Chcę moda! Dopisz się!

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 21 Kwi 2014, 19:38

Tak też myślałem że o to chodzi tylko w Zew Monolitu Ukryte Ściezki w pliku meshes nie mogę znaleść pliku o nazwie colt czy też w_colt1911 po prost go tam nie ma. :(

Sorrki już sobie poradziłem :E Dziękuję za posty w mojej sprawie. Pozdrwaiam :D

W sumie nie do końca. Bo w plecaku zamisat Colta mam (chyba) mózg kontrolera i konserwę jak przypisać ikonę do tego colta. Skopiowałem ikonkę colta z ui_icon_equipment z Zew Monolitu do swojego ui_icon_equipment i się zastanawiam jak to zrobić,żeby gra widziała tą ikonkę :?:
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez nelson82 w 22 Kwi 2014, 04:34

Musisz jeszcze wprowadzić poprawne współrzędne w konfigu broni. Mógłbym pomóc, ale dopiero w piątek będę dostępny :/
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=51&t=21277&p=253746&hilit=wsp%C3%B3%C5%82rz%C4%99dne+ikon#p253746 Tutaj masz poruszony temat. Ewentualnie sposiłkuj się moim postem tutaj http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=5&p=203336#p203336.
łatwiej już nie będzie
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez .D.u.c.h. - M.K w 22 Kwi 2014, 09:20

Ok. Kryzys zażegnany dzięki programowi Sony95 i nelson82 który mnie na kierował do źródła. WIELKIE DZIĘKI :E


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam takie pytanko. Czy jest mozliwość schowania do plecaka samochodu (Niva) i wyciągnięcia go z powrotem :?: Wiem,że odbiega to od rzeczywistości, ale byłoby świetnie w razie potrzeby wyciągnąć takie autko z plecaka. Tak sobie pomyślałem,że nie ma problemu chowania beczek w plecaku to czemy nie można by było schować auta :E
Proszę o napisanie mi co trzeba zrobić,żeby była taka możliwość.

I mam jeszcze jedno pytanie,co trzeba zrobić,żeby kombinetony same się naprawiały :?: Z tego co pamiętam w [Dima's MOD] Final Nano kombinezon miał taką możliwość.
Awatar użytkownika
.D.u.c.h. - M.K
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:23
Ostatnio był: 17 Maj 2016, 23:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez Pangia w 26 Maj 2014, 22:42

Nie wiem, kiedy to było dodane, ale przy okazji odpowiem.
.D.u.c.h. - M.K napisał(a):I mam jeszcze jedno pytanie,co trzeba zrobić,żeby kombinetony same się naprawiały :?: Z tego co pamiętam w [Dima's MOD] Final Nano kombinezon miał taką możliwość.

Musiałbyś mieć ochronę przed danym zagrożeniem przekraczającą 100%, przy czym nie wiem, czy ustawienie ujemnej wartości w configu kombinezonu nie spowoduje crasha (a jeśli nie, to czy w ogóle zadziała). Możesz np. ustawić na jakimś popularnym artefakcie pokroju Meduzy ochronę przed kulami na poziomie 90% i wtedy, mając dwie Meduzy, będziesz odzyskiwał zdrowie i miał kombinezon w coraz lepszym stanie po każdym oberwaniu kulą.

Ja chciałem zapytać, czy jest jakiś mod albo ewentualnie komenda w konsoli (podobno pierwszy patch ją wywalił) pozwalająca na przemieszczanie się między poziomami? Np. chciałbym przejść końcówkę gry, zaczynając od Prypeci, ale nie mam zapisu gry, a nie chcę tłuc się od samego początku ani robić prowizorycznego speedruna. Nawet zacząć od zera, to byłoby w sumie ciekawe: zebrać pierwszą napotkaną broń, a później dotłuc się do rozbitego helikoptera i ubrać w Beryla.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez Krzyk19 w 15 Lip 2014, 10:53

Witam. Chciałbym jeszcze raz przejść SoC, ale tym razem z paroma mini modami. Mam już kasę z trupów, nowe tekstury rąk naznaczonego i respawnujące się co pewien czas artefakty. Ale poszukuję jeszcze czegoś co naprawi to: Image Czy istnieje mini mod, albo jakiś sposób na to?
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez Cromm Cruac w 15 Lip 2014, 11:22

To, znaczy co? Gapię się na ten maluśki obrazek i nie mogę znaleźć na nim niczego zdrożnego. No chyba, że chodzi ci o 'okropną' vaniliową grafikę ;)
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez Pangia w 15 Lip 2014, 12:38

Strzelam, że chodzi o mało ciekawe animacje Siga (który swoją drogą rzeczywiście nienaturalnie wygląda, już reszta natowskich broni jakoś sensowniej i strzela, i przeładowuje). Poszukaj se Reanimation Packa od KingFriday'a na dobry początek, ewentualnie jakiegoś Arsenal Moda (chociaż nie pamiętam, czy tam były nowe animacje). Albo tę paczkę od r_populika, chociaż nie pamiętam, czy on już to całe wydał, czy tylko do CoP-a skończył.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzyk19.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez Krzyk19 w 15 Lip 2014, 14:27

Właśnie o SiG'a chodziło. Myślałem że od razu się domyślicie, bo To nie jest normalne. Dzięki.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez wojtek128 w 15 Lip 2014, 15:22

Marzy mi się mod , dzięki któremu , mogę wejść w stery Sidorowicza (być nim) i skupować dziadostwo :P przynoszone przez Stalkerów ;) Oczywiście teksty typu- "Nieźle , całkiem fajny towar", "albo co to za g*wno?" powinny być :E
wojtek128
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 01 Lut 2012, 20:49
Ostatnio był: 29 Lip 2015, 09:54
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez Nieznajomy X w 04 Paź 2014, 19:14

Ja "kcem" moda w którym można wejść w posiadanie egzoszkieletów wszystkich frakcji. Czyli: Wolności, Powinności, Najemników i Monolitu. Oraz żeby Barman miał w sprzedarzy wszystkie pancerze Monolitu, czyli: zwykły Kombinezon Monolitu, SEVA Monolitu i Egzoszkielet Monolitu. I żeby można było wbić do Sida po drugiej stronie lady :D i żeby można było do zwykłego SGI podłączyć celownik i żeby był zmutowany kocur :) I to by było na tyle. A to wszystko pod wersję 1.0006. Pozdrawiam.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez Pangia w 04 Paź 2014, 19:42

Gdybyś zastosował się do mojej wcześniejszej porady, to już byś sobie sam tego moda zrobił, no, poza:
Nieznajomy X napisał(a):i żeby był zmutowany kocur

– to już wymaga modyfikacji spawnu, żeby on się gdzieś w grze pojawił.
Nieznajomy X napisał(a):I żeby można było wbić do Sida po drugiej stronie lady

Tam jest chyba ściana, która nie pozwala na przejście tam, ewentualnie zmniejsz sobie wysokość gracza przy kucaniu w actor.ltx.
Nieznajomy X napisał(a):i żeby można było do zwykłego SGI podłączyć celownik

gamedata/config/weapons/w_sig550.ltx – scope_status = 2
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Chcę moda! Dopisz się!

Postprzez vandr w 04 Paź 2014, 19:49

Pangia napisał(a):– to już wymaga modyfikacji spawnu, żeby on się gdzieś w grze pojawił.


W AA2 kocurki są wywołane skryptem. Tak też można. :)
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość