Chcesz moda? Wal!

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez ZwinnyŻwawy w 01 Kwi 2014, 16:40

@Śruba

Zrób to sam. Zmień zoom w broni na większy, powinno pomóc. Oczywiście jeśli masz już broń z lunetą, bo jak nie, to kiepścizna. :E
Jestem znany na forum jako singlekonto... i nic tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
ZwinnyŻwawy
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 05 Gru 2013, 18:36
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 17:40
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -3

Reklamy Google

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Pangia w 01 Kwi 2014, 17:06

Wtedy będzie jeszcze lepiej widział tę mgłę spowijającą wszystko, co za odległością ~250 metrów.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez vandr w 02 Kwi 2014, 08:26

Śruba napisał(a):Oraz, jakiś modzik, by jeszcze zmniejszał gęstość traw,krzewów i drzew :)


Przesuń se suwak "Gęstość trawy" i "Szczegółowość obiektów" w opcjach gry...
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez CzechovWolny w 13 Kwi 2014, 16:31

jak komus sie chce to prosze moda na kombinezon najemnika. jest taki w modzie pre sky ale nie umiem go przeniesc :O a mod-stalker juz dawno shackowano :I
Awatar użytkownika
CzechovWolny
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 02 Sie 2012, 08:05
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 23:28
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Gorianov w 20 Maj 2014, 21:00

A ja szukam moda do CS który dodaje jedynie kombinezon bandytów. Tzn. Ten ich najlepszy, (ma go Kastet w Zewie Prypeci). Chciałbym owy kupić bo bieganie w skórzanej kurtce to samobójstwo.
Wiem że w modzie TFW jest taki kombinezon.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Frezzi120 w 19 Cze 2014, 16:29

Ja mam pomysł aby stworzyć moda który daje możliwość stworzenia własnej frakcji i zarządzania nią ^^

Za ten post Frezzi120 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Kosma.
Frezzi120
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Maj 2014, 16:52
Ostatnio był: 20 Cze 2014, 19:19
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -3

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez mozgwfiolce w 07 Lip 2014, 07:47

Jeśli jeszcze ktoś z ekipy obserwuje to forum,to miło byłoby mi,gdyby się okazało,że zerkniecie także na mój pomysł.
Sądzę,że w S.T.A.L.K.E.R.-rze przydało by się więcej broni egzotycznej (takich "smaczków").Jak dotąd jedyna taka to działo elektromagnetyczne,a to za mało jak na mój gust.Poniżej kilka przykładów,które najchętniej zobaczył bym w grze (jeden z nich to wystarczająco,abym ze szczęścia zaczął apteczki rozdawać),chociaż ciekaw jestem Waszych pomysłów.Przy okazji wyjaśnię,jak działają te mniej znane:
-Miotacz ognia (Spalić mutanta!)
Ignoruje ochronę pancerną,działa na niego ochrona termiczna
-Tesla,znana także jako działo elektryczne (Zaraz Ci sprzedam kopa...)
Strzela ogniem ciągłym,dnie pudłuje,krótki zasięg.Mogłoby ignorować ochronę pancerną,obrażenia byłyby redukowane przez ochronę przeciw anomaliom elektrycznym.
-Minigun (Kręć się,kręć,dziecinko!)
-Działo chemiczne (Czyżby Twoja pewność siebie zanikała...? A nie,to tylko Twoja skóra...)
Z reguły są jego dwa warianty:jeden działający jak miotacz ognia (miota silnie żrący gaz),lub jak granatnik (pociski po uderzeniu rozpryskujące wokół kwas).
-Działko kompensacyjne (Dziwne,że w ogóle coś z niego zostało.)
Znane także jako broń próżniowa lub ciśnieniowa,strzela wiązkami (antymaterii,plazmy,różnie to bywa.),które po uderzeniu w cel powodują implozję (miażdży wszystko na obszarze działania,czyli ok.1,5-2m do rozmiarów piłki do kosza,która po chwili eksploduje).

Mam nadzieję,że przynajmniej odpowiecie.Nie sądzę,abyście się tego pojęli-to trudne zadanie.

P.S.
Oczywiście,niektóre bronie można trochę okroić i zmienić tak,aby były łatwiejsze do stworzenia oraz lepiej pasowały do uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a,jak np. działko kompensacyjne jako zwykły granatnik,którego pociski lecą po linii prostej,nie paraboli,czy działo chemiczne jako miotacz ognia który ma inny model,teksturę,obrażenia,amunicję oraz teksturę strzały,i działa na ochronę chemiczną,lecz używa tych samych skryptów (projekcji,którą wystrzeliwuje),co miotacz ognia.
Ostatnio edytowany przez mozgwfiolce, 07 Lip 2014, 13:19, edytowano w sumie 1 raz
mozgwfiolce
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 07 Lip 2014, 06:59
Ostatnio był: 20 Kwi 2016, 21:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Lukafuka123 w 07 Lip 2014, 08:57

Uważam to samo co kolega w komentarzu wyżej, przydały by się jakieś bardziej egzotyczne bronie, dorzucam się jeszcze z pomysłem na coś w rodzaju broni antygrawitacyjnej- no wiecie, rzucanie różnymi obiektami w przeciwników etc.
Lukafuka123
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 06 Lip 2014, 22:22
Ostatnio był: 23 Sie 2014, 21:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Kowalsky w 19 Sie 2014, 12:04

Ja bym chciał moda na swobodne granie.Na stworzenie własnego oddziału i frakcji. Dołączenie do wszystkich frakcji w grze.Z wszystkimi lokalizacjami z Lost Alpha. Na samochody. Więcej kombinezonów i broni. Nowe ugrupowania z innych modyfikacji. Możliwość awansowania we frakcji np na przywódce grupy. Potrzebe na jedzenie picie i sen. Wycięte mutanty. Wybranie lokalizacji w której chcemy zacząć i imienia. Płapki na stalkerów lub na mutanty.

Taki urozmaicony The Factions Wars!

Za ten post Kowalsky otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative CzechovWolny, mozgwfiolce.
Kowalsky
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 18 Sie 2014, 15:39
Ostatnio był: 13 Cze 2017, 19:11
Miejscowość: Świdnica
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -2

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość