Easter Eggi

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Easter Eggi

Postprzez Woland w 25 Sie 2013, 23:13

djcycu napisał(a):Może było ale jak chcecie to w SoC przejrzyjcie encyklopedię albo notatki. Pisze tam "Drugie spotkanie z psycholem".

Co to było? Kilkakrotnie każdą notatkę czytałem, a nie przypominam sobie. Co tam było?
A i kolejna rzecz- jakie "drugie spotkanie z psycholem"? To on dwa razy na zapleczu się spotykał?
O kogo chodzi wiem, filmik znam, na koniec ten "psychol" ginie, nie?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Easter Eggi

Postprzez Voldi w 25 Sie 2013, 23:30

To doczytaj do końca, bo w tym samym poście masz:
Owy wpis jest pozostałością po pradawnej fabule gdzie rozmowa z barmanem miała zupełnie inną formę. Szliśmy na zaplecze i tam był schwytany stalker który miał częściowo uszkodzony mózg od Mózgozwęglacza. To był właśnie psychol który opowiada nam jak dostać się do anten na Radarze


Woland, jak Ty mnie czasem denerwujesz. :mad:
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Easter Eggi

Postprzez Mnak w 16 Wrz 2013, 20:22

W kilku miejscach w teksturze widnieje napis, czy to S.T.A.L.K.E.R., czy inny (jakieś nazwiska). Gdy przy Azocie wyrzucimy pukawkę, to on ją bierze i ciągle stoi i spaceuje po pomieszczeniu.
Mnak
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 16 Wrz 2013, 14:58
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 18:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 3

Re: Easter Eggi

Postprzez Casty w 20 Wrz 2013, 19:55

Michu napisał(a):
stalker1997 napisał(a):Nie wiem czy to easter egg, ale kto grał w cienia to w zewie w Janowie ten bunkier to po prostu to samo co w cieniu tylko dodano tam poczekalnie (jakby) i laboratorium, oraz WC :D



To się nazywa nieróbstwo


Nieróbstwo rządu jak dla mnie, jako że budżet ograniczony, to laboratoria polowe wyglądają tak samo, nie będą przecież robić każdego laboratorium innego, gdy wystarczająco trudno je do zony przytaszczyć :)
Casty
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 04 Maj 2013, 21:16
Ostatnio był: 05 Cze 2014, 15:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Easter Eggi

Postprzez Mnak w 21 Wrz 2013, 13:19

Jakie nieróbstwo, słyszeliście o czymś takim jak schemat? To po prostu jest typ bunkra naukowego w dwóch rodzajach. Czy kałachy powinny wyglądać inaczej od sebie, przecież jest dany projekt, którego się trzymają w jego budowie.

Za ten post Mnak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe, GhostRider44, Casty.
Mnak
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 16 Wrz 2013, 14:58
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 18:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 3

Re: Easter Eggi

Postprzez Gildor w 10 Lis 2013, 10:22

Dla mnie Ester Egiem było jak zapuściłem się do dźwigów ( misja o zaginionaych stalkerach). Wchodzę do pierwszego domku i patrzę .... krew. Wyciągam broń. Chwilę postałem i poszedłem na Skadowsk. Robiąc Questa (Zaginieni Stalkerzy) wchodząc do domku obok tej krwi leżał Stalker. ( Widać wkrwawić się już zdążył, przed pojawieniem się tam :D).
Awatar użytkownika
Gildor
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 08 Lis 2013, 22:44
Ostatnio był: 12 Lip 2015, 19:29
Miejscowość: Zielona Góra
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Easter Eggi

Postprzez Meggilon w 10 Lis 2013, 10:41

Gildor napisał(a):Dla mnie Ester Egiem było jak zapuściłem się do dźwigów ( misja o zaginionaych stalkerach). Wchodzę do pierwszego domku i patrzę .... krew. Wyciągam broń. Chwilę postałem i poszedłem na Skadowsk. Robiąc Questa (Zaginieni Stalkerzy) wchodząc do domku obok tej krwi leżał Stalker. ( Widać wkrwawić się już zdążył, przed pojawieniem się tam :D).


To nie Easter Egg.
:

W tym domku przebywa Wstrząs, który jest uzależniony od hemoglobiny, ma to znaczenie przy robieniu właśnie tej misji, bo zabije on Głuszca.
Awatar użytkownika
Meggilon
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 10 Lis 2013, 10:38
Ostatnio była: 10 Lis 2013, 11:42
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Easter Eggi

Postprzez Gildor w 10 Lis 2013, 14:30

Może i nie ,ale trochę upośledzony system umieszczania krwi a potem zwłok. A co według cb jest Ester Eggiem ?
Awatar użytkownika
Gildor
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 08 Lis 2013, 22:44
Ostatnio był: 12 Lip 2015, 19:29
Miejscowość: Zielona Góra
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Easter Eggi

Postprzez Red Liquishert w 11 Lis 2013, 01:01

"A co według cb jest Easter Eggiem?" - nie wiem, włącz radio CB i spytaj.
Serio - EE to celowo zamieszczony przez twórców w grze dowcip lub ciekawa sytuacja, nie zwykły bug czy nielogiczność.
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: Easter Eggi

Postprzez StalkerCell w 12 Lis 2013, 15:21

A ja mam pewne pytanie - co to za ch*j siedzi w takiej "przyczepie" we fabryce Jupiter? Jak się do niego podejdzie, to błyska takie niebieskie światło, ale jak wejdzie się do środka, to nic tam nie ma... Co to może być?
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Easter Eggi

Postprzez Pilot w 12 Lis 2013, 15:51

???

Nie rozumiem o co ci chodzi? ''We fabryce'? Przypadkiem nie powinno być ''w fabryce''? Niebieskie światło to zapewne Poltergaist którego nie powinno być w fabryce Jupiter bo nie ma tam czym rzucać.

Jaka przyczepa? Daj Screen chociaż.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Easter Eggi

Postprzez Pangia w 12 Lis 2013, 16:07

StalkerCell napisał(a):A ja mam pewne pytanie - co to za ch*j siedzi w takiej "przyczepie" we fabryce Jupiter? Jak się do niego podejdzie, to błyska takie niebieskie światło, ale jak wejdzie się do środka, to nic tam nie ma... Co to może być?

Wydaje mi się, że to ten psychopies, co biega koło helikoptera, tylko zbugowany i „psuje” obraz daleko poza murami fabryki. Też tak miewałem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości