Problem z lost alpha pomocy

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Problem z lost alpha pomocy

Postprzez danglars32 w 18 Cze 2014, 15:13

Witam stalkerzy :D Dużo grałem w tego moda lost alpha, mod jest niesamowity, piękna grafika, najbardziej podoba mi się kordon, ale mam pewien problem. Otóż miałem kłopoty z optymalizacją i gra okropnie lagowała i ścinała, czasami przerzucało mnie jak w pokazie slajdów xD doczytałem na facebooku stalker.pl, że to wszystko wina szkodliwych skryptów, opóźniających działanie gry i zamulającymi ją. Nie znam się na stalkerze, więc po prostu usunąłem folder "scripts", myślałem, że to pomoże i gra będzie działać szybciej. Ale teraz się nie włącza :( Co zrobić, poradźcie stalkerzy :wódka:

Za ten post danglars32 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive utak3r, KoweK, scigacz1975, Kałach, Cysiu, lehoslav, 101, ZiomB, Darth ReX.

danglars32
Wygnany z Zony

Posty: 3
Dołączenie: 18 Cze 2014, 14:55
Ostatnio był: 18 Cze 2014, 17:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Problem z lost alpha pomocy

Postprzez 101 w 18 Cze 2014, 15:24

No, bracie to żeś pojechał... :facepalm: Otóż w folderze scripts znajdują się pliki bez których gra działać nie będzie :E . Po prostu zreinstaluj grę, chyba że w.w. folder leży gdzieś w koszu to go po prostu przywróć. A co do lagów to zainstaluj jakieś patche do gry albo przyspiesz sobie PC jakimś GameBoosterem czy czymś. Pozdrawiam :D
101
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 04 Lis 2012, 21:01
Ostatnio był: 26 Maj 2018, 14:00
Miejscowość: Gotham
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 3


Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości