Śmieszne posty i opisy kozaków z naszego forum

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Śmieszne posty i opisy kozaków z naszego forum

Postprzez MatrixSTR w 27 Kwi 2010, 16:18

Postanowiłem założyć temat w którym można kolekcjonować różne śmieszne posty bądź tematy które niestety wylądowały na wysypisku a są swoistymi perełkami które trzeba by zachować dla potomnych ;) no to zaczynamy :)
na początek dość ciekawy temat
"Błędy w grze"

przez *********** w 22 Kwi 2010, 20:17
Mieliście jakieś błędy w grze S.T.A.L.K.E.R ??
temat jest dość ciekawy ponieważ nikt z nas nie natknął się na żadne błędy więc można było go zostawić :)

temat: "Jakiej broni brakuje wam w STALKERZE?"
temat w sam sobie niby normalny lecz przez post niejakiego Carsteina został wywalony ;) a jak ten post leciał? Ano tak:
Re: Jakiej broni brakuje wam w STALKERZE?

przez von Carstein w Wczoraj, 08:12
Gladius, pilum, spatha, kopi i konia do kompletu, rusznicy, hakownicy, kuszy wałowej, kuszy samopowtarzalnej, arkabalisty, balisty, balisty na wozie, Husyckiego wozu taborowego, szabli, sarissy, włóczni, dzidy, piły łańcuchowej, *%&@# samopowtarzalnego, rozrzutnika gnoju z własnym zapasem gnoju, rotacyjnej kosiarki do trawy, Ursusa 360 w wersji: pustynnej, leśnej, polnej, azjatyckiej. A potem Tołtoja z własnym napędem, morgensterna, maczugi bojowej, nadziaka, długiego łuku, łuku refleksyjnego, łuku cisowego, procy, procy bojowej, biblii, SKSa, kołkownicy, maszynki do mielenia mięsa, plastikowej torby, torby papierowej, żyłki wędkarskiej, wędki, dynamitu, kombajn, samo-zaczepna spirala wczepna, kosa, motyka, cep bojowy, halabarda... jak coś to jeszcze dopiszę.


Ps. To jeszcze chciałbym glebogryzałkę i... i... dasz radę, to nie jest takie straszne słowo.. bądź dzielny... el... el... el... kur*a... elektryczną szczoteczkę do zębów z napędem parowym Wersja only for hardcore
mnie osobiście ten post powalił :D

Kolejnym ciekawym tematem jest: "ŁuFo" Pewien użytkownik specjalnie po to zarejestrował się na forum żeby powiedzieć nam straszną wiadomość, otóż:
ŁuFo

przez ********** w Dzisiaj, 11:40
Wczoraj widzialem UFO, nie wiem gdzie o tym napisac.!!!

NA PRAWDĘ WIDZIALEM UFO!
powiem tak: pilnujcie się, ONI są wszędzie :)

Na razie to tyle jak znajdę jakieś inne ciekawe posty to na pewno je wpisze tutaj a jak wy znajdziecie to też możecie wpisać (jeden warunek: muszą być z tego forum) ;)
Pozdrawiam :)

Za ten post MatrixSTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Sniper_TomSon, Krzyk19, Guzarow.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Reklamy Google

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez Pyr0 w 30 Lip 2010, 15:19

Wiem że może nie pasuje do tematu, ale musiałem to gdzieś pokazać. Heh dziwny błąd na forum:
Image

Dam coś jeszcze jak znajdę :wink: .


DZAGALOL NAPISAŁ " Jak zmienić typ amunicji w broniach ? np. w spas12 ze zwykłej na śrutową ? " zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie :D . Można znaleźć w temacie: viewtopic.php?f=64&t=9901 . Nie no jak zobaczyłem ten temat to spadłem z krzesła xD .
"We believe in power of music to change lives" - Tim Mcllrath
Image
Windows 7 Home Premium 64bit
Intel Core i5 760/ 2.80 Ghz
Gigabyte Radeon HD5770 1024MB
Goodram 2x2GB

Za ten post Pyr0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Marks79.
Awatar użytkownika
Pyr0
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 29 Kwi 2009, 14:48
Ostatnio był: 25 Gru 2016, 16:07
Miejscowość: Piekary Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez KoweK w 31 Lip 2010, 00:41

czy ktoś może wstrzoł już wcześniej jakieś śledztwo ? :wink:


:)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Koleś.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez Wheeljack w 02 Sie 2010, 19:27

Jeden gościu szukał "najlepszej gry pod kotem optymalizacji" na co MS napisał:
Marix Strefa14 napisał(a):no mi raz kot siedział na płycie od NFSU2 więc to była najlepsza...

:E

Za ten post Wheeljack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Piłat, Aracz.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez djcycu w 02 Sie 2010, 20:07

W temacie zatytuowanym "Coca Cola jako napuj energetyzujący" odpowiedziano pytaniem:

Co to jest ten cały "napuj"...? :D


Nie ma co rozwaliło mnie to :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez Wheeljack w 04 Sie 2010, 12:03

Sorry za tą piramidkę, ale uj tam:
von Carstein napisał(a):
Miszyn napisał(a):
Kuballa44 napisał(a):Panowie, spokój. Miszyn, jesteś nowy, więc nie bądź taki hardy i zadziorny, bo admini to szybko utemperują... A chłopaki... Dobrze, chwali się co to nie zrobił, ale to nie jest powód do tego, by sie tak na niego rzucać. Nie róbmy offtopu zbędnego, jeśli niczego nie pokaże, ok, róbta co chceta, ale narazie dajcie mu czas.


Właśnie tak.

Byłem członkiem jednego z najważniejszych teamów moddingowych w Polsce, więc wiem co potrafię i wkrótce się przekonacie jak ma wyglądać prawdziwy, dopracowany mod do Stalkera. :)

Aha i nie jestem żadną podpuchą ku.wa. Ja pierdziele, Polski kraj to hipokryci i niedowiarki, mam dość tego kraju i takich przygłupów jak wy.


Podnieciłeś mnie misiu. ;)

Choć na sianko!

Ajatollah pokaże ci co to jest prawdziwa męska miłość.

:kotek:
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez Greyeeh w 06 Sie 2010, 21:15

AragorN napisał(a):Aragorn.......z czym sie to wam kojarzy.Mi z Wladca Piersi
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez MatrixSTR w 08 Sie 2010, 19:23

ktoś się chyba obraził :P
Naznaczonysnork napisał(a):to forum jest powalone, zgłaszam zażalanie bo napisałem nowy temat i go nie ma!!!!!!!!!!!1
*%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW I JESZCZE RAZ *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWJEBAĆ FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW NIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKO *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW W *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW *%&@# FORUM ,*%&@# MODERATORÓW, *%&@# UŻYTKOWNIKOW

Za ten post MatrixSTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu, pajak117.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez Wheeljack w 10 Sie 2010, 23:11

To ja dam jeszcze posta, który powstał za czasów Miszyna. :)
Microtus napisał(a):Witam wszystkich.
Jestm najzarąbistrzym moderem i potrafie kufa wsio i więcej. Pracuje nad modem Founded beta 1944.
Mod jest skończony w 99% ale screenów jeszcze nie mam. A w ogóle to mam kompa co go Alieny skonstruowały na planezie X-192. I pociągnie każdą grę na świecie naszym i u ufoludów.

Tyle na ten temat a ten moder co napisał ten temat to może mi skoczyc na pompkę od rowera, który nota bene dostałem od pani jeziora. Bo jej się miecze skończyły, bo dała jeden Witcherowi i nie oddał jak robił DM:E.
:E

M3Fis70 napisał(a):Mam pytanie był poruszany temat o taką formę komunikacji na forum, zamiast pytać się o Wszystko i jeszcze więcej robiąc nowe tematy, nie proście by było zrobić shout box? Wiem że to zależy od moderatorów , lecz nie tylko ptać się może się przywitać czy coś.
Co sądzicie o takim pomyśle?


Legat napisał(a):Ja tam lubię rysować palcami... a jak chcę narysować zwierzątko... choćby takiego kotka... to biorę kotka, maczam w farbie i przyciskam. I fajnie jest... piesek, świnka, klufka...

Farbę kupuję w takich wieeelkich puchach co je czasami na składzie budowlanym dopadnę...
A jak chce ludzika...
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez Alchemik w 25 Sie 2010, 04:16

Stary wielkie dzięki za pomoc dzięki tobie będę mógł robić fajne misje dla kumpli, walki w miejscach gdzie stalkerzy nie walczą dla własnej rozrywki i robienie filmów stoi otworem, jeszcze raz dzięki, tak cie za to polubiłem że dodam cie do przyjaciół i jak coś nie dam innym mówić o tobie złego słowa. Pozdro*********


Nie powiem kto napisał ten post, ale jedno jest pewne...Ze śmiechu obsmarowałem klawę gilami :D .
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Nash bash ;]

Postprzez Stalker666pl w 10 Wrz 2010, 18:55

macxxx napisał(a):Witam, mam takie pytanie, czy byłaby szansa na dodanie elementów RPG, a mianowicie expa za questy/ubijanie mobków.
Gracz zdobywał by lvle, na każdym parę skill pointów, które by rozdawał pomiędzy kilka statystyk, np.:
- celność,
- szybkość,
- kondycja,
- HP,
- percepcja (każdy typ moba miałby wymagany poziom tej cechy po przekroczeniu którego pojawiał by się na minimapie)
- siła (udźwig + dmg przy użyciu noża)

A może dało by się dodać też jakieś 'czary':
- telekineza
- chwilowe przejęcie kontroli nad mobem,
- walnięcie fireballem albo z pioruna ^^




nie no... XD
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Śmieszne posty i tematy :)

Postprzez utak3r w 14 Paź 2010, 14:21

Ołje! :E

Ten post.
Główny wątek, że niby jest zbyt liniowy? A jaki ma być? Główny bohater to agent wywiadu!!!
Nie żadej Gonzalez Rodrigez Emanuel Garsia... ruch...ący się z siostrą matki swojego wója żony wnuczki w Haciędzie Prypeć.
Image

Za ten post utak3r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00.
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Następna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości