Nash bash ;]

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Nash bash ;]

Postprzez PMG w 11 Lip 2017, 14:36

Rzadko zaglądam na SB, ale wczoraj całkowitym przypadkiem trafiłem na dość ciekawą dyskusję, która zaczęła się od polityki, przebrnęła przez tematykę urazów i kontuzji, a skończyła się na wątpieniu w inteligencję. Czytać od tyłu (jak zwykle?).

[Dzisiaj, 13:33] KoweK: wheelunio lepiej nic już nie pisz :E
[Dzisiaj, 13:30] Omnibus: " zupełnie jak ty bezrobocia po swoich studiach ;) " :E
[Dzisiaj, 13:28] The Witcher: Tylko jak przypominam sobie o tobie :u3:
[Dzisiaj, 13:28] Wheeljack: Łiczerunio, pewnie co raz częsciej jest ci wstyd (!!) za kraj przed zagranicznymi znajomymi :TM: no nie? :u3:
[Dzisiaj, 13:27] The Witcher: Te pociski z gimnazjum, coś ta matura się nie przydaje w podnoszeniu inteligencji :u3:
[Dzisiaj, 13:25] Wheeljack: ?? :u3:
[Dzisiaj, 13:25] KoweK: :E :E
[Dzisiaj, 13:24] Wheeljack: masz na ryju
[Dzisiaj, 13:22] KoweK: zupełnie jak ty bezrobocia po swoich studiach ;)
[Dzisiaj, 13:19] Wheeljack: Łiczerunio jaki pewny swoich zachodnich przyjaciół :u3:
[Dzisiaj, 13:16] Pijawol: do czasu :u3:
[Dzisiaj, 13:15] KoweK: ty ku*wa debilu jak ja nogi żadnej nie złamałem :u3:
[Dzisiaj, 13:13] Pijawol: z pięciu metrów skakałem i się nie łamałem, a ty pewnie weszłeś w poślizg na gównie jak beta w latarnię przy tesco ;)
[Dzisiaj, 13:09] KoweK: złamał to ja bym ciebie w pół jak patyka ;)
[Dzisiaj, 13:03] Pijawol: co ty ku*wa o tym sraniu ciągle? czyżby ze złamaną nogą ciężko było do kibelka? ;)
[Dzisiaj, 13:02] Pijawol: ku*wa no takich rzeczy to już dawno nie grali :E
[Dzisiaj, 13:02] KoweK: nie zesraj się
[Dzisiaj, 13:02] Pijawol: Lech i ktoś jeszcze po tym jak Wanda wpadła do Wisły założyli plemię Wandalów i najechali Rzym :tm: :E :E :E :E :E :E :E :E
[Dzisiaj, 13:01] Pijawol: a ja odkryłem teorię spiskową lvl 999999999999999999999999999999
[Dzisiaj, 13:00] The Witcher: ale przecież hurr durr niemcy to będzie kalifat za 5 lat, tak na wypoku pisali :u3:
[Dzisiaj, 12:58] KoweK: wolałbym być i tak niemcem niż statystycznym biedakiem wpierdalającym gówno na obiad
[Dzisiaj, 12:55] Wheeljack: ty niemcu
[Dzisiaj, 12:40] KoweK: "jezeli mam do wyboru PO i imigrantow i codziennie obawiac sie o swoja rodzine a podwyzke cen paliw to akceptuje taki stan rzeczy. Zadne pieniadze nie sa warte bezpieczenstwa najblizszych. Tym sposobem PIS bedzie rzadzil dlugo taka jest prawda. Jezeli zlamie obietnice i zacznie sciagac ciapatych do kraju, ludzie wyjda na ulice." w tej ku*wie polsce
wearing our black hoods, we’re invisible, but we leave marks on your walls
we are from a dark side, it predicts our faith
we write history on our own
~ CF98, Small town heroes

Za ten post PMG otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: Dzisiaj, 14:54
Miejscowość: Prypeć