Get Out Of Here Stalker: I said come in, Don't stand there!

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu nowego tematu, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Re: [Get out of here stalker]: nazwy jeszcze nie ma :P

Postprzez Demon6PL w 29 Sie 2016, 22:42

Na terenie wolności - permanentna mgła. Przecież te skręty, o których tyle się słyszy, bądź co bądź "trochę" kurzą.

Może coś z jakimś pojazdem? Oczywiście, o ile to w ogóle wykonalne, ale taki Bojowy Traktor Robotniczy (BTR, wojacy podobno takie mają :D) mógłby być ciekawy. Z jakimiś fajnymi odgłosami, czy czymkolwiek.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Reklamy Google

Re: [Get out of here stalker]: nazwy jeszcze nie ma :P

Postprzez trolololo w 30 Sie 2016, 08:57

Ale po co przerabiać BTR na traktor, skoro ten jest już w grze? I można nim jeździć, ba strzelać z broni "mniejszej"! Wystarczy go walnąć na każdej mapie gdzieś, bo jest błąd że jak zmieniasz mapę w aucie, to wyrzuca cię za drut kolczasty. Albo po prostu dać moda "Władcę Zony", i będziesz jeździł czym chcesz, i kiedy chcesz.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [Get out of here stalker]: nazwy jeszcze nie ma :P

Postprzez PainChiller w 30 Sie 2016, 11:47

Z tym władcą zony to nie wiem, chciałem tym razem zrobić nieco normalniejszą walkę (no może po za muzyką XD) a bardziej się skupić na przerabianiu fabuły i lokacji :D
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Get out of here stalker]: nazwy jeszcze nie ma :P

Postprzez Demon6PL w 05 Wrz 2016, 21:21

Jak ja nic na nic nie chciałem zmieniać. Chodziło mi o coś w stylu: "No, Najemniku, idź na posterunek, przynieś mi wojskowy but i oponę od KRAZa. Tylko uważaj. Stacjonują tam dwa BTRy." Czym BTR jest raczej większość wie, idzie się na miejsce, oczekuje opancerzonych wozów bojowych o Kształcie I Formie Klasycznej, a tutej Wołodia traktorem śmiga z lewa na prawo, Giena stoi na błotniku, PKM opart o dach i pruje. Może do zestawu jakaś brona zadająca obrażenia przy kontakcie? Albo rozrzutnik do gnoju, walący dawkę radów (Radioaktywne Gówno :TM: ) i ciągły dźwięk latających much?
Podsumowując, chodziło o (jakże "śmieszną" :suchar: ) zamianę rozwinięcia skrótu, żeby było coś innego niż powinno być, przy zachowaniu pozorów.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości