GameStar 2003 Wrzesień: Zapowiedź Oblivion Losta.

Czy to sen...? Koszmar! - Stwierdził z niepewnością Naznaczony rozglądając się nerwowo. Traumatyczne przeżycia sprzed lat ponownie dały o sobie znać.

GameStar 2003 Wrzesień: Zapowiedź Oblivion Losta.

Postprzez Omnibus w 01 Gru 2013, 18:58

Tu oto wrzucam, na oczach całego foruma, skany z nieistniejącego już Gamestara. Konkretnie, jest to ośmiostronicowa zapowiedź, bogata w ryciny, obrazki pojazdów, starych mutantów, broni, starych leveli. Oprócz tego multum tekstu, opisującego jak OL miał wyglądać, oraz wywiad z GSC.
tutaj- https://www.dropbox.com/sh/5ibpqn7lqxa7966/GzEa-jEARS
Postarałem się, żeby zdjęcia, wydrukowane na lśniącym papierze, były jak najlepszej jakości, ale niestety nie są idealne.
W razie gdyby link nie działał, to zawiadomcie, bo po raz pierwszy mam do czynienia z Dropboxem.

Za ten post Omnibus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Glaeken, KoweK, Universal, Gwizdek, MajorDiegtiarov, Sivert, PMG, Gizbarus, Poldzer, Tormentor, SkullDagger.
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Reklamy Google

Re: GameStar 2003 Wrzesień: Zapowiedź Oblivion Losta.

Postprzez Universal w 01 Gru 2013, 19:54

Zapasowy link, jakby Dropboksa szlag trafił (a zdarza się): http://www.mediafire.com/view/b43gvlyqj ... TALKER.pdf (tylko ściąganie)

Dobijają mnie w tym tekście sformułowania typu "Czernobyl", "Controller", "Wilkoszczur". Zamiast Mięsacza - "Fleshe". Pierwszy raz widziałem taką teksturę Barmana (po twarzy można poznać, że to on).

"Zonę Zgona (?!) będzie przemierzać od 50 do 100 ludzi". "Oto przedstawiciele pięciu frakcji [...]" - tak jakby trochę im to nie wyszło. Dobra jest też rada, jaką udzielają na pytanie redaktora, co zasugerowaliby developerom z Polski: "Podstawowa rada brzmi: przyjmijcie realistyczne założenia. Lepiej przygotować prostszą grę, niż startować z masą pomysłów i nigdy ich nie zrealizować" - no cóż, nie sposób odmówić racji ;)

Spodziewałem się więcej "nieznanych faktów" :(

Gdzieś widziałem, chyba w Świecie Gier Komputerowych, inną zapowiedź Stalkera. Podobnie obszerna objętościowo, nieco inne ujęcia. Dobrze by było, gdyby u kogoś się to znalazło.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: GameStar 2003 Wrzesień: Zapowiedź Oblivion Losta.

Postprzez Tormentor w 01 Gru 2013, 23:56

Też mnie dobiły trochę te nazwy. Najbardziej Zona Zgona. :|

Lubię czytać takie stare artykuły, nostalgicznie nieco, ale dobrze jest od czasu do czasu skorzystać z takiego wehikułu.
Niczego nowego się nie dowiedziałem, ale jakaś magia płynęła z tych liter i warto było czytać te oczywiste oczywistości.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: GameStar 2003 Wrzesień: Zapowiedź Oblivion Losta.

Postprzez AgnArrShAU w 02 Gru 2013, 20:05

W tym artykule screeny wyglądają lepiej niż gra na full detalach w dniu premiery :D
Awatar użytkownika
AgnArrShAU
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 16 Sie 2013, 09:50
Ostatnio był: 23 Cze 2014, 00:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4


Powróć do S.T.A.L.K.E.R. Dream

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości