Dziwni sąsiedzi

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Realkriss w 23 Sty 2015, 13:09

W zeszłym roku zepsuł nam się samochód akurat późną jesienią. Z braku kasy przestał do wiosny przed blokiem, nie na parkingu, tylko normalnie, osiedlowo. Po jakichś 3 miesiącach, za szybą znaleźliśmy zawiadomienie od Straży Miejskiej, że samochód jest nieużywany i ma zostać odholowany z tej okazji. Albo mamy go uruchomić i używać w ciągu 7 dni.
Kasa się znalazła, ale naprawa się miała odwlec, poszliśmy do siedziby Straży Miejskiej, żeby załatwić przedłużenie. Do tej pory byliśmy wkurzeni, ale myśleliśmy o tym upomnieniu, jako o standardowej procedurze. Ale za chwilę mieliśmy się wku*wić.
Przesympatyczny facet z zażenowaniem oświecił nas, że to SĄSIEDZI zgłosili nasz samochód jako nieużywany wrak, zajmujący miejsce parkingowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czaicie? Bo ja nie. Cholerne bydło.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Reklamy Google

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Pangia w 23 Sty 2015, 17:01

Ale wykrzykniki to ty szanuj.

I w sumie to całkiem zaskakujące, patrząc na własne sąsiedztwo :P Jak jeszcze Mazda była w rodzinie, to 3 razy mi lusterko urywali, raz lewe i 2 razy prawe. W sumie to bez prawego jeździłem dłuższą chwilę, bo okazało się, że przepisy ruchu drogowego w tej kwestii nie zmieniły się od lat 70. i wciąż prawe lusterko boczne nie jest obowiązkowe w samochodach :) Poza tym to wprowadziła się taka rodzinka, co to mówią na nich, że niby Rumuni są. Ja tam nie wiem, ale gdzieś ta ich młoda (12-13 lat) popala fajki, jakiś gościu parę lat starszy ode mnie ją obraca, mówiąc językiem potocznym, a ona sama zalecała się do 15-letniego syna babki z II piętra :E Jego matka gadała, że takie SMS-y mu wysyłała, że to były sprośności na miarę sekstelefonu, ale groźba złożenia zawiadomienia na policji o popełnieniu przestępstwa polegającego na molestowaniu nieletnich załatwiła sprawę :E
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez lehoslav w 23 Sty 2015, 17:06

Czy to aby nie przypadkiem "Polacy narodowości romskiej"? ;)
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Tajemniczy w 23 Sty 2015, 17:07

@Real
Widać że ktoś cię na osiedlu nie lubi albo po prostu są tam takie zawistne polaczki którzy zawsze znajdą sposób aby komuś doj*bać.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Adam w 23 Sty 2015, 17:41

Cholera, jeszcze żeby się obawiali, że to szpiedzy Putina, czy agenci CIA czatują na ich osiedlu po zmroku, ale żeby na Miejską zapodawać? Co ich to obchodzi. Nie rozumiem takiego postępowania...
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Herezja w 24 Sty 2015, 17:27

Takie polaczki występują wszędzie.
Kilka lat temu z rodzinką kupiliśmy ruderę w centrum miasta. Chcieliśmy ją uprzątnąć, przebudować i może coś dostawić. Zaczęły się donosy pojawiać wszędzie. Począwszy od inspekcji budowlanej a skończywszy na policji i straży miejskiej. A to, że zaśmiecamy okolice (ponoć wraz z wiatrem beton wytrzepywany z worka do betoniarki leciał sobie tak z 30 metrów //jak nie więcej// na 1 piętro sąsiadującego bloku), a to hałasy (robotnicy pracowali między 7 a 17).
Puenta tej opowieści to śmierć mojej rodzicielki, która się tym mocno przejmowała (wylew krwi do mózgu) i nasilenie się choroby mojej siostry (mukowiscydoza). Na marginesie siostra też już nie żyje.
Najgorsze jest to, że te babki nigdy nie pomyślały, że robią komuś krzywdę swoim zachowaniem i nawet nie powiedziały //przepraszam// jak matka zmarła.

Tak, że Wasze problemy są relatywnie niewielkie.

Za ten post Herezja otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito, Krzyk19, Wayathin.
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez EdekBezKredek w 16 Lut 2015, 11:09

Morał z tego taki, że najlepiej ustawić sobie namiot na Syberii i tam się przeprowadzić. I święty spokój.

Uwagi moderatora:

Zaiste naprowdę, Twój post to przełom w dyskusji. - Wheeljack
EdekBezKredek
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 12 Lut 2015, 16:57
Ostatnio był: 17 Lut 2015, 12:09
Kozaki: 0

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Swendre w 16 Lut 2015, 17:33

Ja mieszkam na wsi więc mogło by się wydawać że jest spokojnie. Otóż nie. Zaraz obok mnie mieszka pewna sąsiadka która ma gospodarstwo (kury, kaczki). I mi przeszkadza jedynie to że ta pani zbiera odchody ptaków, usypuje z nich pokaźną kupkę i podpala na środku drogi polnej :D
Z tą samą panią jest jeszcze jedna krótka akcja. U nas daleko za domami jest tor rajdowy, i ludzie którzy mają np. quady, czy terenówki często tam wybierają się. A sąsiadka usilnie w polach siedzi i na nich czatuje :) Starszy brat kolegi też chciał wziąć udział w jakimś tam wyścigu. I otóż tu jest sedno historyjki, kobieta wypadła na niego z krzaków mając ze sobą pokaźny kij. Na szczęście skończyło się bez żadnych urazów.
"Być zwy­ciężonym i nie ulec to zwy­cięstwo, zwy­ciężyć i spocząć na laurach - to klęska."
Józef Piłsudski

"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Swendre
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 10 Sty 2015, 21:42
Ostatnio był: 27 Kwi 2017, 22:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Adam w 25 Lut 2015, 20:42

Opisałem swoich sąsiadów z domu, teraz poleci hejt na akademikowych.


Na pierwszym roku, w moim akademiku mieszkali w miarę normalni, empatyczni ludzie, którzy często pozwalali puścić czasem głośniej muzę. Niestety, na obecnym roku, do DS6 wparowało od CHOLERY pierwszaczków z prawa. Zaczęło się od tajnych donosów na portiernię, jak ktoś "minimalnie" włączył głośniki i śmiał się (chodziliśmy wtedy z lokatorem do sąsiadek obok i balowaliśmy, praktycznie portierki były na naszych imprezach z 5 razy), później jakiś zabawny świr uznał, że pozostawienie ekskrementu pod prysznicami, lub wysmarowanie nim wszystkich klamek w toalecie jest super śmieszne. Ogólnie cała fala hejtu i bólu dupy zbiera się na fejsbukowej grupie akademika, gdzie każdy wrzuca, co mu leży na wątrobie. Wcześniej tak nie było, każda próba imprezowania w tym pierd*lonym domu starców kończy się albo bólem dupy na grupie, lub wizytą portierek. Powinien ten post pójść do "wpieniania"....
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez cynamonowykot w 28 Lut 2015, 18:14

Jaki jest cel podpalania ptasich kup? Po co ona to robi?
cynamonowykot
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 21 Lut 2015, 20:44
Ostatnio był: 28 Lut 2015, 18:20
Kozaki: 0

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Swendre w 28 Lut 2015, 19:01

@ cynamonowykot -
Nie wiem i nie zamierzam pytać :D Ale jak z kolegami wywnioskowaliśmy to "ponoć" pomaga w odstraszaniu lisów czy dzików :D
"Być zwy­ciężonym i nie ulec to zwy­cięstwo, zwy­ciężyć i spocząć na laurach - to klęska."
Józef Piłsudski

"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej."
Albert Einstein
Awatar użytkownika
Swendre
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 10 Sty 2015, 21:42
Ostatnio był: 27 Kwi 2017, 22:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: Dziwni sąsiedzi

Postprzez Tormentor w 01 Mar 2015, 19:23

Nie mam dziwnych sąsiadów, ale za to mam fajną sąsiadkę, znaczy fajny ma tyłek. I to tyle w sumie.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości