Mutanty - mój opis i występowanie

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez PMG w 27 Sty 2011, 19:52

Pijawol napisał(a):PMG - Nibyolbrzyma spotykamy w Zatonie, w podziemnym kompleksie. { tam co badamy działo Gaussa }


Zapomniałem :facepalm: . Zwracam honor. Ale skoro jest tylko jeden w całej lokacji to mogłeś opisać dokładnie miejsce, w którym się znajduje, tak jak zrobiłeś z Kontrolerem. W poprzednim poście napisałem, że nie uwzględniłeś niektórych rzeczy. Chodziło mi o opisanie ataku Nibyolbrzyma, między innymi fale uderzeniowe. Ale opis świetny. I tak masz :wódka: .

down :arrowd: : Forum jest po to, by wypowiadać na każdy temat, który mnie zainteresuje, ale dzięki za budującą krytykę :) .
Ostatnio edytowany przez PMG 27 Sty 2011, 22:04, edytowano w sumie 11 razy
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Reklamy Google

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Greyeeh w 27 Sty 2011, 20:10

Ogólnie - twoje komentarze w tej rubryce(?) nie są śmieszne, chociaż widzę, że próbujesz aby takie były. Pisz to na poważnie, będzie o niebo lepiej, no i znajdź sobie wreszcie jakiś temat, który na forum ani stronie nie był już ruszany.

#up
Pisze się "bardzo RZadki".
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Piłat w 27 Sty 2011, 23:58


Za ten post Piłat otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Greyeeh.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pomocny_stalker w 28 Sty 2011, 01:51

Mi jedynie problem sprawia nibyolbrzym a z resztą jest git :)
Pomocny_stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 27 Sty 2011, 22:11
Ostatnio był: 26 Lut 2011, 15:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Greyeeh w 28 Sty 2011, 11:56

Z tego co widzę, to w tym tygodniu mamy tu duży napływ złodziei i plagiatorów.
Piłat czekaj na kozaka ;)
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pijawol w 28 Sty 2011, 15:31

Greyeeh napisał(a):Z tego co widzę, to w tym tygodniu mamy tu duży napływ złodziei i plagiatorów.
Piłat czekaj na kozaka ;)

Przepraszam, czy ja jestem złodziejem?! Bo oparłem się na Clearsky.pl, tylko co do rubryki "występowanie" mutantów? { które zresztą jest zmienione... } A co do reszty opisu, to gwarantuje Wam, że sam go przygotowałem.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Major_Buraczany w 28 Sty 2011, 17:08

Piłat, kogo obchodzi jakieś głupie forum clearsky? Na naszym też coś musi być, nie? Zejdźcie z Pijawola, który przygotowywał to 2 godziny. Co z tego, że występowanie jest z innej strony.

Dobra robota Pijawol :)
Awatar użytkownika
Major_Buraczany
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 05 Paź 2010, 07:23
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 13:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Greyeeh w 28 Sty 2011, 18:00

Co z tego, że występowanie jest z innej strony.


Brzmi to tak, jakbyś popierał kradzież.

Piłat, kogo obchodzi jakieś głupie forum clearsky? Na naszym też coś musi być, nie?


No jasne! Najlepiej przygotowane przez kogoś innego!
... zero szacunku dla cudzej pracy i tyle - na dole masz coś takiego:

Image

Umiesz angielski? To sobie to przetłumacz i wyciągnij wnioski.
Od razu sprawdź ten link: http://www.copyscape.com/

Po za tym to nie jest forum i nie jest tylko o CS.

Dobra robota Pijawol :)


Elegancko to wygląda, na końcu tego twojego posta.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pijawol w 28 Sty 2011, 20:13

@Greyeeh - Zrozum, proszę, że przepisałem tylko rubrykę "występowanie" - I pomyśl logicznie - Chyba, gdybym w 100% napisał to swoimi słowami, to byłoby to właściwie to samo. Przecież chodzi o jedną grę, więc byłoby to samo, bo miejsca występowania się nie zmieniają...
A tak po za tym Greyeeh, to przyjrzyj się DOKŁADNIE mojemu spisowi. A nie sobie ubzdurałeś, że cały ten spis to: Kopiuj/wklej...
Więc, jak już powiedziałem: Powtarzam, jedyne co przepisałem to "występowanie mutantów" - zresztą, zmieniłem bo było niedokładne w kilku przypadkach. Cała reszta jest przygotowana przeze mnie.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Piłat w 28 Sty 2011, 23:21

Pijawol napisał(a):@Greyeeh - Zrozum, proszę, że przepisałem tylko rubrykę "występowanie" - I pomyśl logicznie - Chyba, gdybym w 100% napisał to swoimi słowami, to byłoby to właściwie to samo. Przecież chodzi o jedną grę, więc byłoby to samo, bo miejsca występowania się nie zmieniają...
A tak po za tym Greyeeh, to przyjrzyj się DOKŁADNIE mojemu spisowi. A nie sobie ubzdurałeś, że cały ten spis to: Kopiuj/wklej...
Więc, jak już powiedziałem: Powtarzam, jedyne co przepisałem to "występowanie mutantów" - zresztą, zmieniłem bo było niedokładne w kilku przypadkach. Cała reszta jest przygotowana przeze mnie.


Twoje opisy mutantów są płytkie i bezwartościowe. Twoja "rada" uśmiercania każdego z nich wygląda dokładnie tak samo: "naciśnij PPM i celuj w głowę, albo zadźgaj nożem" - masakra... :facepalm:
Uważam, że suchy wykład na temat fauny Zony stał się już przeżuty, strawiony i wypluty - praktykowany przez wiele równie niesmacznych stron. Czytelnik teraz oprócz sztywnych regułek zerżniętych prosto z gry (bądź innej strony poświęconej temu samemu tematowi...), oczekuje przede wszystkim kreatywności autora, oraz niespotykanej nigdzie indziej połączenia treści z formą. Musisz popracować nad tym jeszcze, jeżeli w ogóle chcesz "ułatwiać" życie początkującym Stalkerom, a przy okazji pochwalić się swoją wiedzą na temat Zony.
Dla mnie to, co napisałeś, to po prostu plagiat niegodny największego serwisu poświęconemu grze S.T.A.L.K.E.R. w Polsce.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pomocny_stalker w 29 Sty 2011, 01:49

Widać ze kolega krótko gra w Stalkera ,z chęcią bym po nim poprawił ,ale niech się chłopak męczy bo mi nikt nie pomagał :P Sam mam już b,duże doświadczenie ,dużo widziałem i w wielu miejscach byłem,ale zabijanie mutantów i innych stworzeń w zonie nie jest zawsze konieczne,nie raz przebiegną 4-6 m od ciebie ,albo przejdzie się też obok spiących dzików i nic nie zrobią, zabijanie nie jest konieczne no chyba że już ktoś jest uparty najlepszym rozwiązaniem jest zwykły sprint :E :E
Pomocny_stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 27 Sty 2011, 22:11
Ostatnio był: 26 Lut 2011, 15:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pijawol w 29 Sty 2011, 08:27

Pomocny_stalker napisał(a):Widać ze kolega krótko gra w Stalkera ,z chęcią bym po nim poprawił ,ale niech się chłopak męczy bo mi nikt nie pomagał :P Sam mam już b,duże doświadczenie ,dużo widziałem i w wielu miejscach byłem,ale zabijanie mutantów i innych stworzeń w zonie nie jest zawsze konieczne,nie raz przebiegną 4-6 m od ciebie ,albo przejdzie się też obok spiących dzików i nic nie zrobią, zabijanie nie jest konieczne no chyba że już ktoś jest uparty najlepszym rozwiązaniem jest zwykły sprint :E :E

W S.T.A.L.K.E.R. -ze mam duże doświadczenie, a ty nie zauważyłeś, że rubryka to "jak pokonać", a nie "jak przebiec". Oczywiście, że można przebiec. Nawet obok stada Pijawek - wiem to z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości