Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Pangia w 01 Gru 2014, 14:32

Jako ciekawostkę można podać, że taką parę zakochanych można spotkać tylko w San Fierro.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Tajemniczy w 16 Gru 2014, 11:04

Jadąc też przez San Fierro w pobliżu jednego z zakładów tuningujących auta można zobaczyć na ulicach tęczowe flagi zawieszone na słupach. Jednak nie jest to zwykła tęcza :caleb: .
___
Brothers in Arms: Hell's Highway, ostatnia misja. Jest to moment gdy mamy rozwalić osiemdziesiątkę ósemkę, obok niej znajduje się bunkier. W tej grze jeśli rzuci się granat i trafia on w pozycje, to pojawia się taka sekwencja w zwolnionym tempie. A u mnie jedna z nich wyglądała tak: rzucam granat, Niemcy wstają, granat wybucha, po czym jeden z Niemców wylatuje gdzieś tak z 10m do góry w pozycji na baczność :E . Szkoda żem nie miał włączonego Frapsa byłby niezły filmik.
Druga sytuacja gdy walczymy czołgiem w takim miasteczku w deszczu. Jadę czołgiem, widzę że paru Niemców chce przeskoczyć murek. Walę w nich z działa, trafiam ich, i w tym momencie jeden z Niemców "rozciąga" się na murze jakby był z gumy :) . Strzelałem do niego z działa, waliłem z kaemu ale się nie "oderwał".
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Gro3a w 02 Kwi 2015, 22:04

Jako,że ostatnio gram w CoD MW2, miałem kilka ciekawych niespodzianek. Ładownica w ostatniej misji była wypełniona magazynkami.. airsoftowymi :E
Image
krwawa strzelanka :)
No i w misjach specjalnych strzeliłem w głowę jednemu z wrogów tak, że prawie zrobił back flipa. Do kolejnej grupy strzeliłem z granatnika i po wybuchu jeden z nich wleciał na dach garażu, szkoda, że nie zrobiłem screena :E
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Pangia w 03 Kwi 2015, 00:00

Przed chwilą skończyliśmy grać partyjkę w L4D. Tank się wspinał po ścianie, a nieświadomy niczego facet grający Francisem chciał wybiec z budynku na chodnik pod nim, no i ostatecznie ten Tank spadł mu tuż przed twarzą. Przekomiczne :E A i z pozytywnym skutkiem, bo znajomek zdążył uciec.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Poldzer w 07 Kwi 2015, 13:38

Stalker soc. Latanie między teleportami. Kilku monolitom chodzenie w bok wydało się za proste, jak można w góre. Serio. NPC przebiera nogami idąc na bok, a zamiast iść w bok idzie do góry tak o w powietrzu, potem dam foto.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Śmieszne S.T.A.L.K.E.R. CoP

Postprzez kubek00723 w 24 Kwi 2015, 09:42

W stalkerze zew prypeci występuje wiele śmiesznych bugów ja osobiście miałem dziwny bug polegający na tym że nasz ranny od początku Krab nagle schodzi wykręca tułowiem o prawie 180 stopni nagle kuca nadal mając wykręcony tułów kuca w łóżku nagle leży pod łóżkiem i leży na łóżku.Jeśli mieliście inne śmieszne bugi napiszcie.
Nie przystępuj do bitwy jeżeli zwycięstwo w niej nie przyniesie ci żadnych korzyści -Erwin Rommel
kubek00723
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lut 2015, 19:32
Ostatnio był: 18 Gru 2016, 18:27
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Śmieszne S.T.A.L.K.E.R. CoP

Postprzez Decimus76 w 24 Kwi 2015, 10:00

Stareee :P Ja miałem taki dziwny bug, który z reszta każdy miał, kiedyś go nagrałem z nudów, ale jest akurat z Cienia Czarnobyla : https://www.youtube.com/watch?v=NpUeriiWI5Y
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Mito w 16 Maj 2015, 14:40

Oh tak. Spróbuj postrzelać w kogoś/zostać zabitym z jakiejś silniejszej spluwy w Tajnych Ścieżkach lub Zewie Monolitu. Nie ma to jak zostać wystrzelonym daleeeeko poza mapę po przyjętej serii z VALa :E
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Imienny w 30 Maj 2015, 22:44

Ostatnio 3 dziwne sytuacje przydarzyły mi się w trybie Zombie:

Na mapie Leviathan podczas rundy bossa jednemu z fazowych zombie udało mu się jakimś cudem przeteleportować do nieotworzonego pomieszczenia. O ile wejść potrafił, to zamiast wyjść stanął jak zwykłe zombie (fazowe są modyfikacją Nova Zombie, czyli chodzą na czworakach*) i nie ruszał się. Dla mnie było to trochę problematyczne, jako że nie miałem wystarczającej liczby punktów, by się tam dostać - szczęśliwie skończyło się na tym, że zabiłem go strzelając przez szyby, którymi było zabudowane to przejście. Niestety musiałem obejść się smakiem z uzupełnieniem amunicji do broni.

* - nie zawsze, ponieważ jeśli w ich otoczeniu jest "granat tworzący mini czarną dziurę" ;) to zaczynają zachowywać się jak żołnierze trzymający niewidzialnego kałacha :P

Na mapie ProjectX - będąc na dachu zombie zamiast iść od razu w moją stronę poszły do miejsca, gdzie można "kupić zakończenie gry". Dopiero po dobiciu - o dziwo tylko jednego z nich - do tego punktu ruszyły na mnie. Analogiczna sytuacja była w laboratorium (ta sama mapa), gdzie zombie przeszedł obok mnie nie atakując w żaden sposób.

Na mapie Five zaobserwowałem nietypowe zachowanie Złodzieja z Pentagonu, kiedy broniłem się przed nim na drugim piętrze. Zamiast ruszyć na mnie po pojawieniu się tam, biegł około 5 metrów w stronę windy (chociaż miał atakować mnie, a ja byłem na górnej części tego piętra) i teleportował się z powrotem do laboratorium. Ten ruch powtarzał tak długo, aż padł.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Leo0502 w 05 Cze 2015, 17:41

A teraz drogie dzieci czas na historię z cyklu "Dlaczego nie ma tego w grze?"
Dzisiejszy odcinek nosi tytuł Auta w Zonie

Jechałem sobie spokojnie przez Darkscape, albo jak to się fachowo nazywa Kiszkę Zony, pierwszym samochodem, na jaki trafiłem, czyli Ładą Nivą. A jakie to leciutkie, ledwo zawieje wiaterek i już leży do góry nogami pięć metrów od drogi. Dlatego też załadowałem go różnym badziewiem, które chwilowo nie jest mi potrzebne. Kochany Veles, chyba nie znający pojęcia "daleko", wysłał mnie do Rostoku po jakieś pierdoły z laboratorium. No i jadę sobie, aż trafiam na skrzyżowanie obok żurawi portowych.

Między słupkami, centralnie obok miejsca, gdzie stoję na zdjęciu, jest anomalia grawitacyjna
Image

No i jak się domyślacie - wjechałem tam.
:

Zostałem pierwszym stalkerem w Kosmosie :caleb:Image

Grawitacja w końcu się o mnie upomniała i spadłem na pobliski płaskowyż.
Image

Przeżyłem, ale z autka dużo nie zostało
Image

Kolejne anomalie na drodze: przy słupku po prawej i koło samochodu na przeciwko
Image

Te także przyniosły mi dużo wrażeń :E
:

Image
Image

Na środku tego płaskowyżu wcześniej skończyłem
Image

Dolecę, dolecę...
Image

Dotarłem na szczyt...
Image

...ale zaraz wylądowałem dachem na dole.
Image

W końcu nie wytrzymałem i wyskoczyłem z samolotu, żeby tylko jakoś ominąć to cholerne miejsce
Image
Żartuję, tu też wyrzuciła mnie anomalia :caleb: Ujęcie godne National Geographic :caleb: Podziwiajcie te widoki godne kopiuj wklej w Skyrimie :tujużcalebaniebędzie:

A wy narzekacie na drogi w Polsce :caleb:
Image

Jak to się skończyło, zapytacie. Odpowiedź jest prosta:
:

Zmieniłem, ku*wa, samochód!
Image

Za ten post Leo0502 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny, Mito, Universal, Herezja, Kudkudak.
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Decimus76 w 21 Sie 2015, 22:24

Nieźle, całkiem fajny towar @CS: Mystery 2.0
Image
Image
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Za ten post Decimus76 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Leo0502, dorian, Fenriz, smok61.

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Ranger801 w 06 Wrz 2015, 18:29

Wydarzenie miało miejsce w Project Reality.
Miałem klasę "Breacher" (nie wiem jak przetłumaczyć na polski :/ ), no i jako Breacher mogłem przestrzeliwać zamki w drzwiach, podkładać C4 i rzucać linę z hakiem by móc się potem wspiąć. Dodam że pierwszy raz grałem tą klasą.
Najpierw musiałem rzucić linę bo płot był zbyt wysoki. Dowódca i paru innych ludzi z oddziału przeszło, potem ja. Wspiąłem się i podniosłem linę po drugiej stronie, ale rzecz w tym nie wszyscy jeszcze przeszli :E . Potem miałem wrzucić linę na dach lecz nie usłyszałem że mam to zrobić więc spokojnie stałem i rozglądałem się gdy usłyszałem "Ranger? Ranger?" odwracam się a tu mój zirytowany dowódca :E . No nic, wyszedłem na debila ale zdarza się. ;)
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości