[Innovation Mod]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu nowego tematu, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Wybierz nazwę dla moda

Ankieta zakończyła się 03 Maj 2008, 17:40

Innovation Mod = Inno-MoD
44
71%
Gatean Mod - od s
9
15%
BSM - Bold Stalker Mod
8
13%
BIM - Bold Innovation Mod
0
Brak głosów
McMoD
1
2%
 
Razem głosów : 62

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Zaitsev w 03 Wrz 2008, 07:49

No Igoand dobry pomysł. Ja też czekam na tego moda odkąd powstał ten temat, już sie ciesze, że premiera w sierpniu 2 tyg. przed premierą Clear Sky-a a tu d***
Awatar użytkownika
Zaitsev
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 18 Lut 2008, 18:33
Ostatnio był: 29 Sie 2013, 17:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Vaniol w 03 Wrz 2008, 20:22

Cóż, przez aferę z konkurencyjnym forum, masowe odejścia uważam temat za zamknięty. Jeśli jednak ktoś z ekipy tworzącej będzie chciał dalej dyskutować proszę o PM i otworzę temat.

Dla chętnych kilka tekstur mutantów które miały być w Inno. Jedne bardziej, drugie mniej udane. Ale zmieniać nie będę już raczej nic. Jestem znudzony Cieniem a Czyste niebo mi nie pójdzie.

Link podał już ktoś wcześniej w tym temacie, podaje jeszcze raz:

http://stalker.filefront.com/file/VANIO ... TURE;93335


Pozdro i przepraszam w imieniu Inno Teamu.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Missile w 17 Sty 2009, 20:26

Hyh, tak sobie podglądałem jakie to mody produkuje się na stalker.pl, czytam, czytam, a tu bach! O niebiosa, ludzie pamiętają o Inno. Cóż za zaskoczenie i zdumienie w jednym. Przykro mi, ale pozwolę sobie tutaj "lekko" offtopnąć. Wiem, wiem, jako user z takim doświadczeniem, ilością postów, blabla i tak dalej, nie powinienem, ale już co najmniej 7 miesięcy tego nie robiłem (cóż za wrodzona skromność!), więc należy mi się =)

Otóż Inno... Żyje. I ma się good, very good nawet bym rzekł. Ekipa zebrała się ponownie i prace ruszyły na nowo. Wszystko co robimy, każdy plik jaki modyfikujemy, ba, każda zmieniona linijka ltx'a jest wielką tajemnicą i - wyłączając bozie i lucyfera aka belzebuba - tylko goście z Inno Teamu o tym wiedzą.

Tak więc uprzejmie informuję wszystkich tych, którzy sądzili, iż Inno zginął śmiercią tragiczną: ten mod został reanimowany i prace nad nim trwają. Kiedy się zakończą? Może 31 stycznia, może 20 kwietnia, a może w sierpniu. Zależy, ile jeszcze celów sobie narzucimy i jak szybko będziemy je realizować.

Chciałbym podać link do strony Innovation Moda (właściwie to na razie jest tylko bardzo młode, rozwijające się forum, a strona powstaje), jednak znajduje się ona pod subdomeną konkurencyjnej strony, a jak wiadomo panują tu dosyć skrajne przepisy jeśli o te sprawy chodzi. Zaryzykuję jednak i linka zamieszczę, a jeśli komuś z administracji będzie to przeszkadzało, to może go usunąć >>> usunięto

A, und jeszcze jedno. Jeżeli komuś będzie przeszkadzał ten offtop tutaj (a zapewne będzie) to poproszę o przeniesienie go do wątku o Innovation Mod w dziale "Dyskusje o Modach". No i o otworzenie go.

A jeśli chodzi o SotZ... Tak szczerze to nie wierzę w niego, ale powodzenia, przyda się ;]

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Raven422 w 17 Sty 2009, 22:58

@_@. Normalnie kubeł zimnej wody. INNO ŻYJE! Tylko sie cieszyć i życzyć powodzenia ;). Jak chcecie, moge dać wam texture snorka, bo się nudze i sobie zrobiłem (a raczej przerobiłem :P).
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Darth ReX w 17 Sty 2009, 23:26

Raven422 napisał(a):@_@. Normalnie kubeł zimnej wody. INNO ŻYJE! Tylko sie cieszyć i życzyć powodzenia ;). Jak chcecie, moge dać wam texture snorka, bo się nudze i sobie zrobiłem (a raczej przerobiłem :P).

Ty ją może lepiej pokaż, bo jak ostatnio zaprezentowałeś strój stalkera do Xmas moda, to... :D
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Raven422 w 18 Sty 2009, 00:32

Prosze bardzo, mam nadzieje, że się spodoba. Tymniemniej, jestem początkującym texturatorem, więc jak coś nie pasi to bić i kopać :D.

Image

Niedługo spróbuje wrzucić screen "in game". Oczekujcie go w sobote, ponieważ jutro wyjeżdżam :).
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20


Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Zari w 07 Mar 2009, 21:39

Czyżby pierwsze screeny z pierwszej grywalnej wersji Innovation Mod?
Ryzen 7 2700X | GTX 1060 6GB | 32GB RAM
Po co ja się tym w ogóle chwalę?
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 596
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 09 Lis 2023, 22:15
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 60

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Zajcew w 08 Mar 2009, 09:18

Jeżeli tak to... Zapowiada się dobrze. Najlepiej wyglądają chyba płomienie ;)
:

Lubię Placki
Awatar użytkownika
Zajcew
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 23 Gru 2008, 12:34
Ostatnio był: 14 Sty 2012, 15:38
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: --
Kozaki: 3

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Crisu w 08 Mar 2009, 12:24

Screenów w brud, ale brak jakichkolwiek wyjaśnień tego co na nich zostało przedstawione.
W ogóle... Nie ma żadnych informacji odnośnie moda. Screeny nie wystarczą...
Dowiemy się czegoś więcej czy mamy siedzieć na tyłkach czekając na nie wiadomo co?
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Lukass1613 w 08 Mar 2009, 13:16

A możemy i czekać. Teraz się wypowiem co ja myślę na temat moda. Ale podkreślam JA i jest to tylko moje PRYWATNE zdanie i inni mogą mieć to gdzieś. Nie atakuje nikogo itd. Takie mody jak INNO nie wniosą nic nowego do stalkera oprocz kilku modeli (zresztą zupełnie śmiesznych i nie pasujących do tego świata) Katany, saperki, no jasne gracz będzie biegał za NPC uzbrojonymi w zabójcze pukawki (szczególnie w poźniejszych etapach gry) to nie ma sensu zanim zdołamy komuś zadać cios trzeba będzie zużyć z 10 apteczek. Modowanie SoC na większą skalę nie ma sensu bo wszytko co najlepsze zrobily już inne ekipy. Ja jako chyba jeden z nielicznych na tym forum czekam na pracę Dezodora, on robi prawdziwą robotę ze Stalkerem. Reszta to tylko "modiki". Jego mod "Lost alpha" to jest dla mnie jedyna słuszna droga. Przywrócenie wszystkich starych map i stworzenie prawdziwego freeplaya. Oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie które jak myślę mam prawo wyrazić na forum.
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez meJKu w 08 Mar 2009, 13:32

.Crisu™ napisał(a):Screenów w brud, ale brak jakichkolwiek wyjaśnień tego co na nich zostało przedstawione.
W ogóle... Nie ma żadnych informacji odnośnie moda. Screeny nie wystarczą...
Dowiemy się czegoś więcej czy mamy siedzieć na tyłkach czekając na nie wiadomo co?

Mi tam screeny w zupełności wystarczyły i widzę, że prace dobrze idą. Nikt nie zmusza Cię do czekania ale ja wiem, że mod idzie pełna parą. Ładne textury, nowe bronie i anomalie... Mi to wystarcza.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Mar 2024, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość