Pytanie w dwoch sprawach patchy i moda

Postprzez Terry w 08 Sie 2008, 20:58

Eh... jeżeli pan nie zauważył mamy bardzo ładny spis linków do patchy do Stalkera... jest nawet patch po chińsku jakby pan chciał... LINK.
Też istnieje pewne niesamowite urządzenie, "niedostępne" dla normalnego użytkownika internetu. Jeśli chcesz zobaczyć co to - wbij na ten Link.
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Matthew w 08 Sie 2008, 21:27

@Up: Tak tak, no pewnie masz racje, akorat patche i moda sciagalem rano, kiedy jeszcze nie mialem mojej plytki stalkera, i niewiedziale mDOKLADNIE ktore wersje sciagac, sciagnelem patcha pl, a tu sie okazalo ze mialem eng itd itd. Moj blad. C odo OL to tez jest na forum,fakt, ale nie pomoglo mi to, co znalazlem, ale pewnie wszysktiego nie znalazlem. Link do dzialu/tematu, albo poprostu jego nazwe prosze podac, i bedzie super(Do opisu instalacji OL na 1.0004)

Ok dzieki wielkie. Teraz kolejny problem. Ehh ale was tu zamecze. NA forum moze i bylo, ale jakos nigdzie nie moge znalezc dokladniejszego opisu :/ Mam oblivion lost 1.004 ale nie wiem jak zainstalować. Cholera,znowu prosze o pomoc...
" Złota Kula wypełnia tylko najskrytsze życzenia, tylko takie, które muszą się spełnić, bo inaczej nie ma już po co żyć!".

" Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!".
Awatar użytkownika
Matthew
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:57
Ostatnio był: 25 Gru 2011, 14:47
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Postprzez Lionix w 08 Sie 2008, 22:07

wrzuc folder GAMEDATA do glownego katalogu gry, i edytuj plik fsgame.ltx, zmieniajac linijke

$game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\

albo

$game_data$ = true| false| $fs_root$| gamedata\

nie pamietam

na dwa true :P

@down

nie ma problemu heh xd
Ostatnio edytowany przez Lionix, 08 Sie 2008, 22:59, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Lionix
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 29 Lip 2008, 01:21
Ostatnio był: 17 Paź 2015, 16:09
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 8

Postprzez Matthew w 08 Sie 2008, 22:48

Działa. Wielkie dzięki stalkerzy :]
" Złota Kula wypełnia tylko najskrytsze życzenia, tylko takie, które muszą się spełnić, bo inaczej nie ma już po co żyć!".

" Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!".
Awatar użytkownika
Matthew
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:57
Ostatnio był: 25 Gru 2011, 14:47
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Pytanie w dwoch sprawach patchy i moda

Postprzez grabiec w 12 Lut 2009, 14:44

ja mam troche inne pytanie ale nei chcialem zakladac nowego tematu..mianowicie chodzi mi o to ze jesli mam pirata to nie pojda mi patche? bo co instaluje to gra eni chce mi sie zalaczyc...mozecie mi pomoc?

Piratom nie pomagamy! - F360
grabiec
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 12 Lut 2009, 14:41
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Kozaki: 0

Re: Pytanie w dwoch sprawach patchy i moda

Postprzez Wolność i Swoboda w 01 Lip 2009, 21:36

Jak już mam ci pomóc (po co ja to robię?) to nie ściągaj żadnych reloaded, czy innych cudów, tylko jak już chcesz być wrednym piratem, to ściągnij plik ISO albo jakikolwiek obraz płyty, wtedy będzie ci chodziło jak oryginał. Btw życzę szczęścia, bo aktualnie nasza policja lubi podglądać ściągaczy więc spodziewaj się wjazdu do domu i ewentualnej sprawy xD.
Niech ktoś scali posty naznaczonego, bo to RAZI!!!

I czego bawisz sie w gornika?Co twoj post wniosl do tematu?Wyglada jakbys podrzegal do piractwa a za to grozi BAN...Na przyszlosc pomysl zanim cos napiszesz... - caleb59
Wolność i Swoboda
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 25 Cze 2009, 20:37
Ostatnio był: 05 Lip 2009, 10:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość