Debilzm "turystów" w Strefie

Litwo, ojczyzno moja, ty jesteś jak zdrowie, ile się trzeba cenić...

Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez Dementorin w 31 Paź 2012, 10:12

Ostatnio znalazłem takie oto zdjęcia, ja pozostawię to bez komentarza.
:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

A to już debilizm ekstremalny, zwłaszcza, kiedy dostaje się to do internetu:
:

Image

Zdjęcia znalazłem na stronie StrefaZero, nie zostały one zrobione na ich wyjeździe.

Za ten post Dementorin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szpagin, LECH.
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Reklamy Google

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez Szpagin w 31 Paź 2012, 10:32

Po co zasłaniasz ich twarze? Niech cały kraj zobaczy, jak wygląda debil. A ci ostatni? Oby im od promieniowania k**asy poodpadały. Kiedyś widziałem zdjęcia podobnego sortu, ale zrobione w Auschwitz - mówiła o tym nawet telewizja. Cieszę się, że wrzuciłeś to na stronę - tak skrajne przypadki wieśniactwa (bez obrazy dla kulturalnych mieszkańców wsi) i braku poszanowania pamięci o zmarłych powinny być nagłaśniane.
Image

Za ten post Szpagin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Skowoo.
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez djcycu w 31 Paź 2012, 12:47

Zmarłych czy też samego miejsca... To wielki pomnik tragedii związanej z ludzką głupotą czyli igrania z energią atomową. Ludzie powinni to miejsce jako tako poszanować gdyż dla ludzi którzy stamtąd wyjechali to miejsce jest jakby święte... Tam mieszkali, pracowali, uczyli się, dorastali i zakładali rodziny. Ciekaw jestem jak te pajace by się zachowywali gdyby mieli skądś wyjechać a potem ktoś wystawiał by huja na wierzch i robił sobie zaje*iste zdjęcie na forumek czy też fejsbuczka... Te pierwsze fotki jako tako niektóre można przyjąć. Ten na bloku by się nad sobą zastanowił bo jakby ta barierka pękła to by miał skok na bungy bez bungy...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez Dementorin w 31 Paź 2012, 13:30

Nie zasłaniałem ich twarzy, ja tylko skopiowałem te zdjęcia z innej strony i wkleiłem tutaj.
Jak można robić sobie żarty w takich miejscach... tego nie rozumiem.
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez Kpuc w 31 Paź 2012, 13:50

Wytłumaczcie mi proszę co jest takiego złego w zdjęciu dwóch ludzi stojących na diabelskim młynie przy osi koła ?
To samo z kolesiem na barierce budynku ? (Oprócz tego że tan na barierce ryzykuje swoim życiem)

Przecież sporo klimatycznych zdjęć jest robionych z takich miejsc. Nie pamiętam dobrze ale w Alone in Zone też twórca filmu wchodził na diabelski młyn i nikt nic złego nie pisał. W wersji BluRay jest jeden film dodatkowy jak spawacze rozkładali starek i na niego wszedł i też nikt nie protestował. (Co fakt takie zdjęcie nago nie powinno być tak sobie w wrzucone w sieć.)
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez Adam w 31 Paź 2012, 14:47

Gnoje i zupełni idioci. Też bym chciał sobie zrobić zdjęcia w Zonie, ale kurna, bez przesady. Do tego stopnia bym się nie doprowadził. Chciałbym zobaczyć miny strażników ukraińskich, gdy tylko te debile (i debilka) wjeżdżali do Strefy....
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez Azot w 31 Paź 2012, 17:16

Napisze tyle: Natura prędzej czy pózniej takich wyrówna, naturalna selekcja - natura nie premiuje głupoty.

Parę lat temu też było dwóch takich gierojów, biegali po szkole w Prypeci, a wiecie jak tam jest

Image

Gdzieś na pierwszym piętrze podłoga była nadpęknięta widocznie i jeden z nich wpadł... dobrze że drugi wezwał pomoc z najbliższego posterunku. A delikwent złamał sobie rękę, wstrząśnienie mózgu i 3 czy 4 żebra złamane.

Za ten post Azot otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
Azot
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 25 Lip 2011, 18:34
Ostatnio był: 27 Mar 2017, 06:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 67

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez paintball_0 w 31 Paź 2012, 17:54

Nie robi to na mnie żadnego wrażenia. I założę się, że na byłych mieszkańcach Prypeci też by nie zrobiło. Bo powiedzcie mi, skoro całe miasto ewakuowano w przeciągu kilkudziesięciu godzin, to dlaczego te wszystkie budynki nie są pełne mebli i przedmiotów osobistych. ;) A cmentarzysko pojazdów używanych przy neutralizacji skutków awarii? Silniki wyparowały? A może się rozpuściły od promieniowania? Cholera, że już o płytkach ze ścian kuchni i łazienek z niektórych zdjęć nie wspomnę! Prypeć to nie zdjęcie z pierwszej komunii, żeby się do niego modlić. ;)

Co sobie pomyślą ludzie, co mieszkali w Prypeci i wychowywali tam swoje dzieci? Nic sobie nie pomyślą, bo dostali nowe zakwaterowanie, rentę, zapomogę i mogą się pochwalić, że pochodzą z TEJ Prypeci.

Z resztą w obliczu tego, co Wschodnia Granica reprezentuje w internecie, nie powiedziałbym, że te zdjęcia są aż tak bulwersujące.

ps.: mają kolesie jaja, żeby się kąpać nago w okolicach Czarnobyla. Choć jest szansa, że nie będą się nimi chwalić długo. ;)

Za ten post paintball_0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nationals.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez StalkerCiastek w 31 Paź 2012, 18:30

Chodzenie nago/półnago po ruinach napromieniowanego miasta albo wchodzenie do wody bez ubrań... No brawo, pojechali do Prypeci, porobili fotki i zaraz wrzucili je na Facebooka co by się znajomym pochwalić jacy to oni "krejzi". Nie wiecie? Im głupsze zdjęcie na FB wrzucicie, tym bardziej cool jesteście.
Zderzenie dzisiejszego internetowego pokolenia z dorosłym życiem. Nie oburza mnie tu brak szacunku dla tego miejsca itd. tylko jak głupim trzeba być, żeby w takich miejscach rozbierać się do naga i wchodzić do wody. I gdzie do cholery był przewodnik?
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez Trep w 31 Paź 2012, 18:32

Przewodnik jest pewnie na środku tego zdjęcia.
Nie lubisz ciasteczek? Więc jak możemy się przyjaźnić skoro nie lubisz ciasteczek?

Za ten post Trep otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive paintball_0.
Awatar użytkownika
Trep
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 04 Gru 2011, 20:24
Ostatnio był: 29 Mar 2013, 14:39
Miejscowość: Polish
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez pan kozaq w 01 Lis 2012, 13:52

Co do ostatniego zdjęcia... może chcieli mieć ku**sa mutanta??

Ale tak na serio. Jak by takich debili capnęli ukraińscy strażnicy, to na ich miejscu kazałbym im tam mieszkać przez tydzień (jak im tu tak się podoba). Z resztą podobną scenę mogliśmy zobaczyć w ,,Reaktorze Strachu". Co prawda, mniej w nim debilizmu, ale może ten film nie powinien być tylko rozrywką ale także i przestrogą??
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Debilzm "turystów" w Strefie

Postprzez impulse_101 w 01 Lis 2012, 20:00

Sracie się jak talibowie o karykature mahometa.. Bez przesady, Prypiat to opustoszałe miasto a nie groby ofiar czy upamietniający je pomnik. Może zdjęcia powinni być robione tylko w sepi, na kleczkach z miną pokutnika? Dajcie na luz.
Image

Za ten post impulse_101 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor.
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Następna

Powróć do Czarnobyl i Prypeć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości