Kapryśny Battlefield 1942

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Kapryśny Battlefield 1942

Postprzez PMG w 25 Sty 2017, 18:03

Joł. Jakiś czas temu wróciłem do starego, dobrego Battlefielda 1942 (wersja pudełkowa wraz z dodatkami) i na początku wszystko było okej, gierka śmigała aż miło. Jednak po pewnym czasie przestała się uruchamiać tzn. po pacnięciu myszką ikonki na pulpicie na milisekundę pojawiał się "obrazek" startowy, a później... nic. To nie pierwszy raz, kiedy BF bywa kapryśny, już parę lat temu miałem identyczny problem i pomógł reinstal. Co jednak nie zmienia faktu, że coś takiego nie powinno mieć miejsca, bo nie mam zamiaru co tydzień instalować gry ponownie. W internecie znalazłem porady dotyczące jedynie wersji z Origina, a pozostałe sposoby albo nie działały, albo sprawiały, że było jeszcze gorzej (tak jak teraz, po wgraniu zachwalanego na angielskich forach patha, który sprawił, że .exe nie reaguje w ogóle). Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem i wie jak temu zaradzić?

System to 32-bitowy XP, jeśli to ważne.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Reklamy Google

Re: Kapryśny Battlefield 1942

Postprzez trolololo w 25 Sty 2017, 18:48

Spróbuj może dodać grę do Origina, i spróbować sprawdzić czy pliki są zgodne.
Poza tym, BF1942 na Originie nie jest przypadkiem za darmo? Mógłbyś próbować ściągnąć.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Kapryśny Battlefield 1942

Postprzez PMG w 03 Lut 2017, 22:15

Pozwoliłem zrobić sobie mały teścik i sprawdzić, jak dużo czasu musi upłynąć od momentu instalacji do momentu, kiedy gra odmawia posłuszeństwa. Z moich obserwacji wynika, że coś z tym wspólnego może mieć edytor map - Battlecraft 1942. Zrobiłem reinstala i dopóki nie próbowałem tworzyć i testować mapek, gra działała poprawnie. Po kilku sesjach spędzonych przy edytorze BF znowu się wypiął. Cholernie dziwna sprawa...

Co do Origina, faktycznie byłoby to jakieś wyjście, ale zależy mi na dodatkach, które mogą być niekompatybilne z wersją cyfrową.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości