Simcity - problem z miastami

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Simcity - problem z miastami

Postprzez kaczor_1991 w 28 Gru 2014, 15:15

W końcu zdecydowałem się kupić simcity z 2013 roku :D Gra mi się świetnie, tylko miejsca za mało co wymusza współpracę z innymi graczami (czego nie lubię) albo tryb offline... i to się zaczynają schody. Dopóki gra się na dwa miasta wszystko jest w porządku. Wszystko świetnie działa. Ale już przy trzecim mieście miasto w którym aktualnie nie jestem "przestaje działać". Może lepiej na przykładzie:
miasto a) dostarcza media (prąd, wodę etc.)
miasto b) dostarcza służby (policję, straż pożarną i tak dalej)
miasto c) turystyczne

Dopóki jestem w mieście 'a' to jest ok jeśli chodzi o media ale wystarczy że zacznę rozbudowywać miasto 'c' i miasto 'a' przestaje działać - mam komunikaty, że w mieście 'b' brakuje (produkowanego w 'a' ze sporą nadwyżką i kupowanego przez 'b') prądu, wody i całej reszty - tak jakby po wczytaniu się w mieście 'c' miasto 'a' przestało działać... Próbowałem szukać w googlach ale nawet nie wiem jak zwięźle określić problem... Ma ktoś jakieś rady jak zrobić, żeby wszystkie nasze miasta były cały czas działające?
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Reklamy Google

Re: Simcity - problem z miastami

Postprzez daminek123 w 31 Gru 2014, 14:35

Wysztko działą normalnie.Po prostu jak grasz jakieś miasto np a to b i c się nie symulują i dlatego tak śmiesznie pokazuje. Spokojnie nie wpływa to na rozgrywke tylko te komunikaty wkurzają.
daminek123
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 30 Gru 2014, 18:05
Ostatnio był: 11 Lut 2018, 14:29
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości