[Innovation Mod]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu nowego tematu, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Wybierz nazwę dla moda

Ankieta zakończyła się 03 Maj 2008, 17:40

Innovation Mod = Inno-MoD
44
71%
Gatean Mod - od s
9
15%
BSM - Bold Stalker Mod
8
13%
BIM - Bold Innovation Mod
0
Brak głosów
McMoD
1
2%
 
Razem głosów : 62

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez stalker_czarnobyl w 14 Mar 2009, 09:02

W punktach napisałeś że będzie coś podobnego jak blow out tylko że to będzie trzęsienie ziemi, dobry pomysł moglibyście więcej takich blow outuw zrobić np radioaktywny deszcz czy falach psionicznych zmieniających stalkerów w zombi, pojawiające się co jakiś czas. Będzie ogólnie zajefajnie jak uda ci się zrobić dodatkowe przejścia z levelów, niecierpliwie czekama tego moda. mam nadzieje ze data premiery się nie zmieni :D
stalker_czarnobyl
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 05 Mar 2009, 22:04
Ostatnio był: 12 Paź 2009, 22:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Missile w 14 Mar 2009, 11:35

Hej, pomysł z tym radioaktywnym deszczem bardzo mi się podoba :) Postaram się go zrealizować, jak mi się uda to masz miejsce w creditsach.

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9


Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Imbefalasion w 18 Mar 2009, 19:55

Jakoś dziwnie wygląda noc na tych skrinach (zakładam, że to noc); niebo atramentowo czarne, w cieniu (zresztą, skąd cień w nocy, i to przy braku świateł?) czarno jak (za przeproszeniem) w d... u Murzy... Afroamerykanina. :) Za to reszta terenu podejrzanie jasna. o.O

Zrobione, jeszcze 1 dzień sobie podynda. Całkiem o niej zapomnieliśmy - M.


Ja tam nie wnikam, ale coś długi jest ten dzień. :D (info z lata zeszłego roku)
http://www.stalkerpbf.jun.pl
"A prawda jest jedna - Polska wiecznie będzie trwać!
I nigdy nie zginie, póki żyjesz Ty i ja
To sprawa honoru, to sprawa życia każdego z nas
I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!"
Awatar użytkownika
Imbefalasion
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 14 Paź 2007, 19:58
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:50
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez KoweK w 18 Mar 2009, 23:40

Imbefalasion napisał(a):Jakoś dziwnie wygląda noc na tych skrinach (zakładam, że to noc); niebo atramentowo czarne, w cieniu (zresztą, skąd cień w nocy, i to przy braku świateł?) czarno jak (za przeproszeniem) w d... u Murzy... Afroamerykanina. :) Za to reszta terenu podejrzanie jasna. o.O

Bo screeny były robione podczas błyskawic, jak autor mówił :P
Pasza napisał(a):Miotacz ognia będzie napewno super, i czekam na gameplay.

Jeśli nie widziałeś miotacza ognia zapraszam do działu o AMK MODzie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez dorian w 20 Mar 2009, 10:25

Jakoś dziwnie wygląda noc na tych skrinach (zakładam, że to noc); niebo atramentowo czarne, w cieniu (zresztą, skąd cień w nocy, i to przy braku świateł?) czarno jak (za przeproszeniem) w d... u Murzy... Afroamerykanina. :) Za to reszta terenu podejrzanie jasna. o.O


Dla mnie, wszystko co obejrzałem na skrinach jest rewelacją, noc i cała reszta wygląda bajecznie, a jeśli uda się autorom moda zrobić to co zapodają, że w nim będzie, to jest to mod, na który już czekam z niecierpliwością i przebieram nogami żeby go ściągnąć :wink:

Pudełko (nie wiem co z nim zrobić xD):


Missile,
Jeśli to skrzynka z "dobrami" wszelakimi, jaką można co i rusz znaleźć, to zrób ją brudnozieloną , z lekko czerwono-żółtymi elementami rdzy, będzie git.
Powodzenia :D
P.S. Deszcz "radioaktywny" własnej roboty zrobiłem sobie w OL 2.2. tak, że padał o wybranej porze lekko na czerwono tyle, że do tego z lekka rosnąca radiacja naznaczonego by się przydała, ale na zrobienie tego jestem raczej za cienki, bo to wyższa szkoła jazdy i nie wiem, które pliki za to odpowiadają :wink:

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez pietrucha w 15 Maj 2009, 17:56

Jak tam modzik idzie :?:
Awatar użytkownika
pietrucha
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 13 Maj 2009, 17:59
Ostatnio był: 31 Gru 2011, 18:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez stalker_czarnobyl w 24 Maj 2009, 00:34

nom prawda, jak tam idą prace nad modem, bo jest to jedna z moich bardziej oczekiwanych modyfikacji do stalkera zaraz po lost alpha.
stalker_czarnobyl
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 05 Mar 2009, 22:04
Ostatnio był: 12 Paź 2009, 22:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [Tworzenie] Innovation MoDa

Postprzez Crisu w 24 Maj 2009, 04:52

Wszystkie osoby odpowiedzialne za tworzenie Inno chyba opuściły forum...
Dlatego wątek póki co skazany jest na śmierć.

Jednak gdyby pojawiło się jakieś info od autorów - pisać PW, a na powrót otworzymy wątek.
Nie ma sensu niepotrzebnie spamować, tak więc pozdrawiam.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: [Innovation Mod]

Postprzez KoweK w 26 Lip 2009, 18:32

Missile:
We are sorry. Chęci mieliśmy, ale swoich założeń (a doszło sporo nowych) nie zdążymy zrealizować do końca sierpnia, zaś w roku szkolnym nikt z nas nie będzie miał czasu by pracować nad modyfikacją. W związku z tym projekt Innovation Moda umiera, ginie zabity przez nas, jego twórców. Tworzony był od 26 kwietnia 2008 roku i dziś, 24 lipca 2009 po wielu sprzeczkach, awanturach i dyskusjach doszliśmy z Solvem do wniosku, iż mod nigdy nie ujrzy światła dziennego. Poprzednio zawiesiłem projekt gdyż było zbyt niewielu wyrażających chęć pracy nad nim i były bugi, których w stanie załatać nie byliśmy. Teraz niby wszystko jest ok i przez pewien okres czasu szybkość postępu wskazywała na to, że wyrobimy się do końca wakacji. Naszym celem było na początku dorównanie AMK 1.4 i mam wrażenie, że już nam się to udało. W dobie dzisiejszych czasów jednak to nie wystarczy - potrzeba nowych lokacji, wielu nietypowych innowacji, cudów na kiju i cudów niewidów. Bylibyśmy w stanie to zrobić, niejednokrotnie byliśmy o krok od stworzenia czegoś, czego jeszcze nigdzie nie było i zapewne udało by się to nam, ale nie w tak krótkim okresie czasu. Przepraszamy wszystkich, którzy wyczekiwali tego moda, śledzili proces jego powstawania od samego początku, dopingowali nas i wiązali z Inno nadzieje na lepszego S.T.A.L.K.E.R-a. Przerzućcie się na Lost Alpha, Dima's Moda lub AMK 2.0, gdyż w Inno nigdy Wam nie przyjdzie zagrać.


A ja wiedziałem, że tak będzie :)

Ja k*rwa tez - od zawsze smieszyly mnie te mity i legendy na temat tego moda + podniecenie niektorych osob... - caleb59
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości