Wasze ulubione misje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Voldi w 24 Lis 2012, 09:41

Trzeba koniecznie spoilerować? Pamiętaj, że forum czytają ludzie, którzy gry jeszcze nie ukończyli :/

Uwagi moderatora:

Takie rzeczy to na PW, nie zaśmiecaj tematu. - Wheeljack
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Reklamy Google

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez adam9005 w 26 Lis 2012, 00:12

Ciekaw co by się stało z śpiącymi pijawkami gdyby się szczeliło z broni z tłumikiem? Fajna jet misja "uratowani z monolitu" ,CN w wiosce kotów to był chyba "wilk" daje misje żebyś my pomogli Włuczędze ciekaw co się z nim dzieje w Cień Czar.
adam9005
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 04 Kwi 2011, 15:41
Ostatnio był: 26 Lis 2012, 16:20
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez margarita w 27 Gru 2012, 01:54

Jak większości z was, podobała mi się misja przejścia tunelem Prypeć 1. Ktoś wspomniał o początkowym klimacie jak w Dead Space, ktoś o tekstach Wano... No i jak tego nie lubić?

Podobała mi się jeszcze misja z Wstrząsem - w moim rankingu jak na razie najciekawsza w całej grze. Nie mogłam się oprzeć pokusie zapisania całej rozmowy z nim.

W porządku była jeszcze ta, w której badaliśmy anomalię w wieży chłodniczej. Kiedy włączyły mi się komunikaty od stalkerów, myślałam, że się chyba posikam, dostałam jakiegoś dopalacza, żeby ich koniecznie uratować itepe, a tu przykra niespodzianka... :P I tekst w PDA Taczenki był ciekawy.
– Tato, dlaczego nie możemy jechać z tobą?
– (do siebie) Bo jesteś mortalem, synku, a ja nie lubię paradoksu.
Awatar użytkownika
margarita
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 14 Gru 2011, 19:17
Ostatnio była: 21 Lis 2015, 21:28
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 129

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez CrosSs w 25 Lut 2013, 16:57

Najbardziej spodobała mi się końcówka gry bo bardzo lubię strzelać z kumplami u boku . I oczywiście początkowe misje są spoko bo łatwe . :D
Udanych łowów Stalkerze .
Awatar użytkownika
CrosSs
Stalker

Posty: 90
Dołączenie: 08 Sty 2012, 19:08
Ostatnio był: 21 Sie 2022, 16:11
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 9

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Gwizdek w 06 Mar 2013, 01:52

Tunel Prypeć I za taką ponurą post apokaliptyczną atmosferę i naturalnie za teksty Wano :E
Legowisko pijawek i zabijanie bagiennych pijawek - jak można nie lubić tych misji.
Zabawa z najemnikami w oczyszczalni. Zwiedzanie Jupitera w poszukiwaniu dokumentów. Ojj wiele jest takich misji ;)
I jak przedmówczyni wspomniała - Anomalia chłodnicza
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 13:42
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Omnibus w 07 Mar 2013, 21:15

- zakład oczyszczalni scieków. Jak tam pierwszy raz wlazłem z kałachem i shotgunem to mnie misja powaliła. najpierw się na chama wpycham w kanały i zaczyna sie akcja. Wychodzę z dziury kryjąc się badam teren, raz się bawie w małego snajpera, a raz wbiegam na gościa ze strzelbą i natychmiast wracam sie do dziury. Misje robiłem na hardzie z pół godziny tak mnie wciagneła. To jest jedno z nielicznych miejsc gdzie nie wyjedziesz zza rogu krzyczac " ratatatata" i wszyscy leżą. tu trzeba sprytu, taktyki, refleksu obeznania w terenie.
- Podziemia z dokumentacja broni 62 nie były złe. Może troche małe ale nie złe. Ide do sterowni. no spoko tylko nic nie widać, a tu nagle patrze nibyolbrzym ( wstyd się przyznać, lecz w pierwszej chwili myslałem że to gigantyczny sznycel... :facepalm: ) sie rusza w tej ciemności. Potem skradam sieprzechodze nad olbrzymem biore dokumenty i sobie ide,
- fabryka jupiter: wchodze z nastawieniem na rozróbkę a tu wiatr hula ani żywej duszy, tylko od zachodu kilku banditos. No to połaziłem, pozbierałem dokumenty kilka psów zabiłem, ale ciagle myslałem że ktos mnie śledzi. zabrałem wszystko wychodze z fabryki i nagle patrzę się na jedno z wschodnich wejść do właściwej fabryki- WTF?! wydawało mi się że to było zamknięte. Wybiegłem z przeświadczeniem że to nibyolbrzym "wywarzył" bramę i zaraz mi zrobi spowiedź :facepalm:
- awansem wymienie uwolnienie mitaja, i wioske kopaczi
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez NikuwPL w 09 Mar 2013, 20:43

Przedszkole w Prypeci - Pole psioniczne, poltergeist i PRZEDSZKOLE. Klimatyczna kombinacja. Dodatkowo medyk z laundromatu...
Awatar użytkownika
NikuwPL
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 09 Mar 2013, 20:09
Ostatnio był: 16 Gru 2013, 14:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Voldi w 09 Mar 2013, 21:09

@UP - i tygrysek na schodach :E

Fajny jest ten moduł z samolotu bezzałogowego. Kurde, zawsze o nim zapominam i jak się ot tak po mapie szwendam, zawsze jak na niego natrafię mówię sam do siebie: 'a to co za ch*j?'.
Plus oczywiście... nieśmiertelne LEGOWISKO PIJAWEK!

W SoCu z sentymentu do oglądania za gówniarza jak kumpel gra X18 i dwa snorki wyłażące zza winkla.
A CS nie przypadł mi do gustu. Tam jedyne co mi się podobało, to ten kościółek na Bagnach. Ładnie tam wykosiłem strzelbą i Makarowem :)
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Kudkudak w 09 Mar 2013, 21:35

Misja, która najbardziej przypadła mi do gustu to oczywiście zadanie ze zniszczeniem legowiska pijawek. O ile CoP ma, no nie oszukujmy się, najgorszą fabułę jaką można sobie wymyślić, o tyle misje poboczne stoją tu na najwyższym poziomie :)

W spoilerze specjalnie dla Voldiego :D
:

Gdy pierwszy raz wchodziłem do tej stacji radiowej, kompletnie się zawiodłem - zwykła walka z pijawką i tyle. Jednak gdy Głuszec szedł coraz dalej, misja nabierała klimatu. Najlepiej było przy śpiących potworach - pomyślałem sobie "Ta jasne, legowisko, pewnie będzie spawn 10 pijawek albo cuś". A tu miła niespodzianka. Misja zapadła mi w pamięć także dlatego, gdyż podczas pierwszej próby mysz miała za dużą czujność i...mission failed :D Co do wybijania pokrak, nie wiem po co, ale.zawsze.idę po ten gaz choć zabijam je inaczej - rzucam F-1, biegnę w kąt i czekam z dwururką ;)


Zawsze lubiłem też misję w Kopaczi - na tym etapie gry miałem już z 300 ammo do Vintoreza więc można było wykorzystać potencjał broni ;)
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Cover w 15 Kwi 2013, 12:50

Mi najbardziej podobały się wszystkie misje dla naukowców oraz misja kończąca grę.
Cover
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 15 Kwi 2013, 12:29
Ostatnio był: 15 Kwi 2013, 13:35
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez uncton w 19 Kwi 2013, 20:56

Mi podobała się końcówka, kiedy do pomocy dostałem cały oddział :)
Dwudziestoletnie doświadczenie w praniu i czyszczniu tapicerki samochodowej. czyszczenie tapicerki samochodowej poznań
uncton
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 19 Kwi 2013, 20:53
Ostatnio był: 30 Lis 2013, 18:46
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez stalek w 21 Kwi 2013, 22:22

Mój gust leży w podziemiach jupiteru , gdy miałem tam przejść... Powiedziałem a.y.f.k.m.Polecam jasność dać na minimum wtedy jak coś do ciebie strzeli mam pewność że ruszysz myszką do góry.
Tak więc klimacik , poziom trudności na mistrz i spróbuj przeżyć. :)
Armia...
Zrobi z ciebie prawdziwego mężczyznę.
Awatar użytkownika
stalek
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 28 Sie 2011, 16:38
Ostatnio był: 16 Cze 2021, 04:32
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 14

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości