Problem ale troche inny DoW DC

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Problem ale troche inny DoW DC

Postprzez AbiNek w 06 Sie 2017, 09:28

Inny ponieważ mam pomysł dotyczący modyfikacji do Dawn of War Dark Crusade, której nie ma bo ja nie potrafię tworzyć modów a tutaj jest wiele utalentowanych moderatorów więc pomyślałem, że jako jedyne aktywne forum może mi ktos tu pomóc :D Właściwie to mógłby ktoś komuś podsunąć ten pomysł.
Pomysł to stworzenie rzeczywistego systemu obrażeń, który powinien być taki sam lub podobny do tego, który jest opisany (a właściwie to wszystko o obrażeniach jest napisane w opisie poszczególnej rasy) na Astronomicanie: Polskim forum Warhammera 40k.
:E
Stalker, you wanna vodka? Cam tu de bar if ju interest.
Awatar użytkownika
AbiNek
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 10 Gru 2016, 17:13
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 15:45
Miejscowość: Чорнобильська атомна електростанція (ЧАЕС)
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Problem ale troche inny DoW DC

Postprzez AbiNek w 07 Sie 2017, 09:49

Pomocy! Mógłby ktoś coś? proszę bo ja naprawdę chciałbym nawet skierowanie do aktywnego forum warhammera. :(
Stalker, you wanna vodka? Cam tu de bar if ju interest.
Awatar użytkownika
AbiNek
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 10 Gru 2016, 17:13
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 15:45
Miejscowość: Чорнобильська атомна електростанція (ЧАЕС)
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: Problem ale troche inny DoW DC

Postprzez Mito w 07 Sie 2017, 10:05

Eeeee... No ile razy nie spojrzę na obrazek na górze strony, tyle razy widzę wyraźnie napis "STALKER" i za nic nie chce mi się on zmienić na "Warhammer 40k".
Modderów (a nie moderatorów) nieco tutaj mamy, ale albo dłubią coś przy stalkerze, albo mają wywalone i nie chce im się nic robić, mimo, że forum czasem odwiedzają, albo w ogóle umarli i nie ma po nich widu ni słychu. Więc może to trochę czasu zająć, zanim ktoś znający się na Warhammerze nadejdzie podzielić się z tobą wiedzą.

Chwilowe przejrzenie internetów za pomocą funkcji Google w mojej wyszukiwarce pozwoliło na natrafienie na takie fora jak: wh40k.pl, dakkadakka.com, 3city40k.pl, wfb-pol.org, 40kforums.com, miniwargaming.com, librarium-online.com... wszystkie z pierwszej strony wyszukiwania.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive AbiNek.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Problem ale troche inny DoW DC

Postprzez AbiNek w 07 Sie 2017, 11:17

Dziękuje, rozumiem, zobaczę fora, jeszcze raz dzięki. :wódka:
Stalker, you wanna vodka? Cam tu de bar if ju interest.
Awatar użytkownika
AbiNek
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 10 Gru 2016, 17:13
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 15:45
Miejscowość: Чорнобильська атомна електростанція (ЧАЕС)
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość