Nash bash ;]

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Nash bash ;]

Postprzez Kuballa44 w 03 Kwi 2014, 16:57

Awalą samokrytycznie o sobie.
A myślałem że powiedzenie "Komucha idzie wyczuć z kilometra" to tylko fikcja.

16:50 DarthAvalon
ja jebe
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.

Za ten post Kuballa44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Reklamy Google

Re: Nash bash ;]

Postprzez Kudkudak w 04 Kwi 2014, 16:34

Kowek kłócił się z calebem o błędy na forum, które miał właśnie caleb. Ten z kolei zaprzeczał... dyskusja powracała do punktu wyjścia i tak w kółko. W końcu wku*wiony caleb wtrącił:

16:31 caleb59 ubeku pierdo*ony


:E
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, KoweK.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Nash bash ;]

Postprzez vandr w 05 Kwi 2014, 07:48

Naszego cioł...znaczy, kolegi :caleb:, ciąg dalszy. Czyli historia o tym, jak koledzy namawiali go na zlot i dlaczego musiał zrezygnować. :E Od dołu.

Image

Was poj*bało! :tm:
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Nash bash ;]

Postprzez ZwinnyŻwawy w 05 Kwi 2014, 14:26

od dołu.
14:05 szm
:crisu:
14:04 szm
:caleb: :piesek: :stulejarz:
14:04 szm
on kiedyś odejdzie, a my zostaniemy
14:03 szm
niech kowek pamięta o tym, że forum to my, że adminuje dla nas
14:03 szm
kowek, kowek, rozwijaj foruma, kowek, kowek rozwijaj go :caleb:
14:00 szm
:caleb:
14:00 szm
tylko stalker.pl, w moim sercu stalker.pl, jeden jedyny, niepokonany stalker kochany


Hymn Stalker PeEl. :E
Jestem znany na forum jako singlekonto... i nic tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
ZwinnyŻwawy
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 05 Gru 2013, 18:36
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 17:40
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -3

Re: Nash bash ;]

Postprzez caleb59 w 05 Kwi 2014, 21:35

Czytać od dołu...
21:31 Wave
Caleb, faktycznie :E

21:31 caleb59
prawie jak piesek - jak coś powiem to od razu szczeka BAHAHA! :tm:

21:31 xKoweKx
ty ku*wa gnoju

21:31 caleb59
nie ale mam @Kowka :suchar:

21:30 Wave
Caleb, masz pieska?
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Śmieszne posty i opisy kozaków z naszego forum

Postprzez klawisz w 06 Kwi 2014, 09:56

Dobre rady zawsze w cenie :facepalm:

ZwinnyŻwawy napisał(a):Z tym, że Kowełko nie ma admina, to przecież troll.
Jak możecie tak oszukiwać te dzieci. :facepalm: każdy głupi wejdzie
na profil króla Kowka i zobaczy. :O

klawisz napisał(a):Ale nikt nie oszukuje, po prostu zmieniliśmy od tak grupy. Nie ma tu żadnej sensacji.

ZwinnyŻwawy napisał(a):jakie grupy? :facepalm:
chyba tylko kolory, bo teraz ty masz kolor GA a Kowełko ma kolor Retired więc nie wiem o co Ci biega. Kowełko nadal jest adminem.

ps. Nic do ciebie nie mam ale jeżeli zabierzesz Kowkowi władzę, to raczej wyborów nie wygrasz. Po prostu za rzadko tu wpadasz. Musisz dawać przykład - jak Kowek. To twoje forum - ale współdziel je z "krulem kowełkiem"

Za ten post klawisz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Darth ReX, Pangia.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Śmieszne posty i opisy kozaków z naszego forum

Postprzez ZwinnyŻwawy w 06 Kwi 2014, 10:01

hahahahaha.
1.wstaw sobie warna bo nie ten temat po pierwsze. :E
2.po drugie i tak z kowełkiem nikt nie wygra. :wazelina:
3.po trzecie co to za założyciel jak sam regulaminu nie zna
4.umieść ten tekst w tamtym temacie. jak nie - to ja go tam umieszczę.


Moja szybka kontra. Z kowełkiem i tak nikt nie wygra. ;) :wazelina:
To był twój błąd, że wybrałeś człowieka lepszego od siebie.
I mogę dostać masę ujemnych kozaków - ale mnie to wali.
Po prostu robisz z siebie pośmiewisko zmieniając kolory. Kowełko tu "krulem" jest i tyle. :kupa:
Jestem znany na forum jako singlekonto... i nic tego nie zmieni.

Za ten post ZwinnyŻwawy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gorianov,
Negative RadekNioch, Gizbarus, KOSHI, Canthir, KoweK, Szagart, Pangia.
Awatar użytkownika
ZwinnyŻwawy
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 05 Gru 2013, 18:36
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 17:40
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -3

Re: Nash bash ;]

Postprzez Canthir w 07 Kwi 2014, 01:49

Mądrość wypowiedziana:

The Witcher | Ja nie wiem jak będą rozmowy na zlocie wyglądały jak nie będzie można wrzucać emotki caleba co drugie zdanie.
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony

Za ten post Canthir otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus, Universal, The Witcher, Cysiu, ZiomB.
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Nash bash ;]

Postprzez Najemnik w 11 Kwi 2014, 23:24

Normalnie.
MONSTER KILL
23:22 xKoweKx: hoshka dobrze gadasz
23:22 xKoweKx: nie słuchaj ich
23:22 Chisu: Kowek i tak nie zaruchasz
23:22 xKoweKx: ty ku*wa gnojówo
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.

Za ten post Najemnik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, KoweK, Gizbarus.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 09 Wrz 2023, 18:24
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Re: Nash bash ;]

Postprzez Przemek77 w 17 Kwi 2014, 12:40

Moje i Wave'a poezje z cyklu "Opowieści Januszowe". Czytać najlepiej od dołu.

13:09 Przemek77
i jeszcze moskalik - "Tego co z uporem głupim / będzie wciskał mi audicę / wnet na zimno ukatrupię / we wrocławskiej bazylice"

13:06 Przemek77
jeszcze jeden - "Kto mi powie, że na giełdzie / kupisz paska w dobrym stanie / tego kapciem wnet prześwięcę / w meczecie w Afganistanie"

13:06 Wave
Bo beemka jest cieniutka, zrozum, bo Ci utną fiutka :suchar: :suchar:

13:05 Wave
Ah Virago, twa nieskrępowana sylwetka niczym łodyga nagietka - czysta jak łza, dając mi swoją finezję prowadzenia nic mnie nie wpienia, powoli na nią wsiadam badając dotykiem stacyjki z kluczykiem, którą nieskrępowany fantazją konstruktor - po boku umieścił

13:04 Przemek77
tera moskalik - "Kto nie przyzna, że janusze / wożą dupy swe w passatach / tego młotem wnet ogłuszę / w Bazylice Jozafata"

13:04 Wave
Teraz beka będzie z bumy, pod beemkę lecą tłumy, gdy kierowca z niej wysiada, elektryka w niej pada :caleb:

13:03 GTR
bumą zajechałem dziś pod blok, ludzie patrzą, niezły szok, motor w vanosie stoi pod machą, ludzie tego potwora się przestraszą! nie pakuję tu lpg, ani dizla - to się wie, moje bejca to nie wieś, sam o tym dobrze wiesz, nie mam body z em pakietu, ani wiadra rodem z szaletu, moje e trzy cztery to nie stance (stens) bo tu nie pasuje taki trend, to jak w ferrari enkeie dać, każdy by się tego wstydził, psia jego mać, ani żaden hellaflush, lekka gleba, styknie już, i felgi styling trzy siedem wsadzę, części z oem-u, tym się wadze, może jeszcze coś z m-technica, 5er - cała moja galaktyka, moja beemka spod świateł jak z kuszy bełt jeszcze tylko, rozmiar felg, myslę, styknie siedemnaście cali, każdemu na osiedlu opadną kopary,

13:02 Wave
Teraz czas jest na Komara, choć maszyna to jest stara, czy nią jeździsz se do szkoły, czy tak tylko po pierdoły, wtem dojedziesz, nic nie staniesz, a za swój upór miłość Komara dostaniesz.

13:00 Przemek77
"Chwała tobie Loganie, me auto przecudne / którym dnia każdego ulice tnę brudne / To auto jest wspaniałe, panowie i panie / wielbię ciebie niezmiennie - o Dacio Loganie"

12:59 Wave
Mając tyle w Dacii mocy, każdy dresik się zamoczy, ręczny, odpał i te sprawy, ah do driftu trzeba wprawy.

12:58 Przemek77
spróbujemy aleksandrynu

12:58 Wave
Chyba przyszła taka pora, żeby pozbyć się fiaciora, a więc fiata dziś sprzedałem i do Dacii dozbierałem, kupię w lifcie se Logana, nitro, wtryski i membrana

12:57 Wave
Dodaj gazu, sprawdź se świece, ah tą mocą się podniecę, czuję siłę, która płynie, w oktanowej stu benzynie

12:56 Wave
Klimę odpal, odkręć szyby, czuję kończą się tryby, chociaż dojedź do cmentarza, obok serwis aptekarza, weźmie dłuto, trochę młota, w fiacie silnik znów łomota.

12:55 Wave
Czas na dzieci i te sprawy, w fiacie kończą się już spawy, więc migomat do roboty, bo szpachelki są dla cioty :suchar:

12:55 Wave
A ja kupię sobie kanta, wolę go od trabanta, gaz założę i bajery, dużo mocy od cholery, już dziewczyny na to lecą, nocka w fiacie niezłą hecą

12:53 Przemek77
"Osiągnąłem już katharsis / nie sprzedam jej za żadne skarby / Dacia Logan po liftingu / błyszzcy dumnie na parkingu"

12:52 Wave
Chociaż kaszlak czasem stęknie, żaden pierścień mu nie pęknie, dwa cylindry tyle mocy, sprzęgłem strzelę jak ze procy, już beemki wyprzedzone, policjanci w moją stronę, jadą :suchar:

12:52 Przemek77
"Gaz sekwencja - cud malina / Daćka na nim fest pocina / Czy na szosie, czy w terenie / mam pancerne zawieszenie"

12:50 Wave
Teraz szukam se malczana, będę jeździć nim do rana, będę postrach z lubelskiego, który pędzi przez pola Kaznowskiego :suchar:

12:49 Wave
Jestem takim handlarzyną, który Vectrą swą zasłynął, ja żem kupił ją za wódkę, a sprzedałem za szmalu kupkę, choć tej szpachli sporo miała, rdza już sama se spadała, wciąż jechała dosyć dzielnie, razem z gazem również wiernie, mimo że dzwon Vectra miała, to się po razie nie rozleciała, pan zaklepał ją zaspawał, pojazd znowu się nadawał, ostatecznie ją sprzedałem, te trzy stówki pozgarniałem, by ponownie do niej wrócić, znowu za hajs ją obrócić, wtem już kasy zarobiłem, przy tej Vectrze nic nie zrobiłem, nawet szpachli nie nałożyłem, gdy sprzedawałem to płakałem, lecz tak naprawdę ze szczęścia się śmiałem :E

12:49 Przemek77
"Czy to Audi, czy Volkswagen / z Dacią zawsze dam im radę / nie poradzi w sposób żaden / w swojej Borze głupi szwagier"

12:46 Przemek77
"Świetny silnik jeden-cztery / dostateczne ma pałery / by wyprzedzić bez problemu / całe stado fest "beemów""

12:45 Wave
Lepiej zabrzmi.

12:45 Wave
wokół mam już za nic, licznik zamykam do granic

12:44 Przemek77
"Jestem sobie Dacia-manem / w mieście wożę się Loganem / wszyskich wokół mam już za nic / gdy zasuwam ulicami"

12:36 Wave
Chociaż gdy żeś hipster duży, lubisz uśmiech każdej buzi, kup wueskę, co ci szkodzi? Każdej lasce tym dogodzisz, tu remonty są jak Polska, się nie spieszy, choć się zgorsza, strzela tłumik, wieś się śmieje, znowu ktoś tu głupi szaleje, kup nominał, będziesz w raju, szybszy od tych cymbergajów, i polecisz pełną stówę, pasek wymięknie, masz gotówę, jeszcze tłumik je*nij z czwórki, aż Kowkowi pękną rurki, dudnisz pięknym świdnickim basem, chociaż mandat zbierzesz czasem, jednak kwity mieć wypada, i w urzędzie znowu zwada, bo papiery się spaliły lub ich ludki się pozbyły.

12:36 Przemek77
"Dawno temu, człowiek młody / rodzinne opuściwszy progi / w rózne się udawał strony / raz na giełdę zaskoczony / przy niedzieli wszedł tymczasem / Oszołomion tym hałasem / tym hardmirem, tłumem, szpasem / jął oglądać samochody / podczas pięknej tej pogody / trafił nagle na passata / błyszczy w słońcu zdrowa blacha / miesza się z wiaterkiem letnim / plaków zapach wszechobecny / Młodzian nasz nie pytał wiele / jakoś kredyt wziął w niedzielę / wrócił, kupił swoje cudo / "Będę jeździł bardzo długo" / "niby nie chcem - ale muszem" / I tak został on JANUSZEM"

12:30 Wave
Gdy kasiory masz jak lodu, szukasz super samochodów, kupić czas już jest audice, żonie z wrażeń staną cyce, dojeb quattro mocne turbo, a do wody dolej burbon, wtem odlecisz w oka mgnieniu, golf zostanie w twoim cieniu, lecz gdy turbo znów nawali, jegoż łopatki coś rozwali, mocy stracisz, moment zejdzie, znowu jedziesz jak pas tejże brzydkiej starej pani Jadzi, której dizel nei zawadzi

12:27 Przemek77
"Czy ktoś widział dziś janusza / jak swym paskiem z piskiem rusza? / Czy ktoś słyszał niedaleko / znajomego dizla klekot? / A janusza nic nie wzrusza / znów mu bandziuch się wybrzusza / kiedy siedząc na fotelu / wcina śledzie se w oleju"

12:26 Wave
Etrzydziestka to już wiocha, a na szóstkę leci locha, walniesz dywan z em pakietu, zaraz będziesz król pakietów, jeszcze gleba inne stanse, z blondi wyjdą ci romanse, a gdy mocy jest za mało, je*niesz swapa, nie bądź pałą, jednak gdy swap nie dogodzi, a elpegie nie podchodzi, dasz mu super czipowanie, ależ będzie driftowanie, wszystkie zaspy, żwiry twoje, byle łyse kółka były, by się drifty powodziły

12:21 Przemek77
"Rozrząd strzelił, olej chlusnął / silnik już na wieki usnął / janusz wielce zasmucony / na piechotę wraca do żony" :D

"Krzyczy janusz przerażony / ja chcę wracać już do żony! / daje w pi*dę z całej siły / a tu wtryski wywaliły"

12:19 Wave
Dres zajechał swą beemką, z jakąś blond panienką, driftem w tesco zajechali, lecz we słupa zaje*ali

12:18 Przemek77
"Jedzie janusz swym passatem / dziś w robocie wziął wypłatę / wąs podkręca, nos zadziera / jestem luzak jak cholera"
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.

Za ten post Przemek77 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia, Tajemniczy, Najemnik.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Nash bash ;]

Postprzez Kuballa44 w 20 Kwi 2014, 09:55

Piałkny rage quit tomaszka, a wina jest Twoja. Albo tuska. :E

Kod: Zaznacz wszystko
[Dzisiaj, 01:15] tomasz4815: won
[Dzisiaj, 01:15] tomasz4815: ide
[Dzisiaj, 01:15] tomasz4815: całe życie zje*ane i jeszcze nawet w internetach ch*j cie strzela
[Dzisiaj, 01:14] tomasz4815: jakby to była moja ku*wa wina
[Dzisiaj, 01:14] tomasz4815: tomasz stulejarz
[Dzisiaj, 01:14] tomasz4815: a spierdalajcie
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.

Za ten post Kuballa44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Wheeljack, Kudkudak, The Witcher, Method, Pangia.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Nash bash ;]

Postprzez Pieseł w 20 Kwi 2014, 19:42

Od dołu.

19:39 tomasz4815 - to won
19:39 Pieseł - PSEM KU*WA
19:39 tomasz4815 - a kim TY ku*wa jesteś?
Pieseł, a rangę Kot ma. To ci dopiero paradoks. - Alucard

Za ten post Pieseł otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Canthir, Whisper, Najemnik, ZiomB, DarthAvalon, LSkiper, Tajemniczy, piotras g36.

Pieseł
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 15 Kwi 2014, 15:32
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 16:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: -13

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości