[F - MoD] aka parzydelko features mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu nowego tematu, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

[F - MoD] aka parzydelko features mod

Postprzez parzydelko w 31 Paź 2009, 22:39

F - MoD

Witam, tworzę moda, małego, który miałby sprawić że rozgrywka stanie się bardziej rozmaita. Wiem że takich mini-modów jest na pęczki, ale tworzę go tak, jak ja chciałbym widzieć gameplay.

Zmiany:

*Zre-edytowane artefakty
*Zasada one shoot-one kill
*Stalkerzy już w Kordonie posiadają lepszą broń. Przeprawa przez Kordon, będzie prawdziwym wyzwanie i chrztem bojowym.
*Zmienione item-ki np. (PS 1.1) Czysta Woda która będzie przemywać rany, oraz spirytus do odkażania. A także jabłko, oraz bułka kajzerka ;).
*Realistyczniejsze eksploatowanie broni.
*No i całkowicie zmieniona nieprzewidywalna pogoda.

+kilka nowych tekstur i dźwięków, dla smaku...

Team:

- Czaro16 (config, tekstury)
- parzydelko (po trochu config i w wiekszości tekstury, dźwięki)

no to tyle, jeżeli ktoś jeszcze chce być w teamie to pisać. ;)

Screeny z wersji 0.1

Kurtka hardkora :D, to taki easter egg, jak pomysł przejdzie to zostawię w modzie.

2

Trawa (thx dla BetterGrass ;))
Ostatnio edytowany przez parzydelko 06 Lis 2009, 17:47, edytowano w sumie 4 razy
Pentium Dual-core E6300 2.8 GHz | 1,5GB Kingston HyperX | WD Caviar 80GB | GeForce 9600GT 512 MB | Gigabyte P51 cośtam :D.
parzydelko
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 29 Paź 2009, 19:10
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 00:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [F - MoD] aka parzydelko features mod

Postprzez Hssiss w 02 Lis 2009, 22:27

Wiem, że zaraz ktoś mnie opierniczy, ale...
Jak możesz zły człowieku mieszać teraz Witchera do pomocy, nie wiesz, że pracuje nad DM:E?
Przez swoje samolubne zachowanie opóźniasz premierę!
(Żart)

Ciekawi mnie skąd w zonie jabłka? (pewnie miejscowe - napromieniowane)
Woda do przemywania? Już po miesiącu liczba stalkerów zmalałaby o 1/3 z powodów zakażeń.
Rany przemywa się wodą utlenioną lub wysoko procentowym (40-70) alkoholem.
Spirytus (90-96%) jest zbyt agresywny do przemywania ran.

Wydaje mi się, że w kordonie nie powinno być mutantów (może kilka psów), a koty powinny trudnić się zbieractwem z nielicznych anomalii (chodząc bez broni ew. bronią białą lub bardzo kiepską bronią palną).
Bandyci powinni być rzadkością, a patrole wojskowe powinny chodzić co kilka godzin.
Tu przydałby się AI z lurka lub podobnego moda. Kordon powinien być miejscem "przenikania" tępych/żądnych wrażeń awanturników do zony, a przejście do kolejnych lokacji powinno zależeć od umiejętnego skradania.
One shot - one kill. Bardzo dobra zasada, tylko pytanko - postrzały w nogę i rękę też posyłają do piachu?
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: [F - MoD] aka parzydelko features mod

Postprzez parzydelko w 03 Lis 2009, 15:17

Strzały w kończyny na pewno nie, bo to było by głupie. Tors lub głowa - ok. Jeżeli chodzi o wszystkie itemy typu jabłka czy woda, to sprawa nie jest do końca pewna, wydam pod koniec tygodnia wersję beta, a beta-testerzy, którzy się zgłoszą wśród userów osądzą, i zostawią lub wywalą niektóre pomysły. Ja tak to widzę. Na razie wywalam listę zmian, bo widzę że nieporozumienia powstają. ;)
Pentium Dual-core E6300 2.8 GHz | 1,5GB Kingston HyperX | WD Caviar 80GB | GeForce 9600GT 512 MB | Gigabyte P51 cośtam :D.
parzydelko
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 29 Paź 2009, 19:10
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 00:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [F - MoD] aka parzydelko features mod

Postprzez Hssiss w 04 Lis 2009, 13:00

Spokojnie nie chodziło mi o to by Cię zniechęcić - po prostu zawsze uważałem, że kordon jako ostatnia granica przed wielką krainą powinna być pełna żołnierzy i kotów ukrywających się przed tymi pierwszymi.
Ale to tylko moja wizja.
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: [F - MoD] aka parzydelko features mod

Postprzez Zajcew w 04 Lis 2009, 20:37

Ja się na beta-testera zgłaszam... Już tak na przyszłość :) Poza tym jabłka? W Zonie? Takie napromieniowane większe od jabłek typu Lobo chyba :F
:

Lubię Placki
Awatar użytkownika
Zajcew
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 23 Gru 2008, 12:34
Ostatnio był: 14 Sty 2012, 15:38
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: --
Kozaki: 3

Re: [F - MoD] aka parzydelko features mod

Postprzez parzydelko w 06 Lis 2009, 17:46

UWAGA! Potrzebuję pilnie kogoś kto zna się na spawnie. Jeżeli ktoś umi pisac na PW :)
Pentium Dual-core E6300 2.8 GHz | 1,5GB Kingston HyperX | WD Caviar 80GB | GeForce 9600GT 512 MB | Gigabyte P51 cośtam :D.
parzydelko
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 29 Paź 2009, 19:10
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 00:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [F - MoD] aka parzydelko features mod

Postprzez Czaro w 06 Lis 2009, 23:58

A może po przeczytaniu tego i tego poradnika oraz kilkunastu minutach ćwiczeń sam staniesz się znawcą skryptów? :wink:
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość