Mutanty - mój opis i występowanie

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez jalkavaki w 02 Mar 2011, 00:58

15 strzałów ze strzelby na nibyolbrzyma?
Na jakim poziomie grasz?
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez matekfpol w 02 Mar 2011, 08:23

psionik napisał(a):ja nidwiem czemu uwazacie ze mutki to problem to zaden problem taki niby olbrzm jaki granatnik jakie rpg! Wycofujac sie 15 ze spsa14 w ryj i koniec do innych zwierzakow wystarcz cierpliwosc i koncentracja!


Takie bajki to w CS a nie CoP. Na normalnym zużywałem po 250-300 naboi z RP-74 więc albo grasz na modzie albo na jakimś nieznanym poziomie ultra-easy albo coś kręcisz
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez MiedzianeJaja w 02 Mar 2011, 15:22

Pijawol, jakbyś tak zrobił filmiki z tłuczenia poszczególnych mutków to by była mocna rzecz. Nikt chyba tego jeszcze nie zrobił
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez KoweK w 02 Mar 2011, 16:46

Wg mnie bez sensu jest dublowanie "działów". No, ale jak komuś chce się robić...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pijawol w 02 Mar 2011, 17:05

MiedzianeJaja napisał(a):Pijawol, jakbyś tak zrobił filmiki z tłuczenia poszczególnych mutków to by była mocna rzecz. Nikt chyba tego jeszcze nie zrobił

świetny pomysł! Jak tylko będę miał nowego kompa, to na pewno nakręcę. :wink: ( teraz nie mogę, bo FRAPS tak mi spowalnia, że nic się nie da nakręcić... )
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Neavy w 21 Kwi 2011, 21:24

Hmm, jedna sprawa - burery w Jupiterze są 3 - jeden jeszcze w ośrodku przeciwlotniczym, gdzie jest zbrojownia, pełno zombie i punkt ewakuacyjny.
Image
Awatar użytkownika
Neavy
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 29 Mar 2011, 20:44
Ostatnio był: 14 Paź 2012, 14:52
Miejscowość: Okolice Lublina
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pijawol w 11 Maj 2011, 16:16

Neavy napisał(a):Hmm, jedna sprawa - burery w Jupiterze są 3 - jeden jeszcze w ośrodku przeciwlotniczym, gdzie jest zbrojownia, pełno zombie i punkt ewakuacyjny.

Rzeczywiście, masz rację. A tak poza tym, to ostatnio Burki mi się kręcą obok Cementowni i Szuwarów.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Wave w 11 Maj 2011, 16:20

Mam dość dziwną rzecz z pijawami. Od czasu przejścia misji dla Trapera te są w wielu miejscach. O dziwo gapią się na mnie głupio, stoją nad zwłokami mięsaczy, ale wcale mnie nie atakują :D Według mnie pierwsze pijawki w stadzie to najlepiej rozwalać hedem z Gaussa. Karabin maszynowy jest niezbyt dobry. O dziwo zasada jak u psów, tzn. wchodzenie na kamień też się sprawdza. Mimo że jeszcze takich rzeczy nie pisałem, uważam, że tekst Pijawola jest bez sensu. Od groma tego w necie, a czasami można znaleźć jeszcze swoiste "od siebie" od autora. Jego osobiste wskazówki i przemyślenia dot. mutków. Według mnie to by się przydało, a nie kolejne suche opisy. :facepalm:
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez PMG w 11 Maj 2011, 17:29

Pijawol napisał(a):Rzeczywiście, masz rację. A tak poza tym, to ostatnio Burki mi się kręcą obok Cementowni i Szuwarów.


"Burki" mogą respawnować się w różnych miejscach, więc możesz je zobaczyć gdziekolwiek w Okolicach Fabryki Jupiter.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Pijawol w 15 Maj 2011, 06:49

PMG napisał(a):
Pijawol napisał(a):Rzeczywiście, masz rację. A tak poza tym, to ostatnio Burki mi się kręcą obok Cementowni i Szuwarów.


"Burki" mogą respawnować się w różnych miejscach, więc możesz je zobaczyć gdziekolwiek w Okolicach Fabryki Jupiter.

Teoretycznie tak. Lecz u mnie pierwszy raz Burery się kręcą poza tunelem. Nigdy ich nie widziałem na zewnątrz Południowego Tunelu. ( dopiero kilka dni temu zaczęły się pojawiać )
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Idilyon w 22 Maj 2011, 22:33

kopytko2 napisał(a):Uff, chłopie...
No niby wszystko fajnie, opisałeś gdzie każdy potwór występuje, jaki jest stopień zagrożenia itp. ale właściwie...
Po co to wszystko? Odpuść sobie, bo i tak nikogo nie obchodzi ile dany potwór ma życia czy inne duperele. No bo wyobraź sobie: siedzi ktoś przed komputerem i myśli "Hmmm, ciekawe jak bardzo niebezpieczny jest mięsacz. Wiem! Wejdę na stronę i uzyskam tą jakże cenną informację, dzięki której będę lepiej przygotowany na starcie z tym mutantem!"
O ile jeszcze szczegółowy opis broni ma jakiś sens, to wypisywanie statystyk zwierzaków Zony IMO nie ma sensu. Nie żebym chciał się wyżyć w internecie czy coś, po prostu stwierdza, że nikt z tego nie będzie korzystał. No, chyba, że lubisz bawić się w ekologa.

Pozdrawiam :)


Wiem,że post ma już 4 miesiące,ale chcę zauważyć że to chyba normalne że fani gry opisują takie rzeczy.
Priszło wriemia. Ja wiżu twajo żełanije.
Twaja cjel zdjes. Idi ka mnie.
Twoj puć zawierszajetsa czieławiek. Idi ka mnie.
Twajo żełanije skora ispołnitsy.
Idi ka mnie. Ty abritiosz to, szto zasłużywajesz.
Awatar użytkownika
Idilyon
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 10 Maj 2011, 20:34
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 22:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Re: Mutanty - mój opis i występowanie

Postprzez Szagart w 05 Lis 2013, 23:04

Siemka nie wiem czy to bug czy RPG naprawdę ma taka moc w tej grze wszystkie mutanty poniżej nibyolbrzyma kładzie jedna rakietą i to nie bezpośrednia! Nawet jak trafie obok chimery chyba ze 3m to tez pada. Warto wspomnieć, że burery (rzadziej) kontrolerzy chimery i olbrzymy w koncowej fazie gry i we freeplayu sa wszedzie powszechne, najbardziej w Janowie gdzie osobiscie widuje chimery kontrolerow i olbrzymy za dnia w kazdych częściach Janowa, najczęściej widuje ich walki ze stalkerami. To zjawisko jak dla mnie następuje po wykonaniu zadan dla Gonty i Trapera. W Prypeci we free tez pełno chimer i olbrzymow w stanie wolnym. Co do opisu dosc pospolity ale, napracowales sie i dla nowych to dość dobry poradniczek.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości