Zona czy Żona?

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Zona czy Żona?

Postprzez STA1KERpl w 21 Wrz 2009, 23:20

Może nie żona, ale...

Wolę Zonę, choć mam laskę fhooj i przygody z nią. Różne. I z "charakteru" zaje*ista. Ale jesli miałbym wybrać, wole Zonę. Ta... To jest coś... Po prostu do stalkera ciągnie bardziej niż do kobiecych... tych. Nie wiem czemu tak mam...
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: Zona czy Żona?

Postprzez dorian w 20 Paź 2009, 12:00

U mnie z tym jest też tak ::
Zainteresowania : Eksploracja obszarów (Ż)Zony i wszelkich jej, zwłaszcza tych mrocznych i trudnych niekiedy do zdobycia zakamarków. Obszary na innych, podobnych do niej mniej lub bardziej obiektach są dla mnie prawdziwym wyzwaniem.


Czyli zgodnie z opisem w moim profilu.

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Zona czy Żona?

Postprzez djcycu w 22 Paź 2009, 00:07

Moja ukochana niestety nie gra w zadne gry... Chociaz raz byla razem z bratem u mnie. Szwagier testowal sobie Call of Duty 4 u mnie i sama mowila ze gra jest bajerancka (ach te skrypty). Kiedy opowiadalem jej o Stalkerze to byla zdziwiona. Ale potwierdzilo sie czemu tak bardzo interesuje mnie tematyka Czarnobyla i wogole. Hmm wie tez o tym ze modeluje ciezarowki to symulatorow i raczej nic nie miala przeciwko :) zreszta... Mam dopiero 19 lat wiec jeszcze nie jestem przesadny... Gorzej z moim 32 letnim wujkiem ktory gra w takie badziewia jak np Rajd na Berlin itp... :D
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Zona czy Żona?

Postprzez Miro81 w 27 Lis 2009, 14:27

Moja żonka szanuje bardzo to, że jestem w Zonie. Ale jak już zbyt długo gram to przychodzi i mówi: teraz ja se posiedze i w tym momencie gra w swoje przygodówki...Ona lubi patrzeć jak robie piesze powolne przechadzki po Zonie. Ostatnio oglądaliśmy kilka ciekawych filmów o Czarnobylu, Prypeci itd. - była zaciekawiona tym bardzo.
Awatar użytkownika
Miro81
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 20 Cze 2009, 14:04
Ostatnio był: 18 Cze 2013, 14:27
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Zona czy Żona?

Postprzez Striełok w 05 Gru 2009, 21:18

Panowie!Mam dla niektórych z Was idealne rozwiązanie!Chcecie połączyć Żonę z Zoną?Wybierzcie się na strzelanke ASG o tematyce Stalkera!Gwarantuję wam że można spotkać tam nie tylko znudzonych ciągłym piciem piwa z kumplami facetów ale także całkiem urodziwe stalkerki :P Więc jeśli uda Wam się taką wyrwać to możecie być spokojni że nigdy nie usłyszycie tekstu "wyłącz kompa,ja też mam potrzeby".Już prędzej zagracie z taką przez lana :D
Pozdro
Awatar użytkownika
Striełok
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 05 Gru 2009, 17:16
Ostatnio był: 14 Kwi 2010, 15:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Zona czy Żona?

Postprzez Scurko w 07 Gru 2009, 01:47

Moja luba (jeszcze nie żonka :wink: ) szanuje, że czasem wybieram się do Zony, również moje zainteresowania militariami (czasem się nawet dziwie za jej tolerancyjność). Nawet się czasem pyta, "jak mi idzie ubijanie pijawek". Najczęściej robię to w późnych godzinach wieczornych, kiedy ona już sobie smacznie śpi. Wiem, że wtedy nic nie tracę i mogę sobie troszkę poszaleć po Strefie :) . W dzień staram się spędzać z nią jak najwięcej czasu. Gdybym miał wybierać oczywiście wybrałbym Żonkę :wink:. Na całe szczęście nie muszę :P

Pozdrawiam.
Image

"TYLKO ŻYCIE POŚWIĘCONE INNYM WARTE JEST PRZEŻYCIA"

http://fairview.deadfrontier.com/refer. ... ontier.com
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Zona czy Żona?

Postprzez yarpen w 09 Gru 2009, 10:15

Moja żona ostatnio się pogodziła, że po robocie muszę się napromieniować w Zonie :) Nawet zaczęła razem ze mną łazić, czyli siedzi przy mnie i opowiada jak to żony opowiadają po całym dniu braku kontaktu z małżonkiem. I wychodzi czasem z tego takie połączenie, ze ja buszuję po X18 albo gdzieś po Prypiati i jednocześnie słyszę jak to w przedszkolu idą przygotowania do jasełek :P
Cóż czasy juz nie te kiedy beztrosko można było zarywać noce, i na maksa wskoczyć w swiat gry. Teraz max 2 godzinki dziennie przed snem jak mam szczęście sprawnie dzieci do snu ułożyć. Jedynie piątek wieczór planuję dłuższe wypady :) Ma to swoje plusy. Bo przejście gry zajmuje mi sporo czasu... tak z 2 miesiące :)do tego mody...
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Zona czy Żona?

Postprzez Lubomyr w 10 Gru 2009, 01:21

Ale macie dylematy. Ja swoją Żonę oddałem w dobre ręce bez dopłaty i teraz mam dużo czasu na Zonę. No i nie mam takiego kłoptu jak ten stalker z dowcipu co to go z limem pod okiem drugi stalker spotkał i pyta co mu się stało. A ten na to, że go pobili i obrabowali. "No a ty zapamiętałeś ich?" "A co miałem nie zapamiętać, to moja śłubna" No i tym optymistycznym akcentem kończę ;)
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Zona czy Żona?

Postprzez sola sideris w 12 Gru 2009, 15:56

Lubomyr napisał(a):Ale macie dylematy. Ja swoją Żonę oddałem w dobre ręce bez dopłaty i teraz mam dużo czasu na Zonę.

Respekt.

Ja nie mam żony bo kocham Zonę:P Co do wyboru między "stalkerowaniem" a "dziewczynowaniem" to już jest akurat naukowo dawno potwierdzone, iż komputer, gry, internet mogą byś ważniejszym nałogiem. Tak jak z łotaniem piwska i wódy, czy hazardem.
не скроешься враг монолита
Awatar użytkownika
sola sideris
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 19 Paź 2009, 12:12
Ostatnio był: 22 Wrz 2013, 18:02
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Zona czy Żona?

Postprzez rafallpfan w 20 Gru 2009, 21:47

Mi dziewczyna kiedyś SAVE' y pokasowała w cieniu czarnobyla, ale się na nią wku*wiłem;p ale potem zrobiła coś czego się nie spodziewałem:)
Ostatnio edytowany przez Soviet, 20 Gru 2009, 22:54, edytowano w sumie 1 raz
Image
Obrany cel - narodowe dążenia
By ziścił się sen tego pokolenia
Obrany cel - Wielka Polska na wieki
Pod znakiem falangi po wolność idziemy!
----------------
Początek nowej ery, matoły i komputery-Miodowe Lata, Karol Krawczyk

rafallpfan
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 19 Gru 2009, 14:55
Ostatnio był: 12 Lut 2012, 15:22
Miejscowość: Mrągowo
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 3

Re: Zona czy Żona?

Postprzez Joorgen w 10 Lut 2010, 14:10

rafallpfan napisał(a):ale potem zrobiła coś czego się nie spodziewałem:)


Zrobiła ci artefakt? :)
Joorgen
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 12:07
Ostatnio był: 21 Lut 2010, 04:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: Zona czy Żona?

Postprzez StalkerCiastek w 10 Lut 2010, 22:18

Mi na to pytanie ciężko odpowiedziec z wiadomych powodów. Ale skoro dookoła tyle zgrabnych koleżanek ( :E ) to oczywiście wybieram Żonę. To trudny wybór, bo i jedno i drugie kusi. Z drugiej strony Zona nie krzyczy i nigdy nie będzie mnie zmuszac do odstawienia komputera. Przeciwnie.

Ktoś tu wspomniał, że typowy "komputerowiec" to chudzielec bez mięśni, a o zagadaniu dziewczyny już nie mówiąc. W moim przypadku jest odwrotnie. Jestem wysoki, ale jeszcze nie chudy. Niestety chudnę coraz bardziej. Mniej słodyczy, więcej ruchu. Gram dużo, ale lubię czasem pojechac na basen (tak, pływanie to moje hobby) czy poczytac dobrą książkę. Po za tym roboty na wsi nigdy nie brakuję. Oprócz tego spotkania ze znajomymi, czasem po 3-4h ciągłego jeżdżenia na rowerze. Rekord padł w ostatnie wakacje: od 13 do 21 na rowerze :o . A dziewczyny? Normalnie. Nie boję się ich, że tak powiem. Niestety mam w klasie kolegę który całkowicie odpowiada opisowi "komputerowca". Szkoda chłopaka.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość