam.
Rozpoczynam prace nad poprawieniem mechanicznych przyrządów celowniczych w większości broni w Clear Sky.
Nie chodzi mi o podmienienie modeli na jakies super HD które w moim mniemaniu nie pasują do ogólnej stylistyki gry lecz o polepszenie wyglądu i funkcjonalnosci szczerbinek i muszek na istniejących modelach.

Przykładowa poprawka:
Image

Jak ktoś ma jakeś sugestie chetnie wysłucham :)
Awatar użytkownika
Zer0Frost
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 11 Sty 2016, 02:37
Ostatnio był: 17 Lut 2024, 22:24
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Poprawione Celowniki [WIP]

Postprzez Pangia w 28 Lut 2016, 19:45

Jedyna broń z zepsutymi przyrządami to widoczne na skrinie LR-300, które zostało poprawione w Reanimation Packu od KingFridaya.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Poprawione Celowniki [WIP]

Postprzez Zer0Frost w 28 Lut 2016, 20:15

Pangia napisał(a):Jedyna broń z zepsutymi przyrządami to widoczne na skrinie LR-300, które zostało poprawione w Reanimation Packu od KingFridaya.

Tutaj sie nie zgodzę, krótki AK ma za duża muszę i wygląda głupio. Wiekszość pistoletów ma dziwne muszki lub nawet skrzywione.
Zobacze tego reincarnation'a
Awatar użytkownika
Zer0Frost
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 11 Sty 2016, 02:37
Ostatnio był: 17 Lut 2024, 22:24
Kozaki: 0

Re: Poprawione Celowniki [WIP]

Postprzez Pangia w 28 Lut 2016, 20:25

Beretta ma skrzywioną muszkę i też jest poprawiona w przynajmniej zylionie modów. Jak chcesz, to się baw, ale jak dla mnie to jest to wchodzenie oknem do pomieszczenia z otwartymi drzwiami.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Poprawione Celowniki [WIP]

Postprzez Zer0Frost w 21 Maj 2016, 19:36

Oczywiście zdaje sobie sprawę ze ktos juz to poprawił i zrobił to zapewne lepiej niż ja, ale poprawienie tego ręcznie sprawiło by mi dużo satysfakcji :)

Jednak nie mogę się nawet do tego zabrać bo cały czas coś nie dziła.

Czy musi mi działać SDK level_editor?

Mam 3DsMax 2015 jaka jest najprostsza droga do odpalenia w nim ogfów?
Awatar użytkownika
Zer0Frost
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 11 Sty 2016, 02:37
Ostatnio był: 17 Lut 2024, 22:24
Kozaki: 0

Re: Poprawione Celowniki [WIP]

Postprzez Wheeljack w 21 Maj 2016, 21:44

Do otwarcia ogfów potrzebujesz stalkerowych pluginów http://stalkerin.gameru.net/modules.php ... oad&cid=35 nie wiem czy zadziałają z wersją 2015, lepiej zaopatrzyć się w 2010. Level editor jest to modyfikowania map, z sdk potrzebował będziesz tylko actor editora.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości