Wyłączenie automatyznych zadań

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Wyłączenie automatyznych zadań

Postprzez max1071 w 08 Gru 2016, 00:39

Witam.

już któryś raz z kolei dostaje te piekielne autozadanie po przejsciu przez granicę mapy chodzi mi o to że jak przechodzisz z kordonu do wysypiska to jest obroń obóz (nie chodzi mi o to pierwszy raz jak przechodzisz z korodonu i dostajesz zlecenie u biesa) tylko że za każdym razem jak zmienię lokacje to nagle nowe zdanie .. z dziś taka sytuacja przechodzę z mózgozwęglacza do magazynów wojskowych i obroń obóz w argopromie nosz **^^* ja nawet z naddźwiękową nie zdążyłbym do argopromu.
więc potrzebuję moda na wyłączenie takich zadań.
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 23

Reklamy Google

Re: Wyłączenie automatyznych zadań

Postprzez caleb59 w 08 Gru 2016, 11:24

Po prostu je ignoruj jak każdy normalny gracz do tej pory...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości