Problem z zainstalowaniem patchy/modów + brak powrotu...

Problem z zainstalowaniem patchy/modów + brak powrotu...

Postprzez LARPAK w 16 Lut 2009, 18:07

Witam!
Z góry sorki jeżeli temat już był, ale mam kilka problemów m.in. z zainstalowaniem patchy jak i modów oraz z samą rozgrywką...

Wersja gry jaką posiadam to 1.05.04 - ściągnięta - by _ToeD, do tego spoleszczenie.
Gra ta w zasadzie się w ogóle nie instaluje!

Następujące problemy:

1. Wywala czasami z gry - restartuje kompa - ponoć radą na to jest nowszy patch np. 08
2. Nie mogę wgrać żadnego nowego patch'a, wyskakuje komunikat o treści: "program aktualizacyjny nie mógł odnaleźć gry. Aktualizacja nie jest możliwa bez zainstalowanej gry" - jak to obejść?
3. Po wgraniu patch'a na pojazdy wywala z gry do systemu, patch z udźwigiem 999kg nie działa - mniejszy problem bez rozwiązania, którego mogę żyć dalej...
4. W czasie gry po załatwieniu wszystkiego w KORDONIE nie miałem dorgi dalej choćby na WYSYPISKO. W związku z czym udałem się spowrotem na BAGNA celem odbioru nagrody i na mapie pojawiły się wejscia na WYSYPISKO oraz z KORDONU na BAGNA i wszystkie inne z tym, że nie ma przejść z BAGIEN do KORDONU - słowem utknąłem albo w Kordonie albo na Bagnach czyli bagno...

Dzięki za pomoc i pozdrawiam!
LARPAK
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Lut 2009, 17:48
Ostatnio był: 16 Lut 2009, 21:07
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z zainstalowaniem patchy/modów + brak powrotu...

Postprzez The Witcher w 16 Lut 2009, 18:13

LARPAK napisał(a):Wersja gry jaką posiadam to 1.05.04 - ściągnięta - by _ToeD, do tego spoleszczenie.


ŚCIĄGNIĘTA?
PIRAT?
Jeśli tak to nie mam więcej pytań - admin\moderator się tobą zajmie :D
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Problem z zainstalowaniem patchy/modów + brak powrotu...

Postprzez LARPAK w 16 Lut 2009, 18:24

The Witcher napisał(a):Jeśli tak to nie mam więcej pytań - admin\moderator się tobą zajmie :D

Zwroty grzecznościowe takie jak Ty, Tobie, Ci, Cię... piszemy z dużej litery - zasady języka polskiego. Ja nie mam więcej pytań. Tobą się admin/moderator zajmie.:D

A tak btw to nie spamuj bo u innych też widziałem to jak pisali, że mają grę ściągnięta i nie płacz więcej...

Kup sobie oryginała. ;E -S3
LARPAK
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Lut 2009, 17:48
Ostatnio był: 16 Lut 2009, 21:07
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość