Rewolucja sądownictwa

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Rewolucja sądownictwa

Postprzez Darth ReX w 24 Lis 2012, 14:08

Proponuję zbanować za szerzenie herezji. :E
Facet, nawet nie wiesz, że warny schodzą automatycznie bodaj 3 miesiące po dacie wystawienia, ponadto nie ma nieuzasadnionych banów. Naprawdę ludzie sobie zasługiwali. Ja sam jestem często irytującym członkiem forum, ale warna z dupy dostałem bodaj tylko raz w ramach trollingu (i został zdjęty). A zarejestrowałem się w czasach, gdy na forum warny były na dzień dobry i jakoś nie było z tym problemu.

Uwagi moderatora:

Banować jeszcze nie ma po co, ale przenoszę do humoru. - Cysiu
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Reklamy Google

Re: Rewolucja sądownictwa

Postprzez Szpagin w 24 Lis 2012, 20:51

Jergi napisał(a):Towarzysze, doprowadziłem już do rewolucji i oswobodzenia spod jarzma administracji społeczności na takich stronach internetowych jak: valhalla.pl oraz kotek.pl.


Pierwsza strona idzie na szrot, na drugiej nie znalazłem żadnego "sądowego" tematu. Nie ma co, wspaniała rekomendacja...

Jergi, nie rozumiesz chyba koncepcji administracji forum. Ustalają regulamin, który czytasz (teoretycznie) i akceptujesz przy rejestracji, i którego trzeba przestrzegać. Nie wiem, po co miałyby tu istnieć "sądy koleżeńskie". W końcu wyrok jest ogólnie znany, a admin/mod tylko go zatwierdza. Zrobiłby się jedynie syf z pieniaczami typu "bo ja napisałem, że szukam cracka do XYZ, dostałem bana, ale nie widzę w tym nic złego, więc się odwołam i zrobię sobie multikonto". No i wątpię, by "djcycu, terminus, scigacz czy xionc", ani jakikolwiek inny użytkownik chcieli marnować czas na takie bzdury.

PS: Dalej czekam na przykłady "banów lub warnów za niewinność".
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Rewolucja sądownictwa

Postprzez Wheeljack w 24 Lis 2012, 21:39

Szpagin napisał(a):jakikolwiek inny użytkownik chcieli marnować czas na takie bzdury.

Nom, a moderatorzy to muszom. :caleb:

Za ten post Wheeljack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szpagin.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Rewolucja sądownictwa

Postprzez Jergi w 28 Lis 2012, 16:15

No, cóż. Widzę, że moje reformatorskie postulaty nie trafiły na podatny grunt. Mierny efekt moich poczynań można zwalić na niedojrzałość obywatelską forumowiczów oraz na wieloletnią indoktrynację ze strony władz forum. Istnieje, także, wersja mówiąca o ostatnich konfabulacjach mojego umysłu, jako o powodzie, który skłonił mnie do rozpoczęcia konwersacji. Opcja ta jest forsowana przez tutejszych zdegenerowanych mohe...eee...dumnych piewców oraz obrońców tradycji i pierwotnego ładu. Kropla drąży skałę, ale betonu już nie.
Lenin powiedział kiedyś, że nie myli się tylko ten, co nic nie robi. I jest to jedno z niewielu stwierdzeń jego autorstwa, z którym byłbym w pełni zgodny. Pomimo, że jestem z przekonań demokratą (no, dobra, socjaldemokratą) w swoim poprzednim poście, w sposób radykalny, skręciłem "w lewą" stronę. Prawdopodobnie, był to owoc napadu weny twórczej oraz efekt upojenia domową żurawinówką.
Jestem nawet wdzięczny Administracji za tolerowanie mojej wywrotowej i nacechowanej anarchizmem retoryki oraz za niezastosowanie wobec mnie (do tej pory) sankcji (banicja, ostrzeżenie, ekskomunika). Okazuje się, że nasze forum dyskusyjne jest opanowane przez uległych lizodu... znaczy się...popleczników i miłośników tytanów pracy z Administracji. Chciałem tylko zgilot...eee...uchronić naszych wspaniałych i szlachetnych Adminów przed bolesnymi skutkami przepracowania i przemęczenia ich organizmów,z powodu nadmiaru zadań i kompetencji. Macie rację, mówiąc, że dobrowolnie podporządkowałem się regulaminowi w czasie rejestracji. Tutaj posypuję głowę popiołem i godzę się na otrzymanie warna. przyjmę go z godnością; na klatę.

Image
Innych dowodów nie mam, Szpagin. Na swoją obronę powiem, że tego typu zażalenia są, prawdopodobnie, kierowane do innego członka Administracji i nie są podawane publicznie do wiadomości. Z tego względu wyszukanie większej ich ilości jest praktycznie niemożliwe. Poza tym, zauważyłem, że wśród osób ''wygnanych z Zony'' jest pewien stalker o dość nietypowym nicku "AntySowiet", który stał się kolejną ofiarą systemu i agresji sowieckiej, pomimo że, w ciągu swojej krótkiej egzystencji na tym forum, nie zdążył napisać nawet jednej wiadomości. "Głupota" jest bardzo nieostrym znaczeniowo słowem. Oprócz tego, w Regulaminie nie zdołałem dostrzec wzmianki na temat możliwości zbanowania użytkownika za, powiedzmy, niegodne i niestosowne zachowanie.
Blokujcie tego gimbazo-komucha bo to żal i nędza ten temat .

Tajemniczy...coś tam na temat cenzury i wolności słowa wcześniej powiedziałem, nie? Poza tym, w przeciwieństwie do Ciebie, nie złamałem pierwszego punktu Regulaminu i nie nawoływałem do ponownego (jego) naruszenia, nawet nie będąc w pełni władz umysłowych w czasie pisania drugiego posta. PS- Jakiś bojówkarz ONR?
Komunista, który chce "demokratycznych" sądów?
Małoletni troll i tyle....

Panie Terminusie, odniosę się tylko do pierwszej części Twojej wypowiedzi, bo ta druga, w mojej subiektywnej opinii nie wymaga komentarza...
a) Nie jestem komunistą.
b) Czy bycie komunistą wyklucza nacechowaną demokratyzmem retorykę oraz postępowanie? Lub na odwrót? W mojej opinii nie. Na pewno słyszałeś o G.Garibaldim i wiesz czego dokonał. Był on antymonarchistą i republikaninem,a pomimo tego poparł dążenia późniejszego króla Włoch Wiktora Emanuela do koronacji. Mógł, opierając się na swojej legendzie, autorytecie i zdolnościach dowódczych, ogłosić siebie kimś na kształt dyktatora.
Ponadto, pragnę Ci przypomnieć postawę S.Wojciechowskiego w czasie tzw. ''zamachu majowego". Już po przyznaniu się do porażki oraz po zrzeczeniu się funkcji prezydenta wypowiedział pamiętne słowa: (mówię z pamięci)''Wolę, żeby Piłsudski rządził w Polsce choćby dziesięć lat, niż żeby na sto zajęli Polskę bolszewicy." Mógł przecież uciec samolotem lub innym środkiem lokomocji na teren Wielkopolski i kontynuować konflikt, który przekształciłby się w wojnę domową. Lecz on nie zdecydował się na to.
Ich obu łączyło kilka cech: patriotyzm, racja stanu oraz pragnienie dobra wspólnego. Zdaję sobie sprawę, że typowa rewolucja komunistyczna przyniosła by tylko chaos, anarchię i degrengoladę na tym forum. W ramach centralnego planowania mielibyśmy wykopać każdego, kto nie zrobił przynajmniej pięciu modów rocznie? W celu realizowania idei równości mielibyśmy pozbawić forumowiczów większości rang? Może rzucimy też hasło "Władza w ręce Rad"?Ja sobie tego nie wyobrażam i chcę (ogólnie) pozostać wierny koncepcji tego forum dyskusyjnego.
To tyle z mojej strony w temacie. Pewnie w niewielkim stopniu udobruchałem i ukontentowałem Adminów, więc nie zdziwcie się, gdy nagle i w niewyjaśnionych okolicznościach zniknę i tak jakoś się nie odnajdę. Jestem na to przygotowany. Trudno, nie tym razem. I apeluję o zamknięcie tego tematu; tym bardziej że mam teraz wysyp kolokwiów i nie będę w stanie codziennie udzielać się w dyskusji.
Oj, tam. Ostatni bluzg na odchodnego.
Wyczuwam multi i ból dupy.

Sam żeś jest multiseks. A pewien dyskomfort powinieneś czuć raczej w okolicach krocza.

Uwagi moderatora:

Zgodnie z twoją apelacją temat zamykam i skończmy tą bezsensowną dyskusję. Forum się nie podoba - możesz iść, nikt płakać nie będzie. - Cysiu

Za ten post Jergi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975, Adam, Realkriss, Wunderwaffe, Pangia.
Awatar użytkownika
Jergi
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 07 Paź 2012, 21:48
Ostatnio był: 14 Lut 2017, 16:14
Miejscowość: Biłgoraj - 60km od Lwowa.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 21

Re: Rewolucja sądownictwa

Postprzez Soviet w 28 Lis 2012, 16:26

Nie chce mi się tego czytać, ale widzę swój nick, czyli pewnie dobry post.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mdss, Tajemniczy, Gavdylenko.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Rewolucja sądownictwa

Postprzez Wheeljack w 28 Lis 2012, 19:24

Sam żeś jest multiseks.

:E :E :E :E
Ktoś tu nie wie co to multi, a to oznacza lincz. :realcaleb:
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Rewolucja sądownictwa

Postprzez KoweK w 28 Lis 2012, 19:40

:

Jergi napisał(a):No, cóż. Widzę, że moje reformatorskie postulaty nie trafiły na podatny grunt. Mierny efekt moich poczynań można zwalić na niedojrzałość obywatelską forumowiczów oraz na wieloletnią indoktrynację ze strony władz forum. Istnieje, także, wersja mówiąca o ostatnich konfabulacjach mojego umysłu, jako o powodzie, który skłonił mnie do rozpoczęcia konwersacji. Opcja ta jest forsowana przez tutejszych zdegenerowanych mohe...eee...dumnych piewców oraz obrońców tradycji i pierwotnego ładu. Kropla drąży skałę, ale betonu już nie.
Lenin powiedział kiedyś, że nie myli się tylko ten, co nic nie robi. I jest to jedno z niewielu stwierdzeń jego autorstwa, z którym byłbym w pełni zgodny. Pomimo, że jestem z przekonań demokratą (no, dobra, socjaldemokratą) w swoim poprzednim poście, w sposób radykalny, skręciłem "w lewą" stronę. Prawdopodobnie, był to owoc napadu weny twórczej oraz efekt upojenia domową żurawinówką.
Jestem nawet wdzięczny Administracji za tolerowanie mojej wywrotowej i nacechowanej anarchizmem retoryki oraz za niezastosowanie wobec mnie (do tej pory) sankcji (banicja, ostrzeżenie, ekskomunika). Okazuje się, że nasze forum dyskusyjne jest opanowane przez uległych lizodu... znaczy się...popleczników i miłośników tytanów pracy z Administracji. Chciałem tylko zgilot...eee...uchronić naszych wspaniałych i szlachetnych Adminów przed bolesnymi skutkami przepracowania i przemęczenia ich organizmów,z powodu nadmiaru zadań i kompetencji. Macie rację, mówiąc, że dobrowolnie podporządkowałem się regulaminowi w czasie rejestracji. Tutaj posypuję głowę popiołem i godzę się na otrzymanie warna. przyjmę go z godnością; na klatę.

Image
Innych dowodów nie mam, Szpagin. Na swoją obronę powiem, że tego typu zażalenia są, prawdopodobnie, kierowane do innego członka Administracji i nie są podawane publicznie do wiadomości. Z tego względu wyszukanie większej ich ilości jest praktycznie niemożliwe. Poza tym, zauważyłem, że wśród osób ''wygnanych z Zony'' jest pewien stalker o dość nietypowym nicku "AntySowiet", który stał się kolejną ofiarą systemu i agresji sowieckiej, pomimo że, w ciągu swojej krótkiej egzystencji na tym forum, nie zdążył napisać nawet jednej wiadomości. "Głupota" jest bardzo nieostrym znaczeniowo słowem. Oprócz tego, w Regulaminie nie zdołałem dostrzec wzmianki na temat możliwości zbanowania użytkownika za, powiedzmy, niegodne i niestosowne zachowanie.
Blokujcie tego gimbazo-komucha bo to żal i nędza ten temat .

Tajemniczy...coś tam na temat cenzury i wolności słowa wcześniej powiedziałem, nie? Poza tym, w przeciwieństwie do Ciebie, nie złamałem pierwszego punktu Regulaminu i nie nawoływałem do ponownego (jego) naruszenia, nawet nie będąc w pełni władz umysłowych w czasie pisania drugiego posta. PS- Jakiś bojówkarz ONR?
Komunista, który chce "demokratycznych" sądów?
Małoletni troll i tyle....

Panie Terminusie, odniosę się tylko do pierwszej części Twojej wypowiedzi, bo ta druga, w mojej subiektywnej opinii nie wymaga komentarza...
a) Nie jestem komunistą.
b) Czy bycie komunistą wyklucza nacechowaną demokratyzmem retorykę oraz postępowanie? Lub na odwrót? W mojej opinii nie. Na pewno słyszałeś o G.Garibaldim i wiesz czego dokonał. Był on antymonarchistą i republikaninem,a pomimo tego poparł dążenia późniejszego króla Włoch Wiktora Emanuela do koronacji. Mógł, opierając się na swojej legendzie, autorytecie i zdolnościach dowódczych, ogłosić siebie kimś na kształt dyktatora.
Ponadto, pragnę Ci przypomnieć postawę S.Wojciechowskiego w czasie tzw. ''zamachu majowego". Już po przyznaniu się do porażki oraz po zrzeczeniu się funkcji prezydenta wypowiedział pamiętne słowa: (mówię z pamięci)''Wolę, żeby Piłsudski rządził w Polsce choćby dziesięć lat, niż żeby na sto zajęli Polskę bolszewicy." Mógł przecież uciec samolotem lub innym środkiem lokomocji na teren Wielkopolski i kontynuować konflikt, który przekształciłby się w wojnę domową. Lecz on nie zdecydował się na to.
Ich obu łączyło kilka cech: patriotyzm, racja stanu oraz pragnienie dobra wspólnego. Zdaję sobie sprawę, że typowa rewolucja komunistyczna przyniosła by tylko chaos, anarchię i degrengoladę na tym forum. W ramach centralnego planowania mielibyśmy wykopać każdego, kto nie zrobił przynajmniej pięciu modów rocznie? W celu realizowania idei równości mielibyśmy pozbawić forumowiczów większości rang? Może rzucimy też hasło "Władza w ręce Rad"?Ja sobie tego nie wyobrażam i chcę (ogólnie) pozostać wierny koncepcji tego forum dyskusyjnego.
To tyle z mojej strony w temacie. Pewnie w niewielkim stopniu udobruchałem i ukontentowałem Adminów, więc nie zdziwcie się, gdy nagle i w niewyjaśnionych okolicznościach zniknę i tak jakoś się nie odnajdę. Jestem na to przygotowany. Trudno, nie tym razem. I apeluję o zamknięcie tego tematu; tym bardziej że mam teraz wysyp kolokwiów i nie będę w stanie codziennie udzielać się w dyskusji.
Oj, tam. Ostatni bluzg na odchodnego.
Wyczuwam multi i ból dupy.

Sam żeś jest multiseks. A pewien dyskomfort powinieneś czuć raczej w okolicach krocza.




:ati: :ati:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kill_Flint, Gavdylenko, kajzerPL, Cysiu.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Poprzednia

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość